הובלת דירה עם מנוף בהרצליה

נוחות, זריזות ושמירה: שירותי הובלת הסלון שלכם בהזמנת מנוף עד ימינו, כאשר הייתם נצרכים ללתפוס לכם עבודות מעבר, לא היה ספק שיגיעו סבלים שישאו על גופם את פסגת האביזרים אשר שייכים לכם. ממבט ראשון: פחדתם לאיש מקצוע כי הפריטים שלכם כבדים, ומנגד התאבנתם לרהיטים שלכם אשר עלולה להישבר ולהיהרס. באתרנו "הובלת דירה עם מנוף בהרצליה" נרגשים לספר על תקופה חדשנית של הובלות: שינוע בתים תוך שימוש במנוף בזול.

  • הזמנת שירותי הנפה להעברת דירה גדולה בתעריף הכי זול!
  • העברה של בתים פרטיים עם מנוף מחיר ראשוני של 320 שקלים
  • אופציה: הזמנת שירותי הובלת דירה בהזמנת מנוף תוך שעת ספורות
  • טיפולי אריזה ופירוק (עוד תעריף)
  • מנוף הובלת דירות לבניינים גבוהים וזה מגיע עד קומה 19
  • לקבלת ייעוץ ולהצעה הוגנת בטלפון:

שינוע של בתים פרטיים עם מנוף בהרצליה

מדוע חכם יהיה לבצע שינוע דירות בהזמנת מנוף?

בואו ניגש לעניין, הרציונל עקב כך חכם יהיה להוציא לפועל הובלת דירות בעזרת הנפה זה למעשה יותר מכל מפני שזה למעשה עושה את המעבר לשאינה מתעכבת ומוגנת. הסחורה שלכם מצויים על המנוף, ועושים דרכם אל המיקום בו בחרתם להיות היעד. יחד עם זאת, קיימים לא מעט פריטים אשר חוברו ובנקודת זמן זו לא תהיה להם את האופציה להובילם במפתן / חדר המדרגות, ובהתאם בסצנות כדוגמת זה מומלץ לקחת עבודות שירותי הנפה לשינוע דירות בעיר הרצליה. תוכלו להתייעץ איתנו על הצטרכות הטיפול והאופטימיזציה שלו למבנה ההובלה שלכם. אפשר לקחת הובלות דירות יחד עם הובלת דירה עם מנוף בהרצליה בתעריף נוח פה אצלנו.

איך מתקשרים להשכרת מנוף להובלות דירה בהרצליה?

קיימים שני מיני מנוף בבזמנה המיועדים להובלה, ולרוב בעלי המקצוע יבחרו עבורכם בסגנון המנוף הכי נכון למעבר לאחר שתתנו להם פרטים ומידע נוסף על הדברים שלכם שהינכם בוחרים להוביל והסביבה אליה או ממנה מעבירים אותם. ועם זאת, חשוב שאף הינכם תכירו את היכולות ועליכם לדעת באילו מצבים בוחרים באילו מינים של ליפט. ההבדל ביניהם ניחן באופי החפצים שיש ביכולתם להעביר, כובדם וגובה הקומה ממנה / אשר אליה ברצונכם להוביל.

סגנון הליפט: עגורן נייד טנדר או משאית הנפות שינוע מגיעה עם זרוע מנוף כחלק ממנה, ומדובר ב"יד" מכנית אשר מונעת בכוח המים אשר אליה מחברים שלשלות ובאמצעותם נושאים תכולה וחפצים כבדים. נעשה בו שימוש כשחייבים להעביר מרכולת מעל למשטח ולחלופין שמזיזים פריטים בכל סוג של משקל הגבוה מחצי טון.

אופי המנוף: מנוף סולםמדובר במנוף קטן אשר מסוגל להיפתח ממש כמו סולם ומסוגל להגיע לגבהים מכובדים. יש גם על גביו תיבה ששם ניתן להיעמד ולהרים תכולה, וזה בעצם יורד ועולה כמו למשל שירות מעלית. נעזרים בו כשרוצים לקיים הובלות בית מיידית, כי אחרי הכל, אין צורך באירגונים ספיישל בטרם הרמת הדברים על גביו, וכאשר נרצה להזמין הובלה מקומה שאינה נמוכה הוא מסוגל להגיע עד קומה 15 במקום מגורים מן השורה.

אירגון כלשהו אשר ראוי להטמיע בראש כשצריכים להשיג מנוף הובלות,

ממש לא מכל סוג בית תהיה לכם את האופציה לקחת כל דבר ע"י מנוף. זכרו לברר שמצוי אצלכם אשנב רחב כראוי שבעזרתו תהיה לכם את האופציה להעיף את החפצים והחשמליים החוצה אל עבר כביש, ובסיטואציה בה אין בנמצא פתח מסוג זה, הובלת דירות בעזרת מנוף תימצא בלתי אפשרית. לרוב עם זאת, בבתים בישראל ישנן גזוזטראות בחדר המרכזי ולחלופין לכל הפחות צוהר גדול, ובמטרה שתתאפשר אופציה לסחיבה על גבי מנוף הובלה רצוי לקחת כל פריט לחדר המרכזי ומן הנקודה הזו אל מנוף ההרמה. מלאכת ההובלה המדוברת תתבצע כצפוי בעזרת הצוות כולו.

כמה תעלה מנוף לכל שעה?

שלא כמו מקרה שבו מקבלים הצעה לעלות על הובלה ללא מנוף, כאשר מצרפים את המנוף לפרוצדורה מה שמקובל הוא להתחייב עבור נהג המנוף על-פי זמן בו הוא עבד בשעות. לכן על מעברים בעזרת ליפט מחירון ייגבה אחיד, וידרוש מכם עלות של 270 – 450 שקלים חדשים עבור כלל סוגי ההובלה של בית. קל לתשאל את הפועלים כמה זמן הם מניחים ש מעברי הדירה תארוך על מנת לדעת כמה תשלמו על המנוף, ויהיו מהם שאפילו יתאפשר להם להכיר אתכם להצעת עלות ללא טעויות במקרה של שירותים של הובלה בעזרת מנוף הרמה מיוחדות.

העברת בית בעזרת מנוף הופכת את מעבר הדירה לזול פחות?

הינכם חושבים לגבי תמחור הנפה למעבר בין דירות? בהנחה וכן, מולכם מה שאתם זקוקים לזכור! השכרת המנוף הינה אקסטרה עבור שעת שינוע. מחירנו משתנה בהתאם לדקות בהן יופעל התעסקות עם המנוף, מהי הקומה ממנה יורדו החפצים ומאילו קומות יועלו האיבזור ביעד. לשמיעת הצעת עלות מדהימה וסבירה התקשרו אלינו! לא ניתן לכם לחכות, ונדאג לטיפול מצוין ולעלות משתלמת.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *