הובלת דירה עם מנוף בבית הלל

קלות, זריזות וביטחון: שינועי ביתכם עם מנוף עד היום, כאשר הייתם רוצים לתפוס לכם שירות של שינוע, היה ברור לכם כי יסעו מובילים שירימו על גבי הגב שלהם את פסגת הדברים שבבעלותכם. ממבט ראשון: יראתם לסבל כי אחרי הכל, רהיטיכם כבדים וגדולים, ומצד שני חרדתם לרהיטים שלכם שעשויה ליפול ולהיפגע. אצלנו באתר "הובלת דירה עם מנוף בבית הלל" מאושרים להודיע על תקופה חדשנית של מעברים: הובלת דירה בעזרת מנוף בזיל הזול.

  • קבלו הנפה לשינוע דירות במחיר הכי טוב!
  • העברות בתי מגורים בהזמנת מנוף החל ממחיר 320 שקלים חדשים
  • אצלנו זה אפשרי: קבלו סבלים עם מנוף בתוך פחות מ-24 שעות
  • עבודות פירוק (עוד תעריף)
  • השכרת מנוף העברה של בתי מגורים לקומות גבוהות וזה מגיע עד קומה 19
  • בואו לקבל שיחת ייעוץ והצעת מחיר אנחנו בטלפון:

שירותי הובלת דירות יחד עם מנוף בבית הלל

מדוע אנחנו ממליצים לבצע הזזה של בתים תוך שימוש במנוף?

אם כן, ההסבר עקב כך חכם יהיה לבצע הובלה בעזרת הנפה היא בעצם במיוחד מפני שזה עושה את ההובלה למהירה יותר ובטוחה יותר. הציוד והאיבזור שלכם מצויים על הזרוע של המנוף, ובתנועה למקום שהוחלט בתור היעד. יחד עם זאת, קיימים מלא פריטים אשר חוברו ובזמן הזה לא קל להוביל אותם בפתח הבית או חדר המדרגות, וכן במקרים כאלו כדאי להסתייע בשירות של שירותי מנוף לשינוע דירות בבית הלל. קל להתייעץ איתנו בכל הנוגע לכורח המענה ולהתאים אותו לסוג ההובלה שאתם עושים. ניתן לבקש העברה של דירה עם הובלת דירה עם מנוף בבית הלל בתעריף הוגן פה אצלנו.

באיזה אופן עושים בחירה של השכרת מנוף להובלות דירות בעיר בית הלל?

יש 2 מינים של שירותי הנפה לשינועים, וברוב המקרים, בעלי המקצוע יבררו בשבילכם בסוג המנוף הכי נכון להובלה מיד אחרי שתספקו להם מספר טלפון על כל התכולה שבתכנון שלכם לנייד והסביבה אליה / משם ישונעו. אולם אנחנו ממליצים שאפילו אתם, הגולשים, תהיו בהיכרות עם האפשרויות ותדעו באילו סיטואציות לוקחים באילו סוגי ליפט. ההבדל ביניהם ניחן בסוג החפצים שיש ביכולתם לסחוב, משקלם וגובה הקומה ממנה או לחלופין שאליה אמורים לקחת את הדברים.

אופי המנוף: מנוף עגורן נייד משאית הנפה שינוע מגיעה עם עגורן מצויה על גבה, שזה בעצם "יד" מכנית אשר מונעת בכוח המים אליה מצרפים חבלים ובאמצעותם נושאים תכולה ודברים בעלי משקל גדול. מבצעים איתו פעולה כשיש דרישה להוביל רהיטים מעל למשטח או שמניעים דברים בכל סוג של משקל הגבוה מחצי טון.

אופי מנוף ההרמה: מנוף סולמיזה מנוף מצומק שנפתח כמו סולם ומגיע לגבהים מכובדים. יש גם על גביו קתדרה שעל זה פשוט לעמוד ולהרים פריטים, והיא עולה ויורדת למשל שירות מעלית. נעזרים בו כשצריך לעשות הובלה של בית ללא עיכוב, שכן לא נדרשות התכוננויות ספיישל בטרם לקיחת ציוד העבודה על גביו, ואם נעשה מעבר מקומה 5 ומעלה זה מסוגל לנסוק עד לקומה ה-16 בבניין מגורים בסטנדרט.

אירגון כלשהו אשר קריטי לשים בראש תמיד כשדורשים להיעזר בהנפה,

לא מכל דירה תוכלו להוביל כל חפץ בעזרת מנוף. אל תשכחו להסתכל שקיימים אצלכם אשנב עצום כראוי שדרכו אפשר לסלק את החפצים ומכשירי החשמל לחלק החיצוני אל כביש, ואם אין לכם אשנב בסגנון, העברה בהזמנת מנוף תתגלה כבלתי אפשרית. ע"פ רוב, אבל, במקומות במדינה יש בנמצא סטווים בחדר המרכזי ו/או לפחות חלון עצום, ועל-מנת שתתאפשר נגישות לסחיבה על גבי מנוף הובלה מומלץ להזיז כל פריט אל הסלון ומן הנקודה הזו אל הליפט. העבודה הזו מתבצעת כצפוי על ידי אנשי השינוע.

מהו תעריף מנוף פר 60 דק'?

בהשוואה למצ בו מוצעים עם הצעת עלות על העברה מבלי שימוש במנוף, כאשר מכניסים את שירות השכרת המנוף לפרוצדורה נהוג להיות מחויבים לנהג המנוף לפי שעות עבודתו. לכן על העברות בעזרת ליפט מחיר יתבצע בצורה מאוחדת, ויעלה 280 – 420 שקלים לכלל סגנונות השינוע. תוכלו להפנות קושיה אל בעלי המקצוע מה מספר השעות שהם מניחים ש מעברי הדירה תארוך על מנת להכניס לראש כמות הכסף שתאלצו להוציא על שירות השכרת המנוף, וחלקם אפילו יתאפשר להם להצמיד לכם הצעת עלות מדוקדקת במקרי שירותי הובלה בעזרת מנוף הרמה מיוחדות.

מעבר בין דירות עם מנוף עושה את הובלת הריהוט והציוד לעולה כסף רב יותר?

הינכם מוצאים את עצמם מהרהרים בדבר מחיר שירותי מנוף לשינוי כתובת? במקרה שכן, לפניכם כל הדברים שאתם נדרשים לזכור! השכרה של המנוף היא הוספה עבור שעת סבלות. מחיר זה משתנה בהתאם לזמן בו ייצא לפועל שימוש במנוף, מאילו קומות מורידים את הציוד ומהי הקומה אשר אליה להעלות את הדברים במיקום שבחרתם. כדי להשיג הצעה מדהימה ונגישה צלצלו אלינו! דואגים לשירות ברמה גבוהה ולעלות משתלמת.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *