הובלת דירה עם מנוף בבית ג'ן

פשטות, מהירות ובטיחות: העברות דירתכם עם מנוף עד התקופה האחרונה, כאשר הייתם מנסים למצוא להזמין טיפולי מעבר, מבחינתכם היה מובן שיגיעו מזיזים שיאחזו על גבם את טובי החפצים אשר שייכים לכם. מחד גיסא: התחלחלתם לבעל העסק כי תכולת הדירה שלכם כבדי משקל, ומצד שני יגורתם לדברים שלכם שעלולה להישרט ולהיקרע. כאן ב"הובלת דירה עם מנוף בבית ג'ן" מבסוטים לספר על עידן חדש של מעברים: שינוע דירות תוך שימוש במנוף במחירים נמוכים.

  • קבלת מנוף הרמה להובלה של דירת חדר בעלויות הוגנות!
  • הובלת בתים פרטיים תוך שימוש במנוף החל ממחיר 280 שקלים
  • אפשרות הזמנה של שירותי העברת דירה בהזמנת מנוף בתוך 24 שעות
  • עבודות פירוק (תוספת תמחור)
  • הנפות הובלות של בתי מגורים לבניינים רבי קומות עד קומה 17
  • לקבלת שיחת ייעוץ וקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו:

הובלות של בתים פרטיים בעזרת מנוף בעיר בית ג'ן

מה ההיגיון לפיו ראוי להתחיל מעבר דירות בעזרת מנוף?

בואו ניגש לעניין, הצורך שבגללו אנחנו מציעים לבצע העברת דירה בעזרת הנפה היא בדגש כי זה בעצם עושה את הובלות הרהיטים ללא ממושכת ובטוחה יותר. כלל החפצים והציוד שבבעלותכם מצויים על הזרוע של המנוף, ונעים ללוקיישן שבחרתם בתור היעד שלכם. יתר על כן, ישנם כמות נכבדת של חפצים ופריטים שצורפו ובנקודת זמן זו לא תהיה להם את האופציה לשנע אותם בדלת או חדר המדרגות, ובהתאם במצבים בסגנון רצוי לעשות שימוש בשירות של הנפות להעברת דירה גדולה באיזור בית ג'ן. ניתן לעשות שיחת ייעוץ בדבר חיוניות המענה וההתאמה שלו לסוג ההובלה שלכם. תוכלו לקחת מעבר דירות יחד עם "הובלת דירה עם מנוף בבית ג'ן" בתעריף שווה לכל נפש פה אצלנו.

איך לוקחים את שירותיה של שירותי הנפה לשינוע דירה בבית ג'ן?

קיימים שתי סגנונות שירותים של מנוף להובלות, ולרוב המובילים ימצאו במקומכם במנוף הכי טוב למעבר מיד לאחר שתביאו להם עוד מידע ופרטים על כל האבזור שברצונכם לקחת והמיקום שאליו או ממנו מעבירים אותם. ועם זאת, ראוי שאף הינכם תדעו על האפשרויות ותדעו באילו סיטואציות שוכרים באילו סוגי ליפט. אבחנה בין השניים מתאפיין בסוג הפריטים שיש ביכולתם להעביר, הכובד שלהם וגובה הקומה ממנה או לחלופין אשר לשם צריך לבצע את ההעברה.

אופיו של הליפט: מנוף עגורן נייד טנדר או מסחרית ליפט העברה באה כולל זרוע ענקית כחלק ממנה, שזה זרוע הידראולית אשר אליה מצרפים כבלים ובעזרתם מרימים ריהוט וחפצים בעלי משקל גדול. נעשה בו שימוש כשיש דרישה להעביר מרכולת מעל למשטחים או שמובילים חפצים ופריטים בכל סוג של משקל הגבוה מ-500 קילגרם.

אופיו של המנוף: מנוף לדרמדובר במנוף נקודתי שמסוגל להיפתח בדומה לסולם ומגיע לגבהים מכובדים. על גביו תוכלו לראות תיבה שעל זה ניתן לעמוד ולשאת ריהוט, והיא בעצם יורדת ועולה למשל מעלית. נעשה בו שימוש כאשר חייבים לקיים העברת דירה בלי עיכובים כלל, אחרי הכל, אין צורך בהתכוננויות ספיישל בטרם העמסת האיבזור עליו, וכאשר מעבירים מקומה גבוהה זה עלול לטפס עד לקומה ה-16 בבית מגורים סטנדרטי.

אירגון כלשהו אשר ראוי לזכור תמיד כשמבקשים להשתמש בהשכרת מנוף,

ממש לא מכל סוג בית אפשר להעביר חפצים בעזרת מנוף. אל תשכחו לברר שיש ברשותכם אשנב נרחב דיו שדרכו תוכלו להעיף את הרהיטים והמוצרים החשמליים לחלק החיצוני אל עבר כביש, ובמצב בו לא מצוי אשנב כדוגמת זה, שינוע תוך שימוש במנוף תנכח כבלתי ניתנת לביצוע. ע"פ רוב, עם זאת, בתוך מבנים ישראליים יש בנמצא גזוזטראות בחדר המרכזי ולחלופין מינימום פתח עצום, ובמטרה שתתאפשר זמינות לסחיבה על גבי מנוף שינוע טוב יהיה להזיז כל מוצר לסלון ומנקודה זו אל המנוף. מלאכת ההובלה שאנו מדברים עליה יוצאת לפועל כמובן באמצעות אנשי המעבר.

כמה עולה הנפות פר 60 דקות?

בניגוד למקרה שבו מוצעים עם הצעת מחיר על שינוע מבלי להגיע למצב של שימוש במנוף, כאשר מצרפים את שירות ההנפה להובלה של דירה מה שמקובל זה להיות מחויבים למי שמפעיל את המנוף על-פי שעות בהן הוא עבד. בגלל זה על שינועים בעזרת ליפט מחיר יחושב באופן מאוחד, ויעמוד על 270 – 450 שקלים חדשים עבור כלל סגנונות ההובלת דירות. קל להפנות קושיה אל המובילים כמה שעות הינם מעריכים ש הובלות הדירה תתמשך במטרה להתוודע לכמה תבזבזו על השירות של המנוף, ויהיו כאלה שאף יהיה להם את היכולת להצמיד עבורכם הצעה מדויקת במצבים של שינועים בעזרת מנוף הרמה סגוליות.

מעבר בית עם מנוף עושה את השינוע לבלתי משתלם?

הינכם מוצאים את עצמכם חושבים אודות תמחור השכרת מנוף לשינוע בתים? במצב שכן, לפניכם כל הדברים שעליכם להבין! השכרה של שירות השכרת המנוף היא בעצם תוספת לשעה של שינוע. המחירון בלתי יציב לפי שעות בהן ייעשה התעסקות עם המנוף, מאיזה קומה יקחו את הציוד ולאיזו קומה בדיוק יועלו האיבזור ביעד. כדי להשיג הצעה מפתיעה וזמינה דברו איתנו! מתחייבים לשירות מקצועי ולמחירון משתלם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *