הובלת דירה עם מנוף ברמת צבי

קלילות, קצב והגנה: העברת דירתכם יחד עם מנוף עד התקופה האחרונה, כאשר הייתם זקוקים לליהנות מ שירות של מעבר, לא היה ספק שיגיעו מעבירים אשר ישאו על גבי הגב שלהם את פסגת החפצים שלכם. סיבה א': יראתם למוביל כי תאכלס, פריטיכם כבדים וגדולים, והצד ההפוך של המטבע הוא שיראתם לתכולה שלכם שמסוגלת להיקרע ולהישרט. כאן ב"הובלת דירה עם מנוף ברמת צבי" מתרגשים ליידע על עידן חדש של הובלה: העברת בית יחד עם מנוף בעלויות נהדרות.

  • הזמנה של מנוף הרמה לשינוע דירות במחיר הכי זול!
  • העברה של דירות בהזמנת מנוף החל מ- 300 שקלים
  • אנחנו מציעים שריינו שירות מעבר דירה בעזרת מנוף מהיום להיום
  • שירות של אריזה ופירוק (עוד תשלום)
  • הנפה שינוע של דירות לבניינים גבוהים וזאת עד בקומה 17
  • לקבלת ייעוץ וקבלת הצעת מחיר משתלמת צלצלו:

הובלות של בתי מגורים בהזמנת מנוף באיזור רמת צבי

מדוע אנו מציעים לעשות הובלת דירה עם מנוף?

בואו ניגש לעניין, ההסבר שבגללו רצוי לבצע הובלה בעזרת הנפה היא בעצם בעיקר מפני שהיא למעשה עושה את השינוע לשאינה מתעכבת וממוגנת. כל הציוד והפריטים שלכם נמצאים על הזרוע של מנוף ההרמה, ונוסעים ללוקיישן שסימנתם כיעד. יתר על כן, קיימים לא מעט דברים שחוברו וכעת לא יצליחו להובילם במפתן הדירה / חדר המדרגות, ובהתאם במצבים כדוגמת זה מומלץ לעשות שימוש בשירות של הנפות להובלה של דירה קטנה ברמת צבי. תהיה לכם את האופציה לעשות עמנו שיחת ייעוץ בכל הנוגע להזדקקות הטיפול וההתאמה שלו לאופי המעבר שלכם. אפשר להזמין הובלות דירה בעזרת "הובלת דירה עם מנוף ברמת צבי" בתעריף זול באתרנו.

מהי הדרך בה לקוחים לעצמכם הנפות להובלה של דירה ברמת צבי והסביבה?

קיימים 2 מינים של שירותי מנוף המיועדים להובלה, ובאופן טבעי, אנשי ההובלה יבררו עבורכם בסוג המנוף הכי טוב למעבר מיד לאחר שתביאו להם מספר טלפון על כל התכולה שרצונכם הוא להעביר והאיזור לשם או לחלופין ממנה יילקחו. ועם זאת, רצוי שאף הינכם תכירו את האופציות ועליכם לדעת באיזה סיטואציות בוחרים באילו מינים של מנוף הרמה. ההבדל ביניהם בא לידי ביטוי בסוג החפצים שביכולתם להרים, משקלם והגובה שממנו או לחלופין שאליה יש צורך לשנע.

אופן הליפט: מנוף עגורן נייד טנדר או משאית ליפט שינועים באה עם זרוע ענקית מורכבת על גבה, שהוא זרוע הידראולית שלשם מלכדים חבלים ודרכם סוחבים ריהוט וחפצים בעלי משקל גדול. משתמשים בו כשיש צורך להזיז דברים מעל למשטחים או שמניעים רהיטים וחפצים בכל סוג של משקל שהינו מעבר לחצי טון.

סגנון מנוף ההרמה: ליפט סולםמדובר במנוף הרמה זעיר שנפתח כמו סולם ומתנשא לגובה רב. עליו יש סטנד שעל גבי זה פשוט לעמוד ולהרים רהיטים, וזה בעצם יורד ועולה כגון מעלית. מבצעים איתו פעולה כשצריך לבצע הובלות בית במהירות, אחרי הכל, אין חובה באירגונים ספיישל לפני סחיבת הפריטים על גבו, וכשמעבירים מקומה גבוהה הוא עלול להרקיע שחקים עד לקומה ה-16 במקום מגורים תקני.

אירגון כלשהו אשר אנחנו ממליצים לזכור כשרוצים להיעזר בהשכרת מנוף,

לא מכל דירה אנו מציעים לשנע כל פריט עם מערכת הנפה. עליכם לבחון שקיימים אצלכם חלון גדול מספיק שדרכו תוכלו לסלק את האביזרים והציוד והמוצרים החשמליים לחלק החיצוני לכיוון הכביש, ונניח ולא מצוי פתח כדוגמת זה, הובלה תוך שימוש במנוף תנכח כבלתי אפשרית. ע"פ רוב, אולם, במקומות מגורים ישראליים יש מרפסות בסלון או לחלופין לפחות חלון עצום, וכדי שתהיה אופציה לסחיבה על גבי מנוף הרמה יש להוביל כל דבר אל הסלון ומהנקודה הזו מנוף השינוע. מלאכת ההובלה המדוברת תיעשה כמובן על ידי הצוות.

מהו התעריף של השכרת מנוף לשעה?

שלא בדומה לסיטואציה שמשיגים הצעת עלות על העברה מבלי שימוש במנוף, כשמצרפים את שירות המנוף שלנו להובלה של דירה מה שמקובל זה להוציא כספים על נהג המנוף בהתאם לשעת עבודה שלו. אם כן, על מעברים בעזרת ליפט עלות יתבצע בצורה מאוחדת, ויצריך מכם לשלם 250 – 440 ₪ לכל סוג של מעבר. פשוט לתשאל את הסבלים מה מספר השעות שהם מניחים ש הובלות הדירה תארך על מנת לתפוס את העיקרון כמה תצטרכו לשלם על שירות המנוף שלנו, ויהיו כאלה שאף יהיו מסוגלים לספק עבורכם הצעה לעלות ללא סטיות במקרי שירותים של הובלה בעזרת מנוף הרמה פנומנאליות.

האם הובלת דירה בהזמנת מנוף עושה את השינוע לחסכוני פחות?

הינכם מוצאים את עצמכם חושבים לגבי תעריף שירותי הנפה לשינוי כתובת? בהנחה שכן, הבאנו לכם את כל מה שאתם זקוקים לזכור! השכרת השירות של המנוף היא אקסטרה עבור שעת סבלות. התעריף נזיל ע"פ זמן בו יתבצע השתמשות במנוף, מהי הקומה אשר ממנה יורדו התכולה ומהי הקומה אשר אליה יקחו את הציוד במיקום שבחרתם. להצעת מחיר בלתי צפויה ואפשרית אנחנו כאן! מקפידים על שירות ענייני ולעלות משתלמת.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *