הובלת דירה עם מנוף במעונה

נוחות, מהירות ואבטחה: שינוע של החדר המרכזי בביתכם בהזמנת מנוף עד היום, כשהייתם זקוקים ללהזמין עבודות שינוע, לא היה ספק שיגיעו מעבירים אשר ירימו על גבי הגב שלהם את טובי הדברים אשר שייכים לכם. מצד אחד: נחרדתם לסבלים אחרי הכל, החפצים שלכם כבדים, והצד ההפוך של המטבע הוא שהתאבנתם לתכולה שלכם שעלולה להישבר ולהיהרס. אצלנו באתר "הובלת דירה עם מנוף במעונה" מאושרים להודיע על תקופה מחודשת של מעברי דירה: שינוע בתים תוך שימוש במנוף במחירי רצפה.

  • קריאה להנפה להעברת דירות קטנות במחירים הכי זולים!
  • שירותים של הובלת בית בהזמנת מנוף החל מ- 270 ש”ח
  • אפשרות קריאה לשירותי העברת בתים בעזרת מנוף בתוך פחות מ-24 שעות
  • שירות של אריזה ופירוק (עוד עלות)
  • שירותי הנפה שינוע של דירות מגורים לבניינים גבוהים וזה מגיע עד קומה 17
  • בואו לקבל ייעוץ עם מומחה והצעת מחיר התקשרו:

שירותים של הובלת משרדים ודירות יחד עם מנוף בעיר מעונה

מאיזו סיבה שכדאי להתחיל הזזה של בתים בהזמנת מנוף?

אם כן, ההסבר שבגללו אנו מציעים להתחיל הובלת בית עם מנוף  היא בעצם בעיקר מפני שזה בעצם עושה את ההעברה לחפוזה ומוגנת. כלל החפצים והציוד שברשותכם מונחים על הזרוע של מנוף ההרמה, ונוסעים אל המקום שבחרתם בתור היעד שלכם. בנוסף לכך, יש כמות נכבדת של תכולה שנבנו ונכון לעכשיו לא קל להניע אותם במפתן הדירה ו/או חדר המדרגות בבניין, ואף במקרים כאלו מומלץ לקחת שירות של הנפות לשינוע דירות באיזור מעונה. תוכלו לקחת התייעצות על תלות הטיפול וההתאמה שלו לסגנון מעברכם. קל לבחור מעבר דירות יחד עם הובלת דירה עם מנוף במעונה בעלות ותעריף נמוך ומשתלם כאן.

כיצד בוחרים מנוף להובלות דירה באיזור מעונה

יש שני מיני שירותים של מנוף למעברים, ובדרך כלל, אנשי המקצוע ימצאו לכם בסגנון המנוף הכי תואם לפרוצדורה לאחר שתספקו להם טלפון שלכם על כל האבזור שהינכם מחליטים להעביר והסביבה אליה ולחלופין משם מעבירים אותם. אמנם קריטי שגם אתם תכירו את היכולות ותזכרו באילו מצבים שוכרים באילו מינים של מנוף. ההבדל ביניהם מתאפיין בסוג החפצים שביכולתם להרים, כובדם וגובה הקומה ממנה ולחלופין לשם אתם רוצים לבצע את ההעברה.

סגנון המנוף: מנוף עגורן נייד רכב או לחלופין משאית הנפות שינוע באה כולל זרוע ענקית מצויה על גבה, שזה "יד" מכנית אשר מונעת בכוח המים אשר אליה מלכדים אזיקים ובעזרתם מגביהים דברים בעלי משקל רב. נעשה בו שימוש כאשר חייבים להוביל מרכולת מעל למשטח או שמובילים חפצים ופריטים בכל סוג של משקל שהינו מעבר ל-500 קילגרם.

סגנון המנוף: מנוף סולםמדובר במנוף מצומק שמסוגל להיפתח בדומה לסולם ומסוגל להגיע לגבהים מרשימים. על גביו מצויה פלטפורמה שעליה אפשרי להתייצב ולסחוב רהיטים, וזה למעשה יורד ועולה למשל מעלית. מבצעים איתו פעולה כאשר צריך לעשות הובלות בית באופן מיידי, שכן לא חייב אירגון ספיישל לפני העמסת האביזרים על גביו, וכשמעבירים מקומות גבוהות הוא מסוגל להגיע עד קומה 15 בבית מגורים תקני.

אירגון כלשהו אשר יש לשים בראש תמיד כאשר מבקשים לקחת שירותי מנוף,

ממש לא מכל סוג בית ניתן לקחת פריטים בהבאת מנוף. אתם אמורים לבחון שיש ברשותכם פתח עצום דיו שאיתם ניתן להוציא את הרהיטים ומכשירי החשמל כלפי חוץ לכיוון הכביש, ונניח ואין לכם פתח בסגנון, הובלה של בית יחד עם מנוף תהיה בלתי אפשרית. ברוב הפעמים, אולם, בבניינים ישראליים יש גזוזטרות בחדר המרכזי או לחלופין לכל הפחות צוהר גדול, ועל-מנת שתתאפשר גישה לטעינה על גבי מנוף הרמה חובה להעביר כל דבר אל החדר המרכזי ומן הנקודה הזו אל הליפט. כל הטיפול וההתעסקות שאנו מדברים עליה תצא לפועל כמובן על ידי המשנעים.

כמה תעלה מנוף לכל 60 דקות?

שלא כמו מקרה שבו מוצעים עם הצעת מחיר על שינוע בלי שימוש בליפט, כשמצרפים את שירות השכרת המנוף לשינוע הנוהג הוא לשלוף את הארנק עבור מנופאי על-פי שעות עבודתו. כך שעל מעברים בעזרת ליפט עלות יחושב באופן הומוגני, וידרוש עלות של 280 – 430 שקלים חדשים לכל סגנון של הובלה של בית. יתאפשר לכם לחקור את אנשי ההובלה כמה זמן הם סוברים ש המעבר תיקח בשביל להכניס לראש כמות הכסף שתבזבזו על שירות ההנפה, וחלק מהם אפילו יהיה להם את היכולת להכיר אתכם להצעה עם דגש על הפרטים הקטנים במקרה של העברות בעזרת מנוף הרמה סגוליות.

מעבר בין דירות עם מנוף הופכת את ההעברה לחסכוני פחות?

הינכם חושבים לגבי תמחור הנפה לשינוי כתובת? אם כן, מולכם כל הדברים שאתם צריכים לדעת! השכרה של שירות המנוף שלנו הינה תוספת לשעה של שינוע. המחירון דינמי בהתאם לדקות בהן יופעל התעסקות עם המנוף, מאילו קומות יורדו התכולה ומאילו קומות יקחו את החפצים במקום אליו נוסעים. כדי לקבל הצעת עלות מפליאה וקלילה צרו איתנו קשר! מתחייבים לשירות מצוין ולעלות משתלמת.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *