הובלת דירה עם מנוף בשער הגולן

נוחות, יעילות והגנה: הובלות של הסלון שלכם תוך שימוש במנוף עד הזמן האחרון, בזמן שאתם תרים אחר להזמין שירות של שינוע, מובן היה לכם שיעשו דרכם אנשי מקצוע אשר ירימו על גופם את פסגת הציוד אשר בבעלותכם. מחד גיסא: חרדתם למקצוען שכן פריטיכם כבדים, ומנגד התפלצתם לציוד שלכם שעלולה להישרט ולהיקרע. באתר "הובלת דירה עם מנוף בשער הגולן" נרגשים להודיע על תקופה חדשנית של הובלות: העברת דירה יחד עם מנוף בתעריף לכל כיס.

  • שריינו שירותי הנפה להעברת דירה בעלויות הכי זולות!
  • העברת בית תוך שימוש במנוף הובלה ב- 320 שקלים חדשים
  • אנו מאפשרים קריאה למובילי דירות בהזמנת מנוף תוך שעת ספורות
  • שירות של פירוק ואריזה (עוד עלות)
  • שירותי מנוף שירותי הובלת בתים פרטיים לדירות בקומה 7 ומעלה עד קומה 17
  • בואו לקבל להתייעץ והצעה חייגו:

שירותי הובלת בית בהזמנת מנוף באיזור שער הגולן

מה ההיגיון לפיו קריטי לעשות הובלת דירה עם מנוף?

בואו ניגש לעניין, ההסבר עקב כך חכם יהיה לבצע הובלות בית עם מנוף  היא בעצם במיוחד שכן זה בעצם עושה את ההעברה למהירה יותר ומוגנת. כלל החפצים שברשותכם מצויים על המנוף, ונוסעים ללוקיישן בו בחרתם להיות היעד. יחד עם זאת, קיימים הרבה מאוד תכולה שנבנו ועכשיו לא קל לשנע אותם בפתח הבית ולחלופין חדר המדרגות, וכן בסיטואציות בסגנון חכם יהיה להזמין טיפולי שירותי הנפה להובלה של דירה קטנה בשער הגולן. ניתן לעשות ייעוץ עם מומחה על תלות הטיפול והכנתו למין המעבר שאתם מבצעים. יתאפשר לכם לבקש הובלות דירה הודות להובלת דירה עם מנוף בשער הגולן במחיר זול אצלנו באתר.

מהי הדרך בה לוקחים את שירותיה של הנפה למעבר דירה בשער הגולן?

יש אף שני סוגי שירותי הנפה להובלות, ובדר"כ, אנשי ההובלה יבחרו לכם בסגנון המנוף הכי תואם להובלה של דירה מיד אחרי שתביאו להם מספר טלפון על כל האבזור שבתכנון שלכם לשנע והסביבה אליה ו/או ממנו מעבירים אותם. אולם אנחנו ממליצים שאפילו אתם, הגולשים, תדעו על הפונקציות ותזכרו באילו סיטואציות בוחרים באילו סוגים של מנוף הרמה. אבחנה בין השניים מתבטא באופיים של הפריטים אשר בכוחם להעביר, הכובד שלהם וגובה הקומה ממנה או לחלופין לשם ברצונכם לקחת את הדברים.

אופן הליפט: מנוף עגורן נייד משאית ליפט שירותי הובלה באה כולל זרוע ענקית בנויה עליה, שזה ידית גדולה שמונעת בכוח המים אשר לשם מצרפים חרצובות ואיתם נושאים חפצים ופריטים בעלי משקל גדול. מבצעים איתו פעולה כשרוצים להוביל טובין מעל למשטחים ולחלופין שמניעים תכולה ודברים בכל סוג של משקל הגבוה מ-500 קילגרם.

אופיו של הליפט: מנוף סולמימדובר בליפט מצומק אשר מסוגל להיפתח ממש כמו סולם ומגיע לגבהים מרשימים. עליו יש דוכן שעליה אפשרי להתייצב ולסחוב ריהוט, והיא עולה ויורדת כלדוגמה: מעלית. נעשה בו שימוש כאשר חייבים להוציא לפועל הובלת בית בקצב מרשים, שכן לא חייב הכנות מיוחדות לפני לקיחת האביזרים על גביו, ואם נעביר מקומה 5 ומעלה זה מסוגל להגיע עד קומה 15 בבניין מגורים מן השורה.

אירגון כלשהו אשר אנחנו ממליצים לשים בראש תמיד כאשר דורשים לעשות בחירה במנוף הובלות,

לא מכל דירה ניתן לקחת חפצים בהבאת מנוף. מחובתכם לוודא שיש ברשותכם פתח עצום דיו שדרכו ניתן להוציא את הרהיטים ומכשירי החשמל כלפי חוץ אל כביש, ובמקרה בו אין פתח מסוג זה, העברה עם מנוף תנכח כבלתי ניתנת לביצוע. בדרך כלל, אולם, במקומות מגורים ישראליים מצויות גזוזטרות בחדר המרכזי ו/או לפחות חלון ענקי, וע"מ שתתאפשר גישתיות לטעינה על גבי ליפט הובלה טוב יהיה להוביל כל דבר אל החדר המרכזי ומנקודה זו אל המנוף. כל ההעברה שאנו מדברים עליה תצא לפועל מן הסתם דרך הסבלים.

כמה תשלמו על מנוף לכל 60 דקות?

שלא בדומה לסיטואציה שבה מקבלים הצעת עלות על מעבר בלי שימוש בליפט, כאשר מצרפים את שירות ההנפה לשינוע מצופה לתת שכר לאיש המנוף בקורלציה לשעת עבודה שלו. בגלל זה על שימוש בליפט כחלק מהשינוע תמחור ייגבה בצורה מאוחדת, וידרוש עלות של 260 – 450 ₪ לכל סגנון של שינוע. אנו מציעים להפנות שאלה אל בעלי המקצוע כמה שעות הינם סוברים ש הובלת הריהוט והציוד תתמשך על מנת להתוודע לכמה תצטרכו לשלם על שירות ההנפה, וחלקם גם יש באפשרותם לספק לכם הצעה לעלות מדויקת במצבי שירותים של הובלה בעזרת מנוף הרמה סגוליות.

שינוע בתים עם מנוף הופכת את הובלות הרהיטים לעולה כסף רב יותר?

הינכם מוצאים את עצמכם חושבים אודות מחירון שירותי מנוף למעבר בין בתים? במצב שכן, אנו מציגים לכם את כל אשר שעליכם לזכור! להשכיר השירות של המנוף היא לא אחרת מאשר תוספת לשעה של סבלות. המחיר משתנה לפי זמן בו ייעשה שימוש במנוף, מאיזה קומה מורידים את התכולה ומאילו קומות להרים את האיבזור בנקודת היעד. לשמיעת הצעת עלות מפליאה ואפשרית הרימו אלינו טלפון! נדאג לשירות טוב ולמחיר משתלם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *