הובלת דירה עם מנוף בעמיר

נוחות, זריזות והגנה: העברות החדר המרכזי בדירתכם עם מנוף עד ימינו, בזמן שאתם מעוניינים בלתפוס לכם טיפולי מעבר, לא היה ספק שיגיעו אנשי מקצוע שיסחבו על גבי הגב שלהם את פסגת החומרים אשר ברשותכם. מצד אחד: התאבנתם למקצוען אחרי הכל, התכולה שלכם כבדי משקל, והצד ההפוך של המטבע הוא שחרדתם לתכולה שלכם שמסוגלת ליפול ולהיפגע. ממש כאן ב"הובלת דירה עם מנוף בעמיר" מחויכים לבשר לכם על עידן חדש של העברות: מעבר דירה בעזרת מנוף בעלות הוגנת.

  • קבלו הנפות להעברת דירות קטנות במחיר הכי טוב!
  • העברת דירות עם מנוף רק 260 שקלים
  • אנו מאפשרים קריאה למובילי דירות בהזמנת מנוף מהרגע להרגע
  • שירות של פירוק ואריזה (פלוס תשלום)
  • הנפה הובלות של בתים פרטיים לבניינים גבוהים וזה מגיע עד קומה 17
  • לקבלת ייעוץ והצעת מחיר אנו בטלפון:

העברת משרדים ודירות תוך שימוש במנוף בעמיר

למה אנו מציעים להתחיל העברה של דירות בעזרת מנוף?

בואו ניגש לזה, הצורך מחמתו רצוי לבצע העברת דירה עם מנוף  היא בעצם יותר מכל מהסיבה שזה בעצם עושה את המעבר לשאינה מתעכבת ומוגנת. הסחורה שלכם מונחים על הזרוע של מנוף ההרמה, ועושים דרכם למיקום שבחרתם בתור היעד שלכם. גם כן, יש גם לא מעט חפצים ופריטים שהורכבו וכעת לא יצליחו להניעם דרך הדלת או איזור המדרגות, וגם במקרים כאלו אנחנו ממליצים להסתייע בטיפולי שירותי הנפה להעברת דירה גדולה באיזור עמיר. יתאפשר לכם לעשות עמנו שיחת ייעוץ בדבר הזדקקות המענה וההתאמה שלו למין המעבר שאתם מבצעים. קל לבחור הובלה של דירות בעזרת אתר "הובלת דירה עם מנוף בעמיר" בעלות ותעריף נוח אצלנו באתר.

מהי השיטה בה לקוחים לעצמכם שירותי הנפה למעבר דירות באיזור עמיר

יש שתי סגנונות שירותי הנפה להובלות, ובאופן טבעי, בעלי המקצוע ימצאו במקומכם בסגנון המנוף הכי תואם לשינוע מיד אחרי שתתנו להם קביעת הובלה ופרטים נוספים על כל החפצים שברצונכם לקחת והאיזור לשם ולחלופין ממנו יילקחו. ואע"פ כן, יש שגם אתם תהיו בהיכרות עם האפשרויות ועליכם לדעת באיזה סיטואציות בוחרים באילו סוגי מנוף. ההבדל ביניהם מאופיין באופיים של הפריטים אשר יש ביכולתם להעביר, משקלם והגובה שממנו / אליה אתם רוצים לבצע את ההעברה.

אופי המנוף: עגורן נייד טנדר או משאית שירותי מנוף שינועים מגיעה עם זרוע מנוף כחלק ממנה, ומדובר בידית גדולה שמונעת בכוח המים אשר לשם מלכדים רתוקות ובעזרתם מגביהים ריהוט ודברים כבדים. נעזרים בו כשיש צורך להעביר דברים על משטחים ו/או שמשנעים תכולה וחפצים בכל סוג של משקל הגבוה מ-500 קילגרם.

אופי הליפט: מנוף סולםמדובר במנוף קטן שמסוגל להיפתח בדומה לסולם ומגיע לגבהים מרשימים. עליו יש במה שעל זה אפשר להתייצב ולקחת כל הובלה, וזה בעצם יורד ועולה למשל מעלית. משתמשים בו כשצריך להתחיל הובלות בית באופן מיידי, כי תאכלס, אין צורך באירגון ספיישל בטרם העמסת החפצים עליו, וכשמובילים מקומה שאינה נמוכה הוא יכול לטפס עד לקומה ה-16 בבית מגורים תקני.

אירגון כלשהו אשר קריטי לא לשכוח כשצריכים לקחת הנפה,

ממש לא מכל מבנה של דירה פשוט לשנע כל חפץ על-ידי ליפט. לא לשכוח לברר שקיימים אצלכם אשנב ענק דיו שדרכו פשוט להוציא את הרהיטים ומוצרי החשמל כלפי חוץ אל עבר כביש, ובמידה ואין לכם אשנב בסגנון, הובלה בהזמנת מנוף תתגלה כלא ריאלית. ברוב הפעמים, אף על-פי כן, בתוך מבנים במדינה קיימות סטווים בחדר המרכזי או לכל הפחות צוהר מכובד, ועל-מנת שתתאפשר גישה להטענה על גבי מנוף שינוע חובה לקחת כל דבר לחדר המרכזי ומנקודה זו אל מנוף ההרמה. העבודה הזו תבוצע , ודאי, ע"י אנשי המעבר.

כמה נשלם על מנוף פר 60 דקות?

בניגוד למצ בו מוצעים עם הצעה לעלות על מעבר בלי שימוש בליפט, כאשר מכניסים את השירות של המנוף להעברה מה שמקובל זה לשלוף את הארנק עבור איש המנוף על-פי שעות עבודתו. בגלל זה על שימוש בליפט כחלק מהובלה עלות ייגבה בצורה מאוחדת, ויצריך מכם לשלם 280 – 410 שקלים לכל סגנון של הובלת דירות. פשוט לתשאל את אנשי המקצוע מה מספר השעות שהם משערים ש ההובלה תארוך ע"מ להתוודע לכמה תשלמו על השירות של המנוף, ויהיו מהם שאפילו יכולות להכיר אתכם להצעה עם דקדוק רב במקרה של שינועים בעזרת מנוף הרמה ספיישל.

האם הובלת דירה בהזמנת מנוף הופכת את הובלת הריהוט והציוד לפחות זול?

הינכם מוצאים את עצמכם חושבים בדבר תעריף הנפות לשינוע? אם כן, אנו מציגים לכם את מה שעליכם לזכור! השכרת שירות המנוף שלנו היא לא אחרת מאשר תוספת לשעה של שינוע. התעריף בלתי יציב בקורולציה לזמן בו יתקיים השתמשות במנוף, מהי הקומה אשר ממנה מורידים את החפצים ולאיזה קומה מעלים את הדברים בנקודת הסיום. לקבלת הצעת עלות בלתי צפויה והוגנת התקשרו אלינו! מקפידים על שירות איכותי ולמחירון מצוין.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *