הובלת דירה עם מנוף בהגושרים

קלות, קצב והגנה: הובלת סלונכם בעזרת מנוף עד ימינו, כאשר הייתם תרים אחר לקבל עבודות שינוע, ידעתם היטב שיובאו אליכם מזיזים אשר ישאו על הגב שלהם את טובי האביזרים שבבעלותכם. סיבה #1: התפחדתם לבעל העסק אחרי הכל, החפצים שלכם בעלי משקל רב, והצד ההפוך של המטבע הוא שהתחלחלתם לפריטים שלכם אשר עלולה להיקרע ולהישרט. אתר “הובלת דירה עם מנוף בהגושרים” שמחים לבשר לכם על תקופה טרייה של מעברים: שינוע דירות יחד עם מנוף במחירים נמוכים.

  • הזמנת הנפות להעברת דירה במחירים הכי זולים!
  • שינוע של דירות עם מנוף עלות ראשונית של 250 שקלים
  • רק אצלנו: קבלת שירות מעבר דירה בהזמנת מנוף מהיום להיום
  • שירות של פירוק (עוד תמחור)
  • שירותי הנפה העברות בתים פרטיים לדירות בקומה גבוהה וכלה בקומה 19
  • כדי לקבל ייעוץ וקבלת הצעת מחיר משתלמת אנו בטלפון:

שינועי משרדים ודירות תוך שימוש במנוף בהגושרים והסביבה

מדוע אנחנו מציעים להוציא לפועל מעבר בית עם מנוף?

בואו ניגש לעניין, הרציונל על דברו קריטי לעשות הובלות בית עם מנוף  זה במיוחד מפני שזה למעשה עושה את הובלות הדירה לחפוזה ובטוחה יותר. כלל החפצים והציוד שברשותכם נמצאים על הזרוע של המנוף, ונעים אל הנקודה שסימנתם כיעד. יתר על כן, יש כמות מכובדת של ריהוט אשר חוברו ובנקודת זמן זו לא יוכלו להניעם דרך הדלת ו/או איזור המדרגות, ואף בסצנות בסגנון ראוי לעשות שימוש בשירות של שירותי הנפה להעברת דירה גדולה בהגושרים. תהיה לכם את האופציה לקחת התייעצות על נחיצות המענה והכנתו לסוג ההובלה שאתם עושים. ניתן לקחת הובלות דירות בעזרת הובלת דירה עם מנוף בהגושרים במחיר מוזל אצלנו באתר.

באיזו דרך עושים בחירה של השכרת מנוף לשינוע דירות בעיר הגושרים?

יש גם 2 מינים של שירותי הנפה המיועדים להובלה, וברוב הפעמים, אנשי ההעברה יבחרו לכם במין המנוף הכי יעיל להובלה של דירה קצת אחרי שתספקו להם קביעת הובלה ופרטים נוספים על החפצים שרצונכם הוא לקחת והלוקיישן לשם ולחלופין ממנה ישונעו. אך אנו ממליצים שאף הינכם תכירו את האופציות ותזכרו באילו מצבים שוכרים באיזה סוג של מנוף הרמה. ההבדל ביניהם מתבטא בסוג החפצים שביכולתם לסחוב, המאסה שלהם והגובה שממנו ולחלופין שאליה צריך לשנע.

אופן המנוף: מנוף עגורן נייד מסחרית הנפה מעבר באה עם זרוע מנוף מצויה על גבה, שזה בעצם זרוע הידראולית שלשם מחברים כבלים ואיתם סוחבים פריטים כבדים. נעשה בו שימוש כשחייבים לנייד טובין על-גבי משטח או שמזיזים תכולה ודברים בכל סוג של משקל הגבוה מ-500 קילגרם.

מבנה המנוף: ליפט סולםזה מנוף הרמה נקודתי שמסוגל להיפתח בדומה לסולם ומסוגל להגיע לגבהים מכובדים. על גביו תוכלו לראות פלטפורמה ששם אפשרי להיעמד ולהעמיס חפצים ופריטים, וזה יורד ועולה כמו למשל שירות מעלית. נעזרים בו כשצריך לעשות הובלה של בית באופן מיידי, כי תאכלס, אין חובה באירגונים ספיישל לפני הרמת ציוד העבודה על גביו, ואם נבצע מעבר מקומה גבוהה יש בכוחו להגיע עד קומה 15 בבית מן השורה.

אירגון כלשהו אשר כדאי לשים בראש תמיד כאשר נצרכים לעשות בחירה בהשכרת מנוף,

לא מכל דירה אפשר לנייד תכולה ע"י מנוף. זכרו להיות בטוחים שנמצאת אצלכם פתח ענקי דיו שאיתם תוכלו לסלק את החפצים והמכשירים החשמליים אל החלק החיצוני אל עבר כביש, ובסיטואציה בה לא מצוי צוהר מסוג זה, הובלת דירות תוך שימוש במנוף תימצא לא ריאלית. בדרך כלל, אבל, בדירות ובתים ישראליים יש בנמצא גזוזטרות בחדר המרכזי או לכל הפחות אשנב עצום, ובמטרה שתתאפשר נגישות לסחיבה על גבי ליפט הובלה רצוי להעביר כל מוצר אל החדר המרכזי ומהנקודה הזו הליפט. כל הפרוצדורה המדוברת מתבצעת מן הסתם דרך אנשי המעבר.

מהו תעריף השכרת מנוף לשעה?

בניגוד למצב אשר בו משיגים הצעת מחיר על העברה ללא מנוף, כאשר מכניסים את שירות המנוף שלנו לפרוצדורה נהוג לתת שכר למנופאי בהתאם לשעות עבודתו. בגלל זה על שימוש בליפט כחלק מהשינוע מחיר יהיה הומוגני, וידרוש עלות של 300 – 410 ₪ לכלל סגנונות ההובלה. תוכלו לתשאל את אנשי ההעברה מה כמות השעות שהם מעריכים ש המעבר תארוך במטרה להכניס לראש כמה תצטרכו לשלם על המנוף, ויהיו כאלה שאף יהיה להם את היכולת להכיר אתכם להצעה עם דקדוק רב בסיטואציה של שינועים בעזרת מנוף הרמה ספיישל.

מעבר בית עם מנוף הופכת את הובלת הדירה לזול פחות?

הינכם חושבים אודות מחיר שירותי הנפה למעבר בין בתים? במידה וכן, מולכם כל מה שאתם זקוקים לזכור! השכרת שירות ההנפה היא תוספת עבור שעת העברה. מחיר זה בלתי יציב בהתאמה לזמן בו יתבצע שימוש במנוף, מאיזה קומה מורידים את הציוד ומהי הקומה אליה מעלים את הדברים בנקודת הסיום. כדי לקבל הצעת עלות שלא ציפיתם לה ואפשרית דברו איתנו! אנו מתחייבים לשירות ברמה גבוהה ולעלויות משתלמות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *