הובלת דירה עם מנוף בתנובות

קלות, מהירות וביטחון: העברה של הדירה שלכם תוך שימוש במנוף עד הזמן האחרון, כשהייתם מעוניינים בלהשיג שירות של מעבר, ידעתם שיגיעו מזיזים שירימו על הגב שלהם את פסגת הפריטים שברשותכם. סיבה ראשונה היא: פחדתם לסבל שכן התכולה שלכם כבדים, והצד ההפוך של המטבע הוא שהתחלחלתם לציוד שלכם אשר עלולה להיקרע ולהיהרס. כאן ב"הובלת דירה עם מנוף בתנובות" מתגאים לספר על תקופה מחודשת של מעבר: הובלת דירה תוך שימוש במנוף במחירים מצוינים.

  • קבלו שירותי מנוף לשינוע דירות בעלויות הכי זולות!
  • העברת דירה בעזרת מנוף הובלה ב- 260 ש”ח
  • אופציה לקבלו שירותי סבלות תוך שימוש במנוף תוך שעת ספורות
  • שירות של אריזה (פלוס תמחור)
  • הנפה העברות דירות מגורים לקומות גבוהות עד הקומה האחרונה
  • קבלו ייעוץ עם מומחה והצעה לעלות אנו בטלפון:

הובלת בית בהזמנת מנוף בעיר תנובות

מה ההיגיון לפיו חכם יהיה לבצע הובלות דירות יחד עם מנוף?

ובכן, הרציונל לרגלו יש לקיים העברת דירה בעזרת מנוף הרמה זה בדגש שכן היא למעשה עושה את ההובלה לשאינה מתעכבת ובטוחה יותר. כל החפצים שלכם מונחים על המנוף, ונעים ללוקיישן שבחרתם בתור היעד שלכם. גם כן, יש ים ריהוט אשר צורפו ובזמן הזה לא קל להוביל אותם במפתן הבית ו/או חדר המדרגות בבניין, וגם כן בסצנות כדוגמת זה חכם יהיה להסתייע בעבודות הנפה לשינוע דירות בעיר תנובות. קל לעשות ייעוץ עם מומחה בכל הנוגע לתלות הטיפול והתאמתו לסוג המעבר שאתם מבצעים. אפשר לבחור הובלות דירות בעזרת "הובלת דירה עם מנוף בתנובות" בעלות ותעריף זול באתר זה.

איך לקוחים לעצמכם שירותי הנפה להעברה של דירה בעיר תנובות?

יש גם שתי סגנונות שירותי הנפה לזמן ההובלה, ובדר"כ, המעבירים ימצאו במקומכם בסוג המנוף הכי טוב להעברה לאחר שתביאו להם פרטים על כל התכולה שבתכנון שלכם לקחת והמקום לשם ו/או משם יועברו. עם זאת, חשוב שגם אתם תכירו את היכולות ולא תשכחו מתי לוקחים באילו סוגים של מנוף הרמה. ההבחנה בין השניים ניחן בסוג הפריטים אשר ביכולת שלהם להעביר, הכובד שלהם והקומה ממנה ולחלופין אשר לשם יש צורך להעביר.

אופיו של מנוף ההרמה: עגורן נייד מסחרית הנפות מעבר באה כולל זרוע ענקית כחלק ממנה, שהוא ידית גדולה שמונעת בכוח המים אליה מחברים שלשלות ודרכם סוחבים רהיטים וחפצים בעלי משקל רב. מבצעים איתו פעולה כשצריך להזיז מרכולת על משטחים / שמשנעים ריהוט וחפצים בכל סוג של משקל שהינו מעבר ל-500 קילגרם.

סוג המנוף: מנוף סולםמדובר במנוף הרמה קטנטן שנפתח כמו סולם ומתנשא לגובה רב. על גביו תוכלו לראות דוכן שעל זה אפשר לעמוד ולסחוב תכולה, והיא למעשה יורדת ועולה כלדוגמה: שירות מעלית. מבצעים איתו פעולה כשנצרכים להתחיל הובלה של בית מיידית, שכן אין צורך בהתארגנויות ספיישל בטרם העמסת החפצים על גביו, ואם נבצע מעבר מקומות גבוהות הוא עלול לטפס עד לקומה ה-16 בלוקיישן בסטנדרט.

אירגון כלשהו אשר ראוי להטמיע בראש כאשר רוצים לבחור שירותי מנוף,

ממש לא מכל סוג בית תהיה לכם את האופציה להעביר פריטים תוך שימוש במנוף. עליכם לוודא שיש לכם צוהר רחב דיו שאיתם קל להוציא את הפריטים והחשמליים כלפי חוץ לכיוון הכביש, ובסיטואציה בה לא קיים חלון כדוגמת זה, מעבר עם מנוף תימצא בלתי אפשרית. לרוב אמנם, בבתים בישראל ישנן גזוזטראות בחדר המרכזי ולחלופין לכל הפחות צוהר ענקי, ובמטרה שתתאפשר גישתיות לסחיבה על גבי מנוף שינוע כדאי לקחת כל מוצר אל החדר המרכזי ומנקודה זו אל המנוף. מלאכת ההובלה שאנו מדברים עליה תיעשה כמובן על ידי אנשי השינוע.

כמה נשלם על הנפות פר 60 דק'?

בהשוואה לסיטואציה בה מקבלים הצעת מחיר על העברה בלי שימוש בליפט, כאשר מכניסים את שירות המנוף שלנו להעברה מקובל להתחייב עבור איש המנוף בהתאמה לשעות עבודתו. כך שעל שימוש בליפט כחלק מהעברה תעריף יתבצע הומוגני, ויעלה 290 – 440 שקלים לכלל סגנונות ההעברה. ניתן להפנות שאלה אל המובילים מה מספר השעות שהם סוברים ש המעבר תיקח על מנת לקלוט כמות הכסף שתוציאו על המנוף, וחלק מהם גם יכולות לשדך לכם הצעת מחיר עם דגש על הפרטים הקטנים במקרה של שינוע בעזרת מנוף הרמה סגוליות.

האם הובלת דירה עם מנוף הופכת את המעבר לעולה יותר כסף?

הינכם מהרהרים לגבי עלות שירותי הנפה להעברה? במקרה שכן, אנו מציגים לכם את כל הדברים שאתם נדרשים להבין! השכרה של שירות השכרת המנוף היא בעצם אקסטרה עבור שעת שינוע. מחירנו נזיל לפי שעות בהן ייושם השתמשות במנוף, מאיזה קומה יורדו האיבזור ומהי הקומה אליה יועלו החפצים במקום אליו נוסעים. לשמיעת הצעת עלות מפליאה והוגנת צלצלו אלינו! לא ניתן לכם לחכות, ונדאג לטיפול מומלץ ולמחיר מצוין.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *