הובלת דירה עם מנוף באביבים

פשטות, קצב ואבטחה: שינוע של ביתכם יחד עם מנוף עד הזמן האחרון, בזמן שאתם זקוקים ללקבל עבודות מעבר, ידעתם היטב שיובאו אליכם פועלים שירימו על הגב שלהם את פסגת הציוד שלכם. סיבה ראשונה היא: התפלצתם לאיש מקצוע שכן תכולת הדירה שלכם כבדי משקל, ומצד שני נבעתם לרהיטיכם אשר עלולה להיקרע ולהישרט. אתר “הובלת דירה עם מנוף באביבים” נרגשים לספר על תקופה טרייה של מעברי דירה: הובלת דירה תוך שימוש במנוף במחירים נמוכים.

  • קבלו שירותי הנפה לשינוע דירות בתעריף הכי זול!
  • הובלת בתי מגורים תוך שימוש במנוף מחיר התחלתי של 350 שקלים
  • אופציה: הזמנת שירותי סבלות תוך שימוש במנוף בתוך 24 שעות
  • שירות של אריזה ופירוק (תוספת תשלום)
  • הנפה העברת בית לבניינים גבוהים עד קומה 19
  • בואו לקבל שיחת ייעוץ וקבלת הצעת מחיר משתלמת צלצלו:

שירותי הובלת דירות בהזמנת מנוף באיזור אביבים

מדוע אנחנו ממליצים להוציא לפועל מעבר בית בעזרת מנוף?

ובכן, הרציונל בזכותו אנו מציעים לעשות הובלת בית יחד עם מנוף הרמה זה בעצם עם דגש מפני שהיא הופכת את הובלת הריהוט והציוד ללא ממושכת ובטוחה יותר. הסחורה שלכם נמצאים על הזרוע של מנוף ההרמה, ועושים דרכם אל הלוקיישן שהוחלט בתור היעד. בנוסף לכך, יש אף לא מעט ריהוט שצורפו ובזמן הזה לא יוכלו להובילם בפתח הבית ו/או חדר המדרגות בבניין, וכן בסצנות כדוגמת זה קריטי לעשות בחירה בשירותי שירותי מנוף להעברת דירה גדולה בעיר אביבים. יתאפשר לכם לעשות עמנו שיחת ייעוץ בכל הנוגע להצטרכות השירות וההתאמה שלו לסוג המעבר שאתם מבצעים. תוכלו להזמין הובלות דירה בעזרת אתר "הובלת דירה עם מנוף באביבים" בתעריף שווה לכל נפש אצלנו.

כיצד בוחרים הנפות לשינוע דירות באביבים והסביבה?

יש גם שתי סגנונות שירותים של מנוף המיועדים להובלה, וע"פ רוב, אנשי המקצוע יבחרו עבורכם במין המנוף הכי תואם למעבר לאחר שתביאו להם מספר טלפון על כל האבזור שרצונכם הינו להוביל והמיקום שאליו או לחלופין ממנה יועברו. עם זאת, אנחנו מציעים שגם אתם תכירו את הפונקציות ותזכרו באיזה מקרים שוכרים באיזה סוג של ליפט. ההבדל ביניהם בא לידי ביטוי באופיים של הפריטים שביכולתם לסחוב, הכובד שלהם והגובה שממנו או לחלופין אליה יש צורך לשנע.

סגנון המנוף: עגורן נייד משאית ליפט שירותים של הובלה מגיעה עם עגורן מצויה על גבה, שזה בעצם זרוע הידראולית שלשם מצרפים כבלים ובעזרתם מרימים חפצים ופריטים כבדים וגדולים. משתמשים בו כאשר חייבים לקחת רהיטים מעל למשטחים / שלוקחים חפצים ופריטים בכל סוג של משקל שהינו מעבר לחצי טון.

אופי מנוף ההרמה: ליפט סולםזהו מנוף הרמה נקודתי אשר מסוגל להיפתח ממש כמו סולם ומגיע לגבהים מרשימים. על גביו תוכלו לראות אלמימר שעליה אפשר להיעמד ולשאת פריטים, והיא בעצם יורדת ועולה כלדוגמה: מעלית בבניין. משתמשים בו כשנצרכים לקיים הובלת דירות באופן מהיר, כי אין צורך באירגון ספיישל לפני הרמת האיבזור על גביו, וכאשר מעבירים מקומה 5 ומעלה המצב יכול להרקיע שחקים עד לקומה ה-16 במקום מגורים תקני.

אירגון כלשהו אשר יש לא לשכוח כאשר נצרכים להסתייע בהשכרת מנוף,

לא מכל דירה קל להוביל חפצים במנוף. מחובתכם לבחון שקיימים אצלכם פתח ענקי דיו שדרכו קל לסלק את החפצים והמכשירים החשמליים החוצה אל עבר כביש, ואם אין פתח בסגנון, שינוע תוך שימוש במנוף תהפוך בלתי ניתנת לביצוע. לרוב אף על-פי כן, בדירות ובתים ישראליים יש בנמצא גזוזטראות בחדר המרכזי / לכל הפחות צוהר ענקי, וכדי שתהיה גישה לסחיבה על גבי מנוף הובלה חובה להזיז כל פריט אל הסלון ומן הנקודה הזו אל המנוף. כל הטיפול וההתעסקות המדוברת יוצאת לפועל כמובן דרך אנשי השינוע.

מהו תעריף הנפות פר 60 דק'?

בניגוד למקרה שבו מקבלים הצעה לעלות על מעבר מבלי שימוש במנוף, כאשר מצרפים את שירות המנוף שלנו לשינוע הנוהג הוא להיות מחויבים למי שמפעיל את המנוף ע"פ זמן בו הוא עבד בשעות. לכן על העברות בעזרת ליפט מחירון ייגבה אחיד, וידרוש עלות של 290 – 400 שקלים חדשים עבור כלל סוגי ההעברת דירה. תהיה לכם את האופציה לתשאל את אנשי ההעברה כמה שעות הינם חושבים ש הובלת הריהוט והציוד תימשך ע"מ לתפוס כמה תבזבזו על השירות של המנוף, וחלק מהם גם יוכלו להכיר אתכם להצעה לעלות בלי סטיות במקרה של שינועים בעזרת מנוף הרמה סגוליות.

שינוע דירות עם מנוף הופכת את ההעברה לחסכוני פחות?

גם אתם תוהים בואו נדבר על תעריף שירותי מנוף להעברה? בהנחה וכן, אנו מציגים לכם את כל אשר שאתם צריכים לדעת! השכרה של שירות ההנפה היא תוספת עבור שעת העברה. המחירון דינמי בהתאמה לדקות בהן ייעשה השתמשות במנוף, מאיזה קומה יקחו את הדברים ומאילו קומות להעלות את האביזרים בנקודת הסיום. כדי להשיג הצעה מדהימה וקלילה אנחנו כאן! מבטיחים שירות ענייני ולמחיר משתלם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *