הובלת דירה עם מנוף באניעם

נוחות, מהירות ובטיחות: העברות בית המגורים שלכם תוך שימוש במנוף עד ימינו, ברגע שהייתם מעוניינים בלמצוא שירות של שינוע, היה ברור לכם כי יובאו אליכם משנעים שיחזיקו על גבי הגב שלהם את פסגת האיבזור ששייכים לכם. סיבה ראשונה היא: יראתם לאיש מקצוע כי תאכלס, הרהיטים שלכם כבדים וגדולים, ומנגד חששתם לרהיטיכם שעשויה להישרט ולהיקרע. פה באתר "הובלת דירה עם מנוף באניעם" מתרגשים לעדכן על תקופה טרייה של מעברי דירה: הובלת דירה בהזמנת מנוף במחירים נמוכים.

  • קבלת השכרת מנוף להובלה של דירת חדר במחירים הכי זולים!
  • העברת בית בהזמנת מנוף הובלה ב- 270 ש”ח
  • אנו מאפשרים שריינו שירות מעבר דירה בהזמנת מנוף מהיום למחר
  • טיפולי פירוק (תוספת עלות)
  • שירותי הנפה שינוע של דירות לדירות בקומה גבוהה וזאת עד בקומה 19
  • להשגת להתייעץ והצעה התקשרו:

הובלות של דירה יחד עם מנוף באניעם והסביבה

מאיזו סיבה שאנו ממליצים לקיים הזזה של בתים תוך שימוש במנוף?

אז ההצדק מחמתו אנו מציעים לקיים הובלת בית עם מנוף  היא יותר מכל שכן היא הופכת את ההעברה לשלא מתעכבת וממוגנת. הסחורה שלכם נמצאים על המנוף, ועושים דרכם למקום בו בחרתם להיות היעד. במקביל, קיימים כמות מכובדת של כל תכולה אשר חוברו ובזמן הזה לא קל להעביר אותם במפתן הדירה / חדר המדרגות בבניין, ואף במצבים כדוגמת זה רצוי לקחת שירותי מנוף להעברת דירה באניעם. פשוט לעשות עמנו שיחת ייעוץ לגבי כורח המענה והכנתו לסוג המעבר שלכם. תוכלו לבחור הובלה של דירות עם אתר "הובלת דירה עם מנוף באניעם" בתעריף נוח פה אצלנו.

מהי השיטה בה עושים בחירה במנוף למעבר דירה באניעם?

קיימים 2 מינים של שירותים של מנוף המיועדים להובלה, וברוב המקרים, אנשי ההעברה יבררו עבורכם בסוג המנוף הכי טוב לשינוע מיד לאחר שתספקו להם מידע נוסף על כל החפצים שרצונכם הינו לשנע והאיזור לשם ו/או משם ישונעו. אך ראוי שהינכם תדעו על היכולות ולא תשכחו מתי בוחרים באיזה סוג של מנוף הרמה. אבחנה בין השניים בא לידי ביטוי באופיים של הפריטים שיש ביכולתם לשאת, הכובד שלהם והקומה ממנה או לחלופין לשם יש צורך לשנע.

אופיו של מנוף ההרמה: עגורן נייד רכב או לחלופין משאית השכרת מנוף שירותים של הובלה באה כולל זרוע מנוף מצויה על גבה, ומדובר בידית גדולה שמונעת בכוח המים שאליה מחברים חבלים ועמהם נושאים ריהוט וחפצים כבדים. נעזרים בו כשנצרכים להזיז טובין מעל למשטח או לחלופין שמובילים דברים בכל סוג של משקל הגבוה מ-500 קילגרם.

אופיו של המנוף: מנוף סולמימדובר בליפט בינוני אשר מסוגל להיפתח ממש כמו סולם ומתנשא לגובה רב. על גביו מצויה סטנד שעליה ניתן לעמוד ולקחת תכולה, וזה יורד ועולה כדוגמת ליפט בחדר המדרגות. נעשה בו שימוש כאשר רוצים לקיים הובלות בית מיידית, שכן אין צורך בהכנות מיוחדות לפני הרמת הפריטים על גבו, ואם נבצע מעבר מקומות גבוהות הוא יכול לנסוק עד לקומה ה-16 בבית מגורים תקני.

אירגון כלשהו אשר ראוי לא לשכוח כשדורשים להשיג שירותי הנפה,

ממש לא מכל סוג בית קל להעביר כל חפץ במנוף. זכרו לברר שיש ברשותכם חלון נרחב דיו שאיתם פשוט להעיף את הפריטים והמכשירים החשמליים אל החלק החיצוני לעבר כביש, ובמצב בו לא קיים צוהר שכזה, הובלת בית בהזמנת מנוף תתגלה כבלתי אפשרית. ברוב הפעמים, אבל, בתוך מבנים במדינה ישנן גזוזטראות בחדר המרכזי ולחלופין לפחות פתח ענקי, וכדי שתהיה אופציה להטענה על גבי ליפט הובלה קריטי לשנע כל דבר אל החדר המרכזי ומהנקודה הזו מנוף השינוע. העבודה הזו תתבצע מן הסתם בעזרת הצוות כולו.

מהי עלות הנפות לכל 60 דקות?

בניגוד למצב אשר בו משיגים הצעה על מעבר ללא מנוף, בעת שמצרפים שירות המנוף שלנו לפרוצדורה מצופה להוציא את ארנקכם בשביל מנופאי ע"פ שעות בהן הוא עבד. לכן על שימוש בליפט כחלק מהשינוע תעריף יתבצע בצורה הומוגנית, וידרוש עלות של 260 – 410 שקלים חדשים עבור כלל סוגי ההובלות בית. ניתן להפנות קושיה אל בעלי המקצוע מה כמות השעות שהם סוברים ש מעברי הדירה תימשך ע"מ להתוודע לכמות הכסף שתבזבזו על המנוף, ויהיו מהם שגם יהיה להם את היכולת להצמיד עבורכם הצעה הוגנת בלי סטיות במקרה של העברות בעזרת מנוף הרמה ספיישל.

מעבר דירה בהזמנת מנוף הופכת את הובלות הרהיטים לפחות חסכוני?

הינכם מוצאים את עצמם מהרהרים על תמחור שירותי מנוף להעברת דירה? בהנחה שכן, אנו מציגים לכם את כל מה שאתם נדרשים לזכור! השכרת שירות המנוף שלנו היא למעשה תוספת לשעה של העברה. התמחור בלתי יציב ע"פ שעות בהן יופעל התעסקות עם המנוף, מהי הקומה ממנה יקחו את החפצים ולאיזה קומה מעלים את הציוד ביעד. כדי להשיג הצעה מפתיעה ואפשרית דברו איתנו! מקפידים על מענה איכותי ולתעריף מצוין.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *