הובלת דירה עם מנוף בחוסן

קלילות, מהירות ובטיחות: הובלות של דירתכם בעזרת מנוף עד ימינו, בעת שאתם נצרכים ללקבל שירות של שינוע, מובן היה לכם שיגיעו משנעים אשר ירימו על גבם את טובי החומרים ששייכים לכם. מצד אחד: נבהלתם לסבלים כי אחרי הכל, רהיטיכם כבדים, ומנגד התאבנתם לציוד שלכם אשר מסוגלת להיקרע ולהישרט. באתרנו "הובלת דירה עם מנוף בחוסן" נרגשים ליידע על תקופה טרייה של הובלות: העברת בית יחד עם מנוף בזול.

  • שריינו מנוף הרמה להעברת דירה בתעריפים הכי משתלמים!
  • שינועי דירות מגורים עם מנוף החל ממחיר 260 שקלים חדשים
  • אופציה: שריינו שירותי העברות יחד עם מנוף מהיום למחר
  • עבודות פירוק (עוד עלות)
  • שירותי הנפה שינוע של דירות לקומות גבוהות וזה מגיע עד קומה 19
  • בואו לקבל התייעצות והצעת עלות חייגו:

העברה של דירה בעזרת מנוף בעיר חוסן

מאיזו סיבה שאנחנו מציעים לקיים העברות בתים בעזרת מנוף?

ובכן, הצורך שבגללו אנו מציעים להוציא לפועל העברת דירה בעזרת מנוף הרמה היא למעשה בדגש מפני שזה למעשה עושה את המעבר למהירה יותר ומוגנת. כלל החפצים שברשותכם מושמים על הזרוע של המנוף, ונעים אל הלוקיישן בו בחרתם להיות היעד. גם כן, יש גם לא מעט תכולה אשר צורפו ונכון לעכשיו לא יתאפשר להם להעביר אותם במפתן הדירה או לחלופין איזור המדרגות, וגם בסיטואציות בסגנון ראוי להיעזר בטיפולי מנוף להובלה של דירת חדר באיזור חוסן. קל לקחת התייעצות בקשר להכרח השירות וההתאמה שלו למין המעבר שאתם מבצעים. אפשר לרכוש הובלות דירות הודות להובלת דירה עם מנוף בחוסן בתמחור נמוך ומשתלם באתרנו.

כיצד עושים בחירה בשירותי מנוף למעבר דירות בחוסן והסביבה?

יש גם שתי סגנונות שירותי מנוף להעברות, וברוב הפעמים, בעלי המקצוע ימצאו בשבילכם במנוף הכי נכון להובלה של דירה מיד אחרי שתספקו להם פרטים על הדברים שלכם שברצונכם להזיז והמיקום שאליו או משם מעבירים אותם. ואע"פ כן, חשוב שאף הינכם תהיו בהיכרות עם האפשרויות ועליכם לדעת באיזה מצבים בוחרים באילו סגנונות ליפט. אבחנה בין השניים מתאפיין בסוג הפריטים שהם מסוגלים לשאת, כובדם וגובה הקומה ממנה או שאליה אמורים להעביר.

אופי הליפט: עגורן נייד רכב או לחלופין משאית הנפות מעבר באה כולל זרוע מנוף כחלק ממנה, שהוא זרוע הידראולית שלשם מאחדים שלשלות ובאמצעותם נושאים ריהוט ודברים בעלי משקל רב. נעזרים בו כשנצרכים להזיז פריטים מעל למשטח / שמעבירים תכולה ודברים בכל סוג של משקל הגבוה מ-500 קילגרם.

סוג הליפט: מנוף לדרזהו ליפט מינימלי אשר מסוגל להיפתח בדומה לסולם ומתנשא לגובה רב. על גביו מצויה תיבה שעל גבי זה קל לעמוד ולסחוב חפצים ופריטים, וזה למעשה יורד ועולה כגון מעלית בבניין. משתמשים בו כאשר חייבים להוציא לפועל הובלה של בית בזריזות, כי לא צריך הכנות מיוחדות לפני לקיחת האביזרים על גביו, וכאשר נוביל מקומה שאינה נמוכה יש בכוחו להרקיע שחקים עד לקומה ה-16 בלוקיישן רגיל.

אירגון כלשהו אשר יש לזכור כל הזמן כאשר נצרכים להשתמש במנוף הובלות,

לא מכל דירה יתאפשר לכם לשנע פריטים בסיוע מנוף. זכרו לוודא שבאמתחתכם פתח ענקי כראוי שאיתם תהיה לכם את האופציה להעיף את הדברים ומכשירי החשמל כלפי חוץ לעבר כביש, ובמידה ולא קיים צוהר מסוג זה, העברה יחד עם מנוף תהפוך לא ריאלית. ברוב המקרים, אולם, במקומות מגורים ישראליים יש אכסדראות בחדר המרכזי ו/או לפחות צוהר רחב, וכדי שתהיה אופציה לטעינה על גבי ליפט שינוע ראוי לשנע כל דבר אל החדר המרכזי ומהנקודה הזו הליפט. העבודה הזו תיעשה , ודאי, בעזרת אנשי המעבר.

מהו התעריף של הנפה פר 60 דק'?

לעומת מקרה שבו מוצעים עם הצעה לעלות על העברה בלי שימוש בליפט, בעת שמצרפים שירות ההנפה להובלה מה שמקובל הוא להתחייב עבור מנופאי לפי זמן בו הוא עבד בשעות. בגלל זה על שימוש בליפט כחלק מהובלה תעריף ייגבה בצורה הומוגנית, ויתומחר 280 – 430 שקלים עבור כלל סגנונות השינוע. תוכלו לתשאל את אנשי ההובלה איזה זמן חושבים ש הובלת הריהוט והציוד תתמשך במטרה לקלוט כמה תבזבזו על שירות השכרת המנוף, וחלק מהם גם יהיה להם את היכולת להעניק עבורכם הצעת עלות מדויקת במצבי שינוע בעזרת מנוף הרמה פנומנאליות.

העברת דירה בהזמנת מנוף עושה את מעבר הדירה לזול פחות?

גם אתם תוהים בדבר מחיר שירותי מנוף להעברה? במקרה שכן, לפניכם כל אשר שאתם נדרשים לזכור! השכרת שירות ההנפה היא בעצם אקסטרה לשעה של סבלות. מחירנו דינמי על-פי זמן בו יופעל שימוש במנוף, מאיזו קומה בדיוק יקחו את התכולה ולאיזה קומה מעלים את האיבזור בנקודת היעד. לקבלת הצעה שלא ציפיתם לה וחסכונית אנחנו כאן! מבטיחים טיפול ברמה גבוהה ולעלות מצוינת.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *