הובלת דירה עם מנוף בגבע

נוחות, קצב ואבטחה: העברת סלונכם תוך שימוש במנוף עד התקופה האחרונה, כאשר הינכם הייתם מחפשים למצוא טיפולי שינוע, מובן היה לכם שיגיעו משנעים אשר ירימו על הגב שלהם את מיטב הפריטים שבבעלותכם. מחד גיסא: קפאתם לסבל כי אחרי הכל, התכולה שלכם בעלי משקל רב, ומהצד ההפוך של המשוואה התייראתם לציוד שלכם אשר עשויה ליפול ולהיפגע. ממש כאן ב"הובלת דירה עם מנוף בגבע" שמחים ליידע על עידן חדש של מעבר: הובלת דירה עם מנוף בעלות הוגנת.

  • שריינו הנפה להובלה של דירת חדר בעלויות הכי טובות!
  • העברת בית יחד עם מנוף מחיר ראשוני של 300 שקלים
  • אופציה: שריינו שירות מעבר דירה עם מנוף בתוך אותה יממה
  • שירות של פירוק ואריזה (תוספת עלות)
  • שירותי מנוף העברת דירות לקומות גבוהות וכלה בקומה 17
  • בואו לקבל התייעצות והצעת עלות צלצלו:

העברה של דירה יחד עם מנוף באיזור גבע

מאיזו סיבה שחשוב לבצע הובלת דירה בעזרת מנוף?

בואו ניגש לעניין, ההצדק לרגלו אנו מציעים לקיים הובלות בית יחד עם מנוף הרמה זה עם דגש שכן זה למעשה עושה את ההובלה ללא ממושכת ומאובטחת. כלל החפצים והציוד שבבעלותכם מונחים על המנוף, ובתנועה למיקום שסימנתם כיעד. יתר על כן, יש גם כמות מכובדת של ריהוט אשר צורפו וכעת לא תהיה להם את האופציה להניעם בדלת הדירה ו/או חדר המדרגות בבניין, ובהתאם בסיטואציות בסגנון מומלץ להשתמש בשירותי שירותי הנפה להעברת דירה בגבע והסביבה. תהיה לכם את האופציה לקחת התייעצות על תלות הטיפול וההתאמה שלו לסגנון ההובלה שאתם עושים. אפשר להזמין הובלה של דירות יחד עם "הובלת דירה עם מנוף בגבע" בתעריף זול באתרנו.

מהי השיטה בה מתקשרים להנפה לשינוע דירה בגבע?

יש 2 מינים של שירותים של מנוף של הובלה, ובאופן טבעי, הסבלים יקחו לכם במנוף הכי טוב להובלה של דירה מיד לאחר שתספקו להם מידע נוסף על החפצים שבתכנון שלכם לשנע והמיקום שאליו או לחלופין ממנו יילקחו. אך ראוי שאף הינכם תדעו על הפונקציות ועליכם לדעת באילו מקרים שוכרים באילו מינים של מנוף הרמה. אבחנה בין השניים מתבטא באופי החפצים אשר יש ביכולתם להעביר, כובדם והקומה ממנה / אשר אליה צריך לבצע את ההעברה.

אופיו של מנוף ההרמה: מנוף עגורן נייד רכב או לחלופין משאית השכרת מנוף העברה מגיעה עם זרוע ענקית בנויה עליה, ומדובר בידית גדולה שמונעת בכוח המים אשר אליה מצרפים אזיקים ובאמצעותם מגביהים ריהוט ודברים כבדי משקל. מבצעים איתו פעולה כאשר חייבים להזיז סחורות על-גבי משטח / שלוקחים דברים בכל סוג של משקל שהינו מעבר לחצי טון.

סגנון הליפט: מנוף לדראנו מדברים על מנוף קטנטן אשר מסוגל להיפתח ממש כמו סולם ומתנשא לגובה רב. על גביו מצויה במה שעליה פשוט להתייצב ולסחוב דברים, וזה בעצם יורד ועולה כגון מעלית. נעשה בו שימוש כשחייבים להתחיל הובלות בית מיידית, כי אין צורך באירגון ספיישל בטרם סחיבת הכלים על גביו, ואם נעביר מקומה שאינה נמוכה הוא עלול להרקיע עד לקומה ה-16 בבית מן השורה.

אירגון כלשהו אשר ראוי לזכור כאשר צריכים להיעזר בשירותי הנפה,

ממש לא מכל מבנה של דירה תהיה לכם את האופציה לקחת כל חפץ ע"י מנוף. אל תשכחו לברר שיש ברשותכם צוהר ענק דיו אשר איתו יתאפשר לכם לסלק את הרהיטים והמכשירים החשמליים לחלק החיצוני לכיוון הכביש, ובמקרה בו אין לכם אשנב בסגנון, הובלות בית בהזמנת מנוף תהיה מחוץ לתחום. בדרך כלל, עם זאת, בתוך מבנים במדינה מצויות טראסות בחדר המרכזי ו/או לפחות פתח רחב, ובמטרה שתתאפשר גישתיות לסחיבה על גבי ליפט שינוע נכון לנייד כל מוצר אל הסלון ומן הנקודה הזו אל מנוף השינוע. כל ההתעסקות שאנו מדברים עליה תיעשה מן הסתם בעזרת כוח האדם שלנו.

מהו תעריף הנפות לכל 60 דק'?

לעומת מקרה שבו מקבלים הצעה לעלות על העברה מבלי שימוש במנוף, כשמכניסים את השירות של המנוף להובלה של דירה הדבר המקובל הוא לשלם לאיש המנוף בהתאמה לשעות עבודתו. מסיבה זו על שימוש בליפט כחלק מהשינוע תעריף יחושב בצורה מאוחדת, ויצריך מכם לשלם 300 – 430 שקלים חדשים עבור כלל סגנונות השינוע. קל להפנות שאלה אל המובילים כמה זמן הם מניחים ש הובלות הדירה תיקח על מנת לתפוס את העיקרון כמות הכסף שתאלצו להוציא על שירות ההנפה, ויש מהם שאפילו יכולות להפגיש אתכם עם הצעת מחיר מדוקדקת במצבי שינועים בעזרת מנוף הרמה סגוליות.

מעבר דירות תוך שימוש במנוף הופכת את השינוע לפחות חסכוני?

הינכם מוצאים את עצמם מהרהרים לגבי מחיר שירותי הנפה לשינוע בתים? בהנחה שכן, אנו מציגים לכם את מה שעליכם להבין! השכרה של שירות ההנפה הינה תוספת עבור שעת שינוע. המחירון בלתי יציב לפי דקות בהן יופעל עיסוק במנוף, מאילו קומות יורדו האביזרים ומאילו קומות להרים את החפצים במיקום שבחרתם. לקבלת הצעה בלתי צפויה ופשוטה אנחנו כאן! מבטיחים טיפול רציני ולמחיר מצוין.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *