הובלת דירה עם מנוף ברשפים

פשטות, זריזות והגנה: הובלות של דירתכם עם מנוף עד כה, כאשר הייתם צריכים להזמין טיפולי מעבר, ידעתם היטב שיגיעו מזיזים שיסחבו על גבי הגב שלהם את טובי הכלים שברשותכם. ממבט ראשון: התאבנתם למוביל כי אחרי הכל, הפריטים שלכם כבדים וגדולים, ומצד שני קפאתם לרהיטיכם שמסוגלת להישרט ולהיקרע. ממש כאן ב"הובלת דירה עם מנוף ברשפים" מתגאים ליידע על עידן חדש של העברות: מעבר בין דירות עם מנוף במחירים נמוכים.

  • הזמנת מנוף הרמה להובלה של דירה קטנה בעלויות הכי טובות!
  • העברת דירות יחד עם מנוף החל מ- 320 שקלים
  • אופציה: קבלו שירותי העברת בתים תוך שימוש במנוף מהיום להיום
  • טיפולי פירוק (עוד תשלום)
  • מנוף שירותי הובלת דירות מגורים לבניינים גבוהים וזה מגיע עד קומה 19
  • לקבלת התייעצות והצעת מחיר התקשרו:

העברת בית תוך שימוש במנוף ברשפים והסביבה

מה ההיגיון לפיו חכם יהיה להתחיל הובלת דירה יחד עם מנוף?

אם כן, הרציונל שבגללו אנו מציעים לעשות העברת דירה יחד עם מנוף הרמה היא בעצם במיוחד מהסיבה שהיא בעצם עושה את ההובלה למהירה יותר ומוגנת. כלל החפצים והציוד שברשותכם נמצאים על הזרוע של המנוף, ונעים ללוקיישן שבחרתם בתור היעד שלכם. יתר על כן, קיימים לא מעט רהיטים אשר חוברו ובנקודת זמן זו לא תהיה להם את האופציה לשנע אותם בפתח הבית ו/או חדר המדרגות בבניין, וכן בדוגמאות כדוגמת זה יש להשיג טיפולי שירותי הנפה להובלה של דירת חדר ברשפים. פשוט לעשות ייעוץ עם מומחה בכל הנוגע להכרח השירות וההתאמה שלו לסגנון מעברכם. קל להזמין מעבר דירות יחד עם "הובלת דירה עם מנוף ברשפים" במחיר הוגן באתר זה.

באיזה אופן לקוחים לעצמכם שירותי הנפה להובלה של דירה ברשפים והסביבה?

יש 2 מינים של מנופים להובלות, וברוב המקרים, אנשי המקצוע יקחו לנוחיותכם במין המנוף הכי נכון להעברה מיד אחרי שתתנו להם פרטים על החפצים שרצונכם הוא להזיז והלוקיישן לשם / ממנו מעבירים אותם. עם זאת, אנו מציעים שהינכם תכירו את האופציות ותדעו באיזה סיטואציות שוכרים באילו מינים של ליפט. ההבדל ביניהם מתבטא בסוג הפריטים אשר יש ביכולתם לשאת, הכובד שלהם והגובה שממנו או לשם יש צורך לקחת את הדברים.

מבנה הליפט: מנוף עגורן נייד משאית שירותי הנפה העברה באה עם זרוע מנוף בנויה עליה, שהוא ידית גדולה שמונעת בכוח המים אליה מלכדים כבלים ועמם מגביהים רהיטים ודברים בעלי משקל גדול. מבצעים איתו פעולה כשיש דרישה להוביל סחורות מעל למשטח או שמניעים רהיטים וחפצים בכל סוג של משקל הגבוה מחצי טון.

אופן מנוף ההרמה: מנוף לדרמדובר במנוף בינוני אשר מסוגל להיפתח ממש כמו סולם ומסוגל להגיע לגבהים מכובדים. על גביו מצויה פלטפורמה ששם אפשרי להיעמד ולהעמיס כל תכולה, והיא עולה ויורדת כגון ליפט בחדר המדרגות. נעשה בו שימוש כשחייבים להוציא לפועל הובלות בית באופן מיידי, כי אחרי הכל, אין צורך בהכנות מיוחדות בטרם העמסת החפצים עליו, וכאשר מעבירים מקומה שאינה נמוכה המצב יכול לנסוק עד לקומה ה-16 בלוקיישן בסטנדרט.

אירגון כלשהו אשר יש לזכור כל הזמן כשרוצים להשתמש בהשכרת מנוף,

ממש לא מכל מבנה של דירה יתאפשר לכם להעביר תכולה בעזרת מנוף. אתם אמורים לוודא שנמצאת אצלכם פתח ענקי דיו אשר דרכו ניתן לסלק את הרהיטים והחשמליים כלפי חוץ לכיוון הכביש, ובמצב בו לא מצוי צוהר כדוגמת זה, שינוע יחד עם מנוף תימצא לא ריאלית. לרוב עם זאת, בבניינים ישראליים יש גזוזטראות בחדר המרכזי או לחלופין לפחות חלון מכובד, וכדי שתהיה גישה לטעינה על גבי מנוף הובלה חכם לקחת כל פריט לחדר המרכזי ומנקודה זו אל מנוף ההרמה. כל ההעברה המדוברת תתבצע כצפוי בידי הצוות שלנו.

מה יעלה שירותי הנפה פר 60 דקות?

בהשוואה למצב אשר בו מוצעים עם הצעה לעלות על מעבר מבלי שימוש במנוף, כאשר מכניסים את המנוף לפרוצדורה נהוג לשלוף את הארנק עבור מי שמפעיל את המנוף ע"פ שעות בהן הוא עבד. כך שעל שינועים בעזרת ליפט תמחור ייגבה בצורה מאוחדת, וידרוש עלות של 300 – 420 שקלים לכל סגנון של הובלה של בית. תוכלו לחקור את בעלי המקצוע כמה זמן הם מניחים ש הובלות הרהיטים תתמשך ע"מ להבין כמה תשלמו על המנוף, ויהיו מהם שגם יכולות לתת לכם הצעת מחיר בלי טעויות במצבי שינוע בעזרת מנוף הרמה ספיישל.

שינוע דירות עם מנוף עושה את השינוע למשתלם פחות?

הינכם מוצאים את עצמכם חושבים הבה נדבר על מחיר שירותי מנוף להעברת דירה? במקרה שכן, מולכם כל הדברים שעליכם לזכור! השכרה של המנוף היא למעשה הוספה עבור שעת העברה. המחיר דינמי ע"פ שעות בהן יתבצע התעסקות עם המנוף, מאיזו קומה בדיוק מורידים את התכולה ולאיזו קומה בדיוק להרים את האביזרים בנקודת היעד. לשמיעת הצעה בלתי צפויה ואפשרית צרו איתנו קשר! אנו מתחייבים לטיפול רציני ולתעריף מצוין.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *