הובלת דירה עם מנוף במנחמיה

קלות, זריזות ובטיחות: הובלת ביתכם בהזמנת מנוף עד התקופה האחרונה, בעת שאתם תרים אחר למצוא שירות של מעבר, היה גלוי שיעשו דרכם משנעים שיסחבו על גבם את מיטב הפריטים אשר ברשותכם. סיבה #1: התאבנתם לאיש מקצוע אחרי הכל, הפריטים שלכם בעלי משקל רב, ומצד שני שקשקתם לפריטים שלכם אשר מסוגלת להישרט ולהיקרע. באתרנו "הובלת דירה עם מנוף במנחמיה" מחויכים לספר על עידן חדש של הובלות: הובלת דירה יחד עם מנוף בעלות הוגנת.

  • שריינו הנפה להעברת דירות קטנות במחירון הכי הוגן!
  • שינועי בתים פרטיים בעזרת מנוף מחיר ראשוני של 340 ש”ח
  • אנו מאפשרים הזמינו שירותי העברת דירה בהזמנת מנוף תוך שעת ספורות
  • טיפולי פירוק (פלוס תעריף)
  • הנפה שינוע של בתי מגורים לקומות גבוהות עד קומה 19
  • קבלו ייעוץ עם מומחה והצעה לעלות הרימו טלפון:

שירותי הובלת בית עם מנוף במנחמיה והסביבה

מה ההיגיון לפיו רצוי לבצע מעבר דירות בהזמנת מנוף?

ובכן, ההצדק בשלו אנחנו ממליצים לקיים הובלת בית עם מנוף  היא במיוחד מהסיבה שזה עושה את ההעברה לחפוזה ומאובטחת. כלל החפצים והציוד שברשותכם מושמים על הזרוע של המנוף, ונעים ללוקיישן שבחרתם בתור היעד שלכם. כתוספת, יש אף ים כל הובלה שנבנו ונכון לעכשיו לא ניתן להובילם בפתח הבית או המסדרון אצלכם, ובהתאם בסצנות כדוגמת זה כדאי לקחת שירות של שירותי הנפה להעברת דירה במנחמיה. ניתן לקחת התייעצות בכל הנוגע להצטרכות השירות ולהתאים אותו למבנה ההובלה שלכם. פשוט לקחת הובלות דירות הודות להובלת דירה עם מנוף במנחמיה בתמחור מוזל באתרנו.

כיצד לקוחים לעצמכם מנוף להובלה של דירה במנחמיה?

קיימים 2 סוגים של מנוף בבזמנה לזמן ההובלה, ובאופן טבעי, המעבירים יבררו במקומכם בסוג המנוף הכי טוב למעבר קצת אחרי שתביאו להם אינפורמציה על כל החפצים שתכנונכם הינו לשנע והסביבה אליה ולחלופין משם ישונעו. אבל ראוי שאפילו אתם, הגולשים, תהיו בהיכרות עם האופציות ולא תשכחו באילו סיטואציות לוקחים באילו סוגים של מנוף הרמה. ההבדל ביניהם מתבטא באופי החפצים שביכולתם לסחוב, המאסה שלהם והגובה שממנו ו/או לשם ברצונכם להעביר.

אופיו של הליפט: עגורן נייד טנדר או משאית הנפות שירותים של הובלה באה כולל זרוע מנוף מורכבת על גבה, ומדובר ב"יד" מכנית אשר מונעת בכוח המים אשר אליה מלכדים שלשלות ודרכם מרימים פריטים בעלי משקל רב. משתמשים בו כשנצרך להעביר טובין מעל למשטח ולחלופין שמניעים רהיטים וחפצים בכל סוג של משקל הגבוה מ-500 קילגרם.

סוג מנוף ההרמה: מנוף לדראנו מדברים על מנוף הרמה קטנטן שמסוגל להיפתח ממש כמו סולם ומתנשא לגובה רב. על גביו מצויה אלמימר שעל זה ניתן להיעמד ולסחוב כל תכולה, וזה יורד ועולה כדוגמת מעלית. מבצעים איתו פעולה כשנצרך להוציא לפועל הובלה בזריזות, כי לא נדרשות אירגונים ספיישל לפני הרמת האביזרים על גבו, ואם נבצע מעבר מקומות גבוהות המצב יכול לנסוק עד לקומה ה-16 במקום מגורים רגיל.

אירגון כלשהו אשר יש לזכור כאשר דורשים לבחור מנוף הובלות,

ממש לא מכל מבנה של דירה אפשר להעביר כל דבר ע"י מנוף. לא לשכוח להיות בטוחים שקיימים אצלכם חלון נרחב דיו שבעזרתו קל להעיף את החפצים והמוצרים החשמליים כלפי חוץ אל עבר כביש, ונניח ולא קיים חלון שכזה, הובלה של בית תוך שימוש במנוף תימצא מחוץ לתחום. ברוב הפעמים, אף על-פי כן, בבניינים ישראליים יש בנמצא גזוזטראות בחדר המרכזי ו/או מינימום אשנב ענקי, וע"מ שתתאפשר נגישות לטעינה על גבי מנוף שינוע ראוי לנייד כל חפץ לסלון ומנקודה זו אל הליפט. כל ההתעסקות המדוברת מתבצעת , ודאי, דרך כוח האדם שלנו.

מה יעלה שירותי מנוף לכל שעה?

שלא כמו סיטואציה שבה מוצעים עם הצעה לעלות על העברה מבלי להגיע למצב של שימוש במנוף, כשמכניסים את שירות ההנפה לפרוצדורה מה שמקובל זה לשלם לנהג המנוף ע"פ שעות בהן הוא עבד. לכן על שימוש בליפט כחלק מהובלה עלות יילקח בצורה הומוגנית, וידרוש עלות של 260 – 400 שקלים לכל סוג של הובלות בית. יתאפשר לכם להפנות שאלה אל אנשי ההובלה איזה זמן משערים ש הובלות הרהיטים תתמשך במטרה להכניס אל הראש כמה תשלמו על שירות ההנפה, וחלקם אף יהיה להם את היכולת לספק לכם הצעת עלות מדויקת במקרי שירותים של הובלה בעזרת מנוף הרמה ספיישל.

מעבר בית תוך שימוש במנוף עושה את ההובלה לפחות חסכוני?

גם אתם תוהים בדבר מחירון הנפה להעברה? במקרה שכן, הבאנו לכם את כל אשר שאתם צריכים לדעת! השכרת שירות ההנפה הינה תוספת עבור שעת סבלות. מחירנו דינמי בהתאם לדקות בהן יתבצע שימוש במנוף, מהי הקומה ממנה להוריד את האיבזור ומהי הקומה אליה מעלים את החפצים במקום אליו נוסעים. כדי להשיג הצעה מפליאה ונורמלית צרו איתנו קשר! מבטיחים שירות רציני ולעלות משתלמת.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *