הובלת דירה עם מנוף בחצור הגלילית

נוחות, מהירות והגנה: שירותים של הובלת הדירה שלכם עם מנוף עד התקופה האחרונה, כאשר הייתם רוצים להשיג שירותי ההובלה, היה גלוי שיובאו אליכם משנעים שיאחזו על גופם את מיטב הציוד שלכם. סיבה א': חששתם למקצוען שכן הפריטים שלכם כבדי משקל, ומצד שני נבהלתם לרהיטיכם אשר עלולה להיקרע ולהיהרס. ממש כאן ב"הובלת דירה עם מנוף בחצור הגלילית" גאים לעדכן על עידן חדש של הובלות: מעבר בין דירות יחד עם מנוף בעלויות נפלאות.

  • קריאה למנוף הרמה להובלה של דירת חדר בתעריף הכי זול!
  • העברות בית עם מנוף מחיר התחלתי של 300 ₪
  • אפשרות הזמנה של שירותי העברת בתים בעזרת מנוף מהיום להיום
  • טיפולי אריזה (תוספת תמחור)
  • השכרת מנוף שירותים של הובלת בתי מגורים לקומות גבוהות עד קומה 17
  • לקבלת ייעוץ עם מומחה והצעה לעלות אנו בטלפון:

שינוע של משרדים ודירות יחד עם מנוף בחצור הגלילית

מאיזו סיבה שאנחנו ממליצים להתחיל מעבר בית עם מנוף?

בואו ניגש לעניין, ההסבר בגינו אנו מציעים להוציא לפועל הובלה בעזרת הנפה זה בעצם בעיקר כי זה בעצם עושה את הובלות הרהיטים לשלא מתעכבת ובטוחה יותר. הסחורה שלכם מושמים על המנוף, ונוסעים אל המיקום שהוחלט בתור היעד. יחד עם זאת, יש גם מלא כל הובלה שצורפו וכעת לא יוכלו להניעם בדלת הדירה ו/או המסדרון אצלכם, ואף במקרים כאלו אנו מציעים לבחור עבודות הנפה להעברת דירה בחצור הגלילית. ניתן לעשות עמנו שיחת ייעוץ בקשר לתלות המענה ולהתאים אותו לסגנון ההובלה שאתם עושים. פשוט לבקש הובלות דירות בעזרת אתר המובילים בישראל – הובלת דירה עם מנוף בחצור הגלילית בתשלום שווה לכל נפש כאן.

מהי הדרך בה עושים בחירה בהנפה לשינוע דירות בחצור הגלילית?

יש גם שני סוגי שרותי מנופים להובלה, ובדר"כ, המעבירים יבררו לנוחיותכם בסגנון המנוף הכי יעיל להעברה מיד אחרי שתספקו להם פרטים ומידע נוסף על הדברים שלכם שרצונכם הוא להוביל והמיקום שאליו ולחלופין משם יילקחו. אמנם חשוב שגם אתם תהיו בהיכרות עם האפשרויות ותזכרו באילו מצבים משתמשים באילו סוגי ליפט. ההבדל ביניהם מתאפיין באופיים של הפריטים אשר בכוחם לשנע, כובדם והגובה שממנו ו/או לשם אמורים לבצע את השינוע.

מבנה מנוף ההרמה: מנוף עגורן נייד רכב או לחלופין משאית מנוף שינוע מגיעה עם זרוע ענקית כחלק ממנה, ומדובר בידית גדולה שמונעת בכוח המים אשר אליה מלכדים שלשלות ובעזרתם נושאים ריהוט וחפצים בעלי משקל גדול. מבצעים איתו פעולה כשנצרכים לקחת דברים על משטחים / שמעבירים דברים בכל סוג של משקל הגבוה מ-500 קילגרם.

אופן מנוף ההרמה: מנוף סולםזה מנוף הרמה בינוני שמסוגל להיפתח ממש כמו סולם ומגיע לגבהים מרשימים. על גביו תוכלו למצוא דוכן שעל גבי זה אפשרי לעמוד ולהעמיס חפצים ופריטים, והיא עולה ויורדת כמו שירות מעלית. נעשה בו שימוש כשיש דרישה להוציא לפועל העברת דירה ללא עיכוב, כי תאכלס, לא נדרשות התכוננויות ספיישל בטרם נשיאת הציוד כולו על גביו, ובעת שמעבירים מקומה 5 ומעלה הוא עלול לטפס עד לקומה ה-16 בלוקיישן מהשורה.

אירגון כלשהו אשר אנחנו ממליצים לשים בראש תמיד כאשר דורשים להסתייע בהנפות,

ממש לא מכל סוג בית תהיה לכם את האופציה לקחת כל פריט בהבאת מנוף. אל תוותרו על להסתכל שנמצאת אצלכם פתח ענק דיו שאיתם קל לסלק את הרהיטים ומוצרי החשמל לחלק החיצוני אל כביש, ובמקרה בו לא קיים חלון שכזה, הובלת דירות תוך שימוש במנוף תנכח כבלתי ניתנת לביצוע. ברוב המקרים, עם זאת, במקומות מגורים ישראליים יש גזוזטראות בחדר המרכזי או לחלופין לפחות צוהר עצום, ועל-מנת שתתאפשר גישתיות לטעינה על גבי ליפט הובלה ראוי להזיז כל פריט לחדר המרכזי ומהנקודה הזו מנוף השינוע. העבודה הזו תיעשה כצפוי בידי הצוות שלנו.

מהו תעריף מנוף לשעה?

בניגוד למקרה שבו מוצעים עם הצעת עלות על שינוע בלי שימוש בליפט, כאשר מצרפים את שירות המנוף שלנו להובלה של דירה הדבר המקובל הוא לשלוף את הארנק עבור נהג המנוף לפי שעת עבודה שלו. לכן על שימוש בליפט כחלק מהעברה מחיר יחושב בצורה מאוחדת, וידרוש מכם עלות של 290 – 430 שקלים חדשים לכלל סגנונות המעבר. תהיה לכם את האופציה להפנות קושיה אל המעבירים מה כמות השעות שהם סוברים ש הובלת הריהוט והציוד תימשך ע"מ להכניס אל הראש כמה תבזבזו על השירות של המנוף, ויש מהם שאפילו יש להם אפשרות לספק לכם הצעה הוגנת בלי סטיות במקרה של שינוע בעזרת מנוף הרמה מיוחדות.

שינוע בתים תוך שימוש במנוף עושה את השינוע לעולה כסף רב יותר?

הינכם חושבים הבה נדבר על תעריף השכרת מנוף להעברה? בהנחה שכן, לפניכם מה שאתם זקוקים לזכור! השכרת המנוף היא אקסטרה לשעה של שינוע. התעריף תנודתי בהתאם לזמן בו ייעשה שימוש במנוף, מאיזה קומה יקחו את האביזרים ומאילו קומות להעלות את התכולה במקום אליו נוסעים. לשמיעת הצעת עלות בלתי צפויה ונוחה צרו איתנו קשר! מבטיחים טיפול טוב ולמחיר משתלם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *