הובלת דירה עם מנוף בשדה אליעזר

פשטות, קצב ואבטחה: העברות הדירה שלכם תוך שימוש במנוף עד היום, בזמן שאתם תרים אחר לתפוס לכם טיפולי שינוע, מבחינתכם היה מובן שיובאו אליכם משנעים שירימו על גבי הגב שלהם את טובי הציוד אשר שייכים לכם. מצד אחד: יראתם לבעל העסק כי תאכלס, רהיטיכם כבדים, ומצד שני קפאתם לדברים שלכם שעלולה להיקרע ולהישרט. כאן ב"הובלת דירה עם מנוף בשדה אליעזר" שמחים ליידע על תקופה טרייה של מעברים: מעבר דירה בעזרת מנוף בזיל הזול.

  • הזמנת שירותי הנפה להובלה של דירה קטנה בתעריפים הכי משתלמים!
  • שינועי דירות יחד עם מנוף החל ממחיר 300 שקלים
  • רק אצלנו: קבלו מובילי דירות יחד עם מנוף תוך שעת ספורות
  • טיפולי פירוק ואריזה (עוד תשלום)
  • הנפה הובלות של דירות לקומות גבוהות וזה מגיע עד קומה 18
  • קבלו ייעוץ והצעה אנו בטלפון:

העברות בית בהזמנת מנוף בעיר שדה אליעזר

מאיזו סיבה שאנו מציעים לעשות העברה של דירות בהזמנת מנוף?

אז הצורך על דברו אנו מציעים לבצע הובלה של בית בעזרת הנפה היא בעצם בעיקר שכן זה למעשה עושה את המעבר לשאינה מתעכבת ומאובטחת. כלל החפצים והציוד שבבעלותכם מצויים על המנוף, ונוסעים אל המיקום בו בחרתם להיות היעד. כתוספת, יש אף המון חפצים ופריטים שחוברו ובנקודת זמן זו אי אפשר לשנע אותם בדלת או לחלופין חדר המדרגות, וגם כן בסצנות כדוגמת זה חשוב להסתייע בטיפולי הנפות להעברת דירה גדולה באיזור שדה אליעזר. פשוט להתייעץ איתנו בכל הנוגע לצורך הטיפול והאופטימיזציה שלו לסוג המעבר שאתם מבצעים. תוכלו לדרוש העברה של דירה עם הובלת דירה עם מנוף בשדה אליעזר בעלות ותעריף הוגן אצלנו.

מהי השיטה בה רוצים דווקא השכרת מנוף להובלות דירה באיזור שדה אליעזר

יש אף שני סוגי שרותי מנופים של הובלה, ובדר"כ, אנשי המקצוע ימצאו עבורכם בסגנון המנוף הכי תואם למעבר מיד לאחר שתספקו להם פרטים על כל האבזור שהחלטתם לשנע והסביבה אליה ולחלופין ממנה ישונעו. אך אנו מציעים שהינכם תדעו על האפשרויות ותזכרו מתי בוחרים באיזה סוג של ליפט. ההבחנה בין השניים ניחן בסוג הפריטים אשר בכוחם לסחוב, המשקל שלהם והקומה ממנה ולחלופין אשר לשם ברצונכם להוביל.

סגנון הליפט: מנוף עגורן נייד משאית שירותי הנפה הובלות באה כולל זרוע ענקית בנויה עליה, שזה זרוע הידראולית אשר לשם מאחדים רתוקות ובעזרתם סוחבים רהיטים וחפצים כבדי משקל. נעשה בו שימוש כשיש צורך להוביל מרכולת על משטחים / שמעבירים תכולה וחפצים בכל סוג של משקל שהינו מעבר ל-500 קילגרם.

סגנון מנוף ההרמה: מנוף סולמיזה מנוף בינוני שמסוגל להיפתח בדומה לסולם ומגיע לגבהים מכובדים. עליו יש פלטפורמה ששם פשוט לעמוד ולהעמיס ריהוט, והיא בעצם יורדת ועולה כמו שירות מעלית. משתמשים בו כאשר צריך לקיים הובלה של בית מיידית, אחרי הכל, לא נדרשות הכנות מיוחדות לפני הרמת הציוד כולו עליו, ואם נעשה מעבר מקומה שאינה נמוכה הוא מסוגל לטפס עד לקומה ה-16 בבית רגיל.

אירגון כלשהו אשר קריטי לזכור תמיד כשרוצים להסתייע בשירותי מנוף,

ממש לא מכל מבנה של דירה ניתן לשנע חפצים בעזרת מנוף. לא לשכוח לבדוק שנמצאת אצלכם חלון נרחב דיו אשר דרכו ניתן להוציא את החפצים והמוצרים החשמליים כלפי חוץ אל עבר כביש, ובמקרה בו אין לכם פתח מסוג זה, הובלה של בית תוך שימוש במנוף תימצא בלתי ניתנת לביצוע. בדרך כלל, אע"פ כן, בבתים בישראל קיימות טראסות בחדר המרכזי או לכל הפחות צוהר ענקי, ובמטרה שתתאפשר גישה לנשיאה על גבי ליפט שינוע הצעתנו היא להעביר כל פריט אל הסלון ומנקודה זו אל מנוף ההרמה. כל ההעברה המדוברת נעשית כמובן בעזרת הצוות שלנו.

כמה נשלם על הנפה פר שעה?

בניגוד לסיטואציה בה משיגים הצעת עלות על שינוע מבלי להגיע למצב של שימוש במנוף, כשמכניסים את המנוף להעברה מה שמקובל הוא להתחייב עבור איש שמפעיל את המנוף בקורלציה לשעות בהן הוא עבד. אם כן, על שינועים בעזרת ליפט מחיר יהיה הומוגני, ויצריך מכם לשלם 270 – 440 שקלים לכלל סגנונות ההעברה. אפשר לתשאל את הפועלים כמה זמן הם משערים ש מעברי הדירה תתמשך על מנת לקלוט כמה תצטרכו לשלם על השירות של המנוף, וחלקם גם יש להם אפשרות להפגיש אתכם עם הצעה מדויקת במקרים של שינועים בעזרת מנוף הרמה ספיישל.

שינוע בתים תוך שימוש במנוף עושה את הובלת הריהוט והציוד לבלתי משתלם?

גם אתם תוהים על עלות מנוף למעברים? במקרה שכן, מולכם כל הדברים שעליכם להבין! השכרה של שירות המנוף שלנו היא למעשה הוספה לשעה של העברה. מחירנו דינמי לפי דקות בהן ייצא לפועל שימוש במנוף, מאיזה קומה מורידים את התכולה ומהי הקומה אשר אליה להרים את החפצים במקום אליו נוסעים. כדי לשמוע הצעת עלות בלתי צפויה ופשוטה פנו אלינו! אנו מתחייבים לטיפול ברמה גבוהה ולמחיר מצוין.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *