הובלת דירה עם מנוף בשרונה

פשטות, זריזות וביטחון: שירותי הובלת הסלון שלכם בהזמנת מנוף עד היום, כאשר הייתם תרים אחר ליהנות מ טיפולי שינוע, מבחינתכם היה מובן שיסעו סבלים אשר ישאו על גבי הגב שלהם את מיטב הפריטים אשר שייכים לכם. מצד אחד: שקשקתם לבעל העסק שכן התכולה שלכם בעלי משקל רב, ומהצד ההפוך של המשוואה נבהלתם לפריטיכם אשר עלולה להיהרס ולהישבר. פה באתר "הובלת דירה עם מנוף בשרונה" מחויכים לבשר לכם על תקופה חדשנית של העברות: שינוע בתים עם מנוף במחירי רצפה.

  • הזמינו מנוף הרמה להעברת דירות קטנות בעלויות הוגנות!
  • שינועי דירות עם מנוף עלות ראשונית של 280 ש”ח
  • אנו מציעים קבלת סבלים עם מנוף מהיום להיום
  • עבודות פירוק ואריזה (תוספת תשלום)
  • מנוף העברה של בתים פרטיים לדירות בקומה 7 ומעלה וכלה בקומה 19
  • בואו לקבל להתייעץ והצעה לעלות הרימו טלפון:

שירותים של הובלת בית תוך שימוש במנוף בעיר שרונה

מדוע ראוי לבצע הובלת דירה יחד עם מנוף?

אז הסיבה העיקרית לרגלו חשוב להתחיל הובלת בית עם מנוף  זה בעצם בדגש מפני שזה בעצם עושה את ההובלות למהירה יותר ומאובטחת. כל החפצים שלכם מונחים על הזרוע של מנוף ההרמה, ועושים דרכם אל הנקודה שהוחלט בתור היעד. במקביל, יש גם מלא ריהוט שצורפו ועכשיו לא פשוט להובילם במפתן הדירה ולחלופין חדר המדרגות בבניין, ואף בדוגמאות בסגנון חכם יהיה לקחת טיפולי השכרת מנוף להובלה של דירה קטנה באיזור שרונה. אנו מציעים להתייעץ איתנו על כורח השירות והאופטימיזציה שלו לאופי מעברכם. תוכלו לדרוש העברה של דירה עם "הובלת דירה עם מנוף בשרונה" בתמחור זול כאן.

מהי השיטה בה לקוחים לעצמכם שירותי הנפה להעברה של דירה באיזור שרונה

קיימים שני מיני שירותי מנוף המיועדים להובלה, וברוב הפעמים, המובילים יבררו בשבילכם בסגנון המנוף הכי תואם למעבר קצת אחרי שתביאו להם מידע נוסף על תכולתכם שאתם מתכננים לקחת והסביבה אליה ולחלופין משם יילקחו. ואע"פ כן, אנחנו מציעים שהינכם תכירו את היכולות ולא תשכחו באילו מצבים בוחרים באיזה סוג של מנוף. אבחנה בין השניים מתבטא באופיים של הפריטים אשר ביכולת שלהם לשאת, משקלם והגובה שממנו או אשר לשם צריך להעביר.

מבנה הליפט: עגורן נייד רכב או לחלופין משאית שירותי הנפה שירותי הובלה מגיעה עם זרוע ענקית מורכבת על גבה, שהוא "יד" מכנית אשר מונעת בכוח המים אשר אליה מצרפים אזיקים ועמהם מגביהים פריטים כבדים וגדולים. משתמשים בו כשצריך לקחת רהיטים מעל למשטח ו/או שמניעים חפצים ופריטים בכל סוג של משקל שהינו מעבר לחצי טון.

אופן מנוף ההרמה: ליפט סולםמדובר בליפט בינוני שנפתח כמו סולם ומסוגל להגיע לגבהים מרשימים. יש גם על גביו תיבה ששם קל להתייצב ולהרים פריטים, והיא עולה ויורדת כמו מעלית. נעזרים בו כשצריך להתחיל הובלה של בית מיידית, כי לא חייב אירגונים ספיישל בטרם סחיבת האביזרים עליו, ואם נבצע מעבר מקומה שאינה נמוכה זה עלול להרקיע עד לקומה ה-16 בבניין מגורים מן השורה.

אירגון כלשהו אשר אנחנו ממליצים להטמיע בראש כשצריכים לבחור השכרת מנוף,

לא מכל דירה יתאפשר לכם לקחת חפצים תוך שימוש במנוף. אל תשכחו לוודא שמצוי אצלכם חלון רחב דיו אשר איתו אפשר להעיף את הפריטים והציוד והמוצרים החשמליים כלפי חוץ לעבר כביש, ובמצב בו אין פתח שכזה, העברת דירה יחד עם מנוף תהפוך בלתי ניתנת לביצוע. ברוב הפעמים, אולם, בבתים בישראל קיימות מרפסות בסלון ולחלופין לכל הפחות חלון ענקי, וכדי שתהיה נגישות להרמה על גבי מנוף הרמה הצעתנו היא להוביל כל חפץ אל החדר המרכזי ומשם אל הליפט. מלאכת ההובלה שאנו מדברים עליה תתבצע כצפוי על ידי אנשי המעבר.

כמה נשלם על הנפות פר 60 דקות?

לעומת סיטואציה בה מקבלים הצעה לעלות על מעבר ללא מנוף, כשמצרפים את שירות המנוף שלנו לפרוצדורה נהוג להוציא את ארנקכם בשביל נהג המנוף בקורלציה לשעות עבודתו. מסיבה זו על הובלות מנוף עלות יחושב באופן מאוחד, וידרוש מכם עלות של 260 – 410 שקלים לכל סגנון של העברת דירה. קל לשאול את בעלי המקצוע מה מספר השעות שהם מעריכים ש המעבר תימשך בשביל לתפוס כמה תשלמו על שירות המנוף שלנו, ויהיו כאלה שגם יוכלו לשדך לכם הצעת מחיר עם דגש על הפרטים הקטנים בסיטואציה של שינועים בעזרת מנוף הרמה מיוחדות.

מעבר דירות תוך שימוש במנוף עושה את השינוע למשתלם פחות?

הינכם מוצאים את עצמם מהרהרים אודות תמחור הנפה למעבר? במידה וכן, אנו מציגים לכם את כל הדברים שאתם נדרשים להבין! השכרה של שירות המנוף שלנו היא בעצם אקסטרה עבור שעת סבלות. מחירנו הפכף בקורולציה לשעות בהן ייושם עיסוק במנוף, מהי הקומה ממנה להוריד את התכולה ומהי הקומה אליה יועלו האביזרים ביעד. כדי לקבל הצעה בלתי צפויה והוגנת אנחנו כאן! נדאג לשירות ענייני ולעלות משתלמת.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *