הובלת דירה עם מנוף בנין

נוחות, מהירות והגנה: העברת הבית שלכם יחד עם מנוף עד הזמן האחרון, כשהייתם רוצים להזמין שירות של שינוע, ידעתם שיובאו אליכם משנעים שיאחזו על הגב שלהם את פסגת הכלים שלכם. סיבה מספר אחת: קפאתם לסבלים אחרי הכל, התכולה שלכם כבדים וגדולים, ומנגד פחדתם לדברים שלכם אשר מסוגלת להישבר ולהיהרס. באתרנו "הובלת דירה עם מנוף בנין" מתרגשים ליידע על עידן חדש של העברות דירה: מעבר דירה בהזמנת מנוף בתעריף לכל כיס.

  • הזמינו הנפה להעברת דירה בעלויות הכי זולות!
  • העברת בתי מגורים יחד עם מנוף מחיר ראשוני של 280 ₪
  • אנחנו מציעים הזמנת מובילי דירות בעזרת מנוף בתוך אותה יממה
  • שירותי פירוק ואריזה (עוד מחיר)
  • הנפה הובלת בתים פרטיים לדירות בקומה גבוהה וזה מגיע עד קומה 18
  • כדי לקבל ייעוץ והצעה לעלות אנחנו בטלפון:

העברה של דירות מגורים עם מנוף בעיר נין

למה אנחנו מציעים לעשות הובלת דירה עם מנוף?

אז הסיבה העיקרית בגינו אנחנו מציעים לעשות העברת דירה בעזרת הנפה זה במיוחד מפני שזה למעשה עושה את הובלות הדירה ללא ממושכת ומאובטחת. כלל הציוד והחפצים שברשותכם נמצאים על המנוף, ונעים אל הנקודה שסימנתם כיעד. בנוסף לכך, קיימים הרבה מאוד פריטים שנבנו ועכשיו לא יצליחו להוביל אותם בדלת הדירה ו/או חדר המדרגות שלכם, ואף במקרים כאלו מומלץ להשתמש בשירותי מנוף להעברת דירה גדולה באיזור נין. תוכלו לעשות עמנו שיחת ייעוץ בדבר הזדקקות המענה והאופטימיזציה שלו לסוג ההובלה שלכם. אנו מציעים לרכוש הובלות דירה בעזרת הובלת דירה עם מנוף בנין בתעריף מוזל אצלנו.

מהי השיטה בה עושים בחירה של מנוף למעבר דירות באיזור נין

ישנם 2 מינים של שירותי הנפה לשינועים, וברוב הפעמים, אנשי ההובלה יבררו במקומכם במנוף הכי יעיל להובלה של דירה מיד אחרי שתתנו להם טלפון שלכם על כל הפריטים שבתכנון שלכם לקחת והאיזור לשם או משם מעבירים אותם. עם זאת, אנו מציעים שאפילו אתם, הגולשים, תדעו על הפונקציות ותדעו באילו סיטואציות שוכרים באיזה סוג של מנוף הרמה. ההבחנה בין השניים מתאפיין בסוג הפריטים שהם מסוגלים לשנע, המאסה שלהם והקומה ממנה / אשר אליה אמורים לבצע את השינוע.

סגנון הליפט: מנוף עגורן נייד טנדר או משאית ליפט שינוע מגיעה עם עגורן מורכבת על גבה, שזה "יד" מכנית אשר מונעת בכוח המים שאליה מלכדים כבלים ובאמצעותם מגביהים ריהוט וחפצים כבדים וגדולים. נעזרים בו כשרוצים לשנע רהיטים על משטחים ולחלופין שמשנעים ריהוט וחפצים בכל סוג של משקל שהינו מעבר ל-500 קילגרם.

סגנון המנוף: ליפט סולםזהו מנוף בינוני שמסוגל להיפתח בדומה לסולם ומגיע לגבהים מכובדים. יש גם על גביו תיבה שעל זה ניתן לעמוד ולקחת פריטים, וזה למעשה יורד ועולה למשל מעלית. נעשה בו שימוש כשצריך לעשות הובלה של בית במהירות, שכן לא צריך הכנות מיוחדות לפני הרמת החפצים על גביו, וכשמובילים מקומה גבוהה הוא יכול לנסוק עד לקומה ה-16 בבניין מגורים בסטנדרט.

אירגון כלשהו אשר אנחנו ממליצים לא לשכוח כשרוצים לבחור שירותי הנפה,

ממש לא מכל סוג בית פשוט להוביל תכולה עם מערכת הנפה. לא לשכוח להסתכל שנמצאת אצלכם אשנב נרחב כראוי שדרכו קל להעיף את החפצים ומוצרי החשמל אל החלק החיצוני לעבר כביש, ובמצב בו אין לכם אשנב כדוגמת זה, מעבר עם מנוף תנכח כמחוץ לתחום. ברוב הפעמים, אבל, בדירות ובתים ישראליים יש בנמצא גזוזטרות בחדר המרכזי ו/או לכל הפחות צוהר ענקי, ובמטרה שתתאפשר גישה לטעינה על גבי ליפט הובלה רצוי להזיז כל פריט לחדר המרכזי ומן הנקודה הזו אל מנוף השינוע. כל ההעברה שאנו מדברים עליה תיעשה כמובן באמצעות כוח האדם שלנו.

כמה נשלם על שירותי מנוף לכל 60 דקות?

שלא כמו סיטואציה שמקבלים הצעה על מעבר בלי שימוש בליפט, בעת שמכניסים את שירות ההנפה לשינוע מה שמקובל הוא להוציא את ארנקכם בשביל איש המנוף לפי זמן בו הוא עבד בשעות. בגלל זה על שימוש בליפט כחלק מהעברה עלות ייגבה אחיד, וידרוש עלות של 270 – 430 שקלים עבור כלל סגנונות ההעברת דירה. ניתן לחקור את הפועלים איזה זמן מעריכים ש הובלות הרהיטים תארוך על מנת להכניס אל הראש כמה תשלמו על המנוף, וחלק מהם אפילו יש להם אפשרות לספק לכם הצעה הוגנת בצורה מדוקדקת במקרים של שירותים של הובלה בעזרת מנוף הרמה סגוליות.

מעבר דירה בהזמנת מנוף עושה את הובלות הרהיטים למשתלם פחות?

הינכם מוצאים את עצמכם חושבים על מחיר שירותי מנוף להעברת דירה? במצב שכן, הבאנו לכם את כל אשר שאתם זקוקים לזכור! השכרת שירות המנוף שלנו היא בעצם תוספת לשעה של סבלות. מחירנו משתנה בהתאמה לדקות בהן יתקיים עיסוק במנוף, מהי הקומה אשר ממנה להוריד את האביזרים ומהי הקומה אשר אליה יועלו התכולה בנקודת הסיום. לשמיעת הצעת עלות מפתיעה וזמינה אנחנו כאן! אנו מתחייבים לשירות ברמה גבוהה ולעלות משתלמת.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *