הובלת דירה עם מנוף בדוב"ב

פשטות, מהירות ושמירה: העברות הבית שלכם בהזמנת מנוף עד הזמן האחרון, כאשר הייתם תרים אחר לקבל שירותי ההובלה, לא היה ספק שיעשו דרכם משנעים שירימו על גבי הגב שלהם את טובי הכלים אשר שייכים לכם. סיבה #1: קפאתם לבעל החברה אחרי הכל, תכולת הדירה שלכם כבדים וגדולים, והצד ההפוך של המטבע הוא שקפאתם לתכולת הדירה שלכם שעלולה להיהרס ולהישבר. באתר "הובלת דירה עם מנוף בדוב"ב" שמחים לבשר לכם על תקופה חדשנית של מעבר: העברת דירה בעזרת מנוף בזיל הזול.

  • קבלו שירותי הנפה להעברת דירות קטנות בתעריף הכי זול!
  • שינועי דירות מגורים עם מנוף החל מ- 350 ₪
  • אופציה: שריינו שירותי העברת בתים בעזרת מנוף תוך שעת ספורות
  • שירות של פירוק ואריזה (תוספת עלות)
  • הנפה שינועי בתי מגורים לבניינים רבי קומות עד הקומה האחרונה
  • קבלו שיחת ייעוץ והצעת מחיר אנו בטלפון:

העברה של דירות מגורים בהזמנת מנוף באיזור דוב

מה ההיגיון לפיו ראוי לקיים הובלות דירות תוך שימוש במנוף?

אם כן, הרציונל שבגללו אנחנו ממליצים לבצע הובלת דירות עם מנוף  זה במיוחד בגלל שהיא הופכת את השינוע לחפוזה ומוגנת. הציוד והאיבזור שלכם מצויים על הזרוע של מנוף ההרמה, ובתנועה אל הלוקיישן שסימנתם כיעד. בנוסף, קיימים כמות נכבדת של כל תכולה שנבנו וכעת לא יוכלו להוביל אותם בדלת או לחלופין המסדרון אצלכם, וכן בדוגמאות בסגנון יש להסתייע בשירותי הנפות להובלה של דירה קטנה באיזור דוב"ב. פשוט לעשות שיחת ייעוץ בדבר הכרחיות השירות והתאמתו למבנה ההובלה שאתם עושים. יתאפשר לכם לדרוש העברה של דירה עם אתר "הובלת דירה עם מנוף בדוב"ב" בתשלום נמוך ומשתלם אצלנו באתר.

מהי השיטה בה בוחרים השכרת מנוף לשינוע דירות באיזור דוב"ב

יש שתי סגנונות שרותי מנופים להובלות, ובאופן טבעי, הסבלים יקחו במקומכם בסגנון המנוף הכי יעיל להובלה מיד אחרי שתספקו להם מידע נוסף על כל הציוד שתכנונכם הינו לקחת והמיקום שאליו ו/או משם ישונעו. עם זאת, חשוב שאף הינכם תכירו את הפונקציות ותדעו באיזה סיטואציות משתמשים באיזה סוג של מנוף. ההבדל ביניהם בא לידי ביטוי באופי הפריטים שיש ביכולתם לשנע, המשקל שלהם והגובה שממנו ולחלופין אשר אליה ברצונכם להעביר.

אופי הליפט: מנוף עגורן נייד משאית ליפט הובלות באה עם זרוע מנוף כחלק ממנה, שזה ידית גדולה שמונעת בכוח המים שלשם מאחדים חבלים ואיתם נושאים פריטים בעלי משקל גדול. משתמשים בו כשצריך להוביל טובין על-גבי משטח ולחלופין שמזיזים ריהוט וחפצים במשקל של מעל 400 ק”ג.

אופי הליפט: מנוף לדרזה מנוף הרמה נקודתי אשר מסוגל להיפתח בדומה לסולם ומגיע לגבהים מכובדים. יש גם על גביו סטנד שעליה ניתן להיעמד ולשאת כל תכולה, וזה בעצם יורד ועולה כמו למשל מעלית בבניין. נעזרים בו כאשר צריך לקיים הובלת דירות ללא עיכוב, כי אחרי הכל, לא חייב אירגון ספיישל לפני סחיבת הכלים על גבו, וכשמעבירים מקומה 5 ומעלה הוא עלול לטפס עד לקומה ה-16 בלוקיישן רגיל.

אירגון כלשהו אשר אנחנו ממליצים לא לשכוח כאשר צריכים להשיג השכרת מנוף,

לא מכל דירה אפשר להעביר כל פריט עם מערכת הנפה. חובתכם היא להסתכל שמצוי אצלכם אשנב עצום כראוי שבעזרתו תוכלו לסלק את הפריטים והחשמליים לחלק החיצוני אל כביש, ובמידה ולא קיים צוהר שכזה, העברת דירה תוך שימוש במנוף תהפוך מחוץ לתחום. ברוב המקרים, אע"פ כן, בבניינים במדינה קיימות בלקונים בחדר המרכזי או לכל הפחות פתח עצום, ובמטרה שתתאפשר נגישות לנשיאה על גבי מנוף שינוע ראוי לשנע כל חפץ אל החדר המרכזי ומהנקודה הזו מנוף השינוע. כל הטיפול וההתעסקות המדוברת מתבצעת מן הסתם באמצעות אנשי השינוע.

מה מחיר שירותי הנפה לכל שעה?

שלא בדומה לסיטואציה בה מקבלים הצעה על מעבר בלי שימוש בליפט, כאשר מצרפים את השירות של המנוף להעברה מה שמקובל זה להוציא כספים על מנופאי לפי שעות בהן הוא עבד. לכן על שימוש בליפט כחלק מהשינוע מחירון יחושב הומוגני, ויתומחר 260 – 440 ₪ לכל סוג של הובלה. אנו מציעים לתשאל את אנשי המקצוע מה כמות השעות שהם חושבים ש ההעברה תתמשך על מנת להבין כמות הכסף שתוציאו על שירות השכרת המנוף, ויהיו מהם שאף יש להם את האופציה לתת לכם הצעה לעלות עם דגש על הפרטים הקטנים במצבים של שינועים בעזרת מנוף הרמה סגוליות.

מעבר דירות תוך שימוש במנוף עושה את ההובלה לעולה כסף רב יותר?

הינכם מוצאים את עצמם מהרהרים לגבי תעריף הנפות לשינוע בתים? בהנחה שכן, הבאנו בפניכם את כל מה שאתם זקוקים להבין! השכרת שירות ההנפה הינה תוספת עבור שעת העברה. המחיר בלתי יציב בהתאם לדקות בהן ייושם שימוש במנוף, מאילו קומות מורידים את החפצים ומהי הקומה אליה להרים את הדברים בנקודת היעד. כדי להשיג הצעה שלא ציפיתם לה וסבירה הרימו אלינו טלפון! אנו מתחייבים למענה מקצועי ולמחירון משתלם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *