הובלת דירה עם מנוף בנווה איתן

פשטות, מהירות וביטחון: שינועי בית המגורים שלכם עם מנוף עד ימינו, כאשר הינכם הייתם מעוניינים בלהזמין טיפולי מעבר, מובן היה לכם שיסעו פועלים אשר ישאו על גופם את מיטב החפצים אשר שייכים לכם. מצד אחד: חששתם לסבל כי התכולה שלכם כבדים וגדולים, ומנגד התחלחלתם לתכולה שלכם אשר עשויה להיקרע ולהיהרס. כאן באתר "הובלת דירה עם מנוף בנווה איתן" שמחים ליידע על תקופה חדשנית של הובלות: העברת דירה עם מנוף במחירים נמוכים.

  • קבלו השכרת מנוף להעברת דירה בתעריף הכי זול!
  • שינוע של משרדים ודירות בהזמנת מנוף הובלה ב- 310 ש”ח
  • רק אצלנו: הזמנת שירותי הובלת דירה תוך שימוש במנוף מהיום להיום
  • טיפולי אריזה ופירוק (תוספת תמחור)
  • הנפות הובלת משרדים ודירות לבניינים גבוהים וכלה בקומה 17
  • לקבלת התייעצות וקבלת הצעת מחיר משתלמת אנחנו בטלפון:

הובלת בית עם מנוף בנווה איתן

מאיזו סיבה שחשוב לקיים העברות בתים בהזמנת מנוף?

ובכן, ההצדק בזכותו רצוי לבצע הובלת דירות עם מנוף  היא בדגש שכן זה עושה את מעברי הדירה לחטופה ובטוחה יותר. כל החפצים שלכם נמצאים על המנוף, ונעים אל המקום שבחרתם בתור היעד שלכם. במקביל, יש גם כמות מכובדת של תכולה שהורכבו וכעת אי אפשר לשנע אותם בדלת או איזור המדרגות, וגם כן בדוגמאות כדוגמת זה יש להזמין עבודות הנפות להובלה של דירת חדר בעיר נווה איתן. יתאפשר לכם להתייעץ איתנו אודות הזדקקות המענה והכנתו לסוג ההובלה שלכם. תהיה לכם את האופציה לבחור הובלה של דירות בעזרת אתר המובילים בישראל – הובלת דירה עם מנוף בנווה איתן בתמחור מוזל כאן.

מהי הדרך בה לוקחים הנפה להעברה של דירות באיזור נווה איתן

קיימים שתי סגנונות שרותי מנופים להעברות, וברוב הפעמים, המעבירים יבחרו למענכם במין המנוף הכי מומלץ להעברה קצת אחרי שתביאו להם מידע נוסף על התכולה שרצונכם הינו לשנע והמיקום שאליו ולחלופין ממנה יילקחו. אך אנחנו ממליצים שאף הינכם תכירו את האפשרויות ולא תשכחו באיזה מקרים משתמשים באילו סוגי ליפט. ההבדל ביניהם ניחן באופי הפריטים שהם מסוגלים להעביר, משקלם וגובה הקומה ממנה או לשם צריך להוביל.

אופיו של מנוף ההרמה: עגורן נייד משאית הנפה שירותי הובלה באה כולל זרוע ענקית מצויה על גבה, שהוא זרוע הידראולית אשר לשם מלכדים שלשלות ובעזרתם סוחבים רהיטים ודברים כבדים וגדולים. מבצעים איתו פעולה כשנצרכים להוביל רהיטים על-גבי משטח / שמשנעים רהיטים וחפצים בכל סוג של משקל הגבוה מ-500 קילגרם.

אופיו של הליפט: מנוף סולםמדובר במנוף הרמה קטן שמסוגל להיפתח ממש כמו סולם ומסוגל להגיע לגבהים מרשימים. יש גם על גביו פלטפורמה שעל גבי זה ניתן להתייצב ולשאת תכולה, והיא בעצם יורדת ועולה כמו שירות מעלית. נעשה בו שימוש כאשר צריך לבצע הובלה באופן מיידי, שכן לא נדרשות אירגון ספיישל לפני נשיאת הציוד כולו עליו, וכשמובילים מקומה גבוהה יש בכוחו לטפס עד לקומה ה-16 בבניין מגורים מהשורה.

אירגון כלשהו אשר יש לזכור כשנצרכים לקחת הנפה,

לא מכל דירה אנו מציעים לנייד פריטים ע"י מנוף. חובתכם היא לוודא שיש אצלכם חלון רחב דיו שדרכו יתאפשר לכם להעיף את האביזרים והציוד והמכשירים החשמליים כלפי חוץ לכיוון הכביש, ואם נניח לא קיים פתח מסוג זה, הובלה של בית יחד עם מנוף תתגלה כמחוץ לתחום. לרוב עם זאת, בבניינים ישראליים ישנן טראסות בחדר המרכזי או לפחות צוהר גדול, ועל-מנת שתתאפשר זמינות לסחיבה על גבי מנוף הובלה קריטי לשנע כל חפץ אל החדר המרכזי ומשם אל מנוף ההרמה. כל ההעברה המדוברת תצא לפועל , ודאי, על ידי הצוות.

כמה תשלמו על שירותי הנפה לכל 60 דקות?

בהשוואה למקרה שבו מקבלים הצעה לעלות על הובלה מבלי להגיע למצב של שימוש במנוף, כשמכניסים את השירות של המנוף לפרוצדורה נהוג להתחייב עבור איש שמפעיל את המנוף בהתאם לזמן בו הוא עבד בשעות. על-כן על העברות בעזרת ליפט תמחור ייגבה הומוגני, ויעלה 250 – 450 שקלים לכלל סגנונות ההובלות בית. קל להפנות שאלה אל הפועלים כמה שעות הינם משערים ש המעבר תארך כדי לתפוס כמות הכסף שתאלצו להוציא על שירות המנוף שלנו, ויש מהם שאפילו יתאפשר להם להכיר אתכם להצעת עלות מדויקת במצבי שינועים בעזרת מנוף הרמה מיוחדות.

מעבר בית יחד עם מנוף עושה את ההובלה לעולה כסף רב יותר?

הינכם חושבים על מחיר השכרת מנוף למעבר? בהנחה שכן, הבאנו לכם את כל מה שאתם נדרשים לזכור! להשכיר המנוף היא למעשה תוספת עבור שעת סבלות. המחירון הפכף בהתאם לדקות בהן יופעל עיסוק במנוף, מאיזו קומה בדיוק יורדו הדברים ומאילו קומות להעלות את החפצים ביעד. לשמיעת הצעת עלות מפליאה ופשוטה דברו איתנו! אנו מתחייבים לטיפול מצוין ולמחירון משתלם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *