הובלת דירה עם מנוף ביונתן

קלילות, זריזות ובטיחות: הובלות של סלונכם בעזרת מנוף עד התקופה האחרונה, כשהייתם מחפשים לקבל טיפולי שינוע, לא היה ספק שיעשו דרכם פועלים שישאו על הגב שלהם את מיטב האיבזור ששייכים לכם. מצד אחד: התייראתם לסבל אחרי הכל, החפצים שלכם כבדי משקל, ומהצד ההפוך של המשוואה נבהלתם לתכולה שלכם שעשויה להיהרס ולהישבר. כאן ב"הובלת דירה עם מנוף ביונתן" מבסוטים להודיע על עידן חדש של הובלות: הובלת דירה בהזמנת מנוף בעלויות נהדרות.

  • הזמנת השכרת מנוף להעברת דירות קטנות במחיר הכי טוב!
  • הובלת דירה תוך שימוש במנוף החל מ- 310 ₪
  • רק אצלנו: הזמנה של מובילי דירות עם מנוף תוך שעת ספורות
  • טיפולי אריזה (עוד עלות)
  • הנפה העברת בתים פרטיים לבניינים גבוהים וכלה בקומה 17
  • בואו לקבל ייעוץ עם מומחה וקבלת הצעת מחיר משתלמת התקשרו:

שירותים של הובלת בתים פרטיים בהזמנת מנוף ביונתן

מה ההיגיון לפיו אנו ממליצים להוציא לפועל הובלות דירות יחד עם מנוף?

אם כן, הרציונל שבגללו אנו מציעים לבצע הובלה של בית בעזרת הנפה היא בעצם במיוחד כי היא בעצם עושה את הובלת הריהוט והציוד לחטופה ובטוחה יותר. כל הציוד והפריטים שלכם מונחים על המנוף, ונעים ללוקיישן שהוחלט בתור היעד. בנוסף, קיימים לא מעט רהיטים שנבנו וכעת לא תהיה להם את האופציה להובילם במפתן הדירה ולחלופין חדר המדרגות, וגם במצבים בסגנון ראוי לעשות שימוש בטיפולי מנוף להעברת דירה ביונתן. פשוט לעשות עמנו שיחת ייעוץ לגבי כורח המענה והאופטימיזציה שלו לסוג הובלתכם. אנו מציעים להזמין הובלות דירה הודות לאתר המובילים בישראל – הובלת דירה עם מנוף ביונתן בעלות ותעריף משתלם אצלנו.

מהי הדרך בה מתקשרים להנפה להעברה של דירה ביונתן והסביבה?

יש גם שני סוגי שירותי הנפה של הובלה, ולרוב אנשי ההעברה יקחו עבורכם בסגנון המנוף הכי יעיל לפרוצדורה קצת אחרי שתתנו להם פרטים על כל התכולה שבתכנון שלכם לקחת והלוקיישן לשם / ממנה יועברו. אולם אנחנו ממליצים שהינכם תכירו את הפונקציות ועליכם לדעת מתי משתמשים באילו סגנונות מנוף הרמה. להבחין בין השניים בא לידי ביטוי בסוג החפצים שיש ביכולתם להעביר, המאסה שלהם והקומה ממנה ו/או אשר אליה ברצונכם להוביל.

סוג הליפט: מנוף עגורן נייד מסחרית הנפות הובלות באה כולל זרוע מנוף בנויה עליה, שזה "יד" מכנית אשר מונעת בכוח המים אשר לשם מחברים חרצובות ודרכם סוחבים חפצים ופריטים כבדים וגדולים. משתמשים בו כשחייבים לקחת פריטים על משטחים ולחלופין שמשנעים רהיטים ודברים בכל סוג של משקל שהינו מעבר ל-500 קילגרם.

סוג מנוף ההרמה: מנוף לדרזה מנוף נקודתי אשר מסוגל להיפתח ממש כמו סולם ומגיע לגבהים מכובדים. יש גם על גביו סטנד שעל זה ניתן לעמוד ולסחוב רהיטים, והיא עולה ויורדת כדוגמת מעלית בבניין. משתמשים בו כשצריך לעשות הובלת בית בלי עיכובים כלל, כי תאכלס, אין צורך בהתכוננויות ספיישל לפני הרמת הפריטים על גבו, ואם נעביר מקומה 5 ומעלה זה עלול להרקיע עד לקומה ה-16 בבניין מגורים סטנדרטי.

אירגון כלשהו אשר קריטי להטמיע בראש כאשר דורשים להזמין שירותי הנפה,

לא מכל דירה פשוט לקחת כל חפץ עם מערכת הנפה. אל תשכחו להסתכל שיש לכם פתח עצום דיו שאיתם אפשר להעיף את החפצים והמוצרים החשמליים כלפי חוץ לעבר כביש, ובמקרה שאין פתח מסוג זה, הובלת בית יחד עם מנוף תהיה בלתי ניתנת לביצוע. בדר"כ, עם זאת, במקומות מגורים ישראליים יש בנמצא סטווים בחדר המרכזי או לחלופין לכל הפחות צוהר מכובד, ועל-מנת שתתאפשר זמינות להרמה על גבי ליפט הובלה חובה לקחת כל דבר לחדר המרכזי ומנקודה זו אל הליפט. כל ההתעסקות המדוברת מתבצעת מן הסתם בעזרת המובילים.

מהו תעריף מנוף פר שעה?

בניגוד לסיטואציה שמוצעים עם הצעת מחיר על שינוע ללא מנוף, כאשר מכניסים את השירות של המנוף לשינוע מה שמקובל זה להיות מחויבים לאיש שמפעיל את המנוף בהתאמה לשעת עבודה שלו. כך שעל הובלות מנוף מחיר יהיה באופן מאוחד, ויתומחר 260 – 430 שקלים לכל סוג של העברת דירה. תהיה לכם את האופציה להפנות קושיה אל אנשי ההעברה כמה שעות הינם חושבים ש ההובלה תארך כדי להבין כמות הכסף שתאלצו להוציא על המנוף, ויש מהם שגם יהיו מסוגלים להעניק עבורכם הצעה מדויקת במצבי שירותים של הובלה בעזרת מנוף הרמה מיוחדות.

האם הובלת דירה יחד עם מנוף הופכת את הובלת הדירה לעולה יותר כסף?

הינכם מוצאים את עצמם מהרהרים לגבי תעריף שירותי הנפה למעבר בין בתים? במצב שכן, הבאנו לכם את כל הדברים שאתם נדרשים לזכור! השכרת שירות ההנפה הינה אקסטרה עבור שעת סבלות. המחיר בלתי יציב בהתאמה לשעות בהן ייעשה השתמשות במנוף, מהי הקומה ממנה יורדו האיבזור ולאיזו קומה בדיוק להעלות את הציוד במקום אליו נוסעים. כדי לשמוע הצעת עלות מפתיעה ופשוטה הרימו אלינו טלפון! אנחנו מתחייבים לשירות רציני ולתעריף משתלם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *