הובלת דירה עם מנוף בשפים

פשטות, מהירות ושמירה: העברת החדר המרכזי בביתכם יחד עם מנוף עד הזמן האחרון, ברגע שהייתם תרים אחר להזמין עבודות מעבר, לא היה ספק שיסעו פועלים שיסחבו על גופם את מיטב החפצים אשר ברשותכם. סיבה מספר אחת: התפחדתם לאיש מקצוע כי התכולה שלכם כבדים, ומצד שני התייראתם לרהיטיכם שעשויה להישרט ולהיקרע. אתר “הובלת דירה עם מנוף בשפים” מחויכים להודיע על תקופה חדשנית של מעבר: מעבר בין דירות בהזמנת מנוף במחירים מצוינים.

  • הזמנת מנוף הרמה להעברת דירה גדולה במחיר הכי זול!
  • העברה של בית תוך שימוש במנוף עלות ראשונית של 340 שקלים
  • אצלנו זה אפשרי: הזמנה של סבלים עם מנוף בתוך פחות מ-24 שעות
  • שירותי פירוק ואריזה (פלוס תעריף)
  • הנפה שינוע של דירה לדירות בקומה גבוהה עד הקומה האחרונה
  • קבלו עכשיו ייעוץ עם מומחה והצעת עלות בטלפון:

שינוע של בתי מגורים עם מנוף באיזור שפים

למה אנחנו ממליצים להתחיל הזזה של בתים תוך שימוש במנוף?

בואו ניגש לזה, הצורך בעקבותיו רצוי לקיים הובלות בית יחד עם מנוף הרמה היא בעצם בדגש מפני שזה למעשה עושה את ההובלות לחפוזה וממוגנת. הסחורה שלכם מצויים על הזרוע של מנוף ההרמה, ובתנועה אל המיקום שהוחלט בתור היעד. בנוסף, קיימים מלא כל תכולה אשר צורפו וכעת לא יוכלו להוביל אותם במפתן או חדר המדרגות, וגם כן בדוגמאות כדוגמת זה קריטי להסתייע בטיפולי שירותי מנוף להובלה של דירה קטנה באיזור שפים. תוכלו להתייעץ איתנו בדבר צורך המענה וההתאמה שלו לסגנון מעברכם. אנו מציעים לבקש מעבר דירות בעזרת אתר "הובלת דירה עם מנוף בשפים" בעלות ותעריף משתלם באתרנו.

באיזה אופן עושים בחירה של השכרת מנוף לשינוע דירות בשפים?

קיימים 2 סוגים של מנוף בבזמנה למעברים, ובדר"כ, אנשי המקצוע יבחרו למענכם בסגנון המנוף הכי יעיל להובלה של דירה קצת אחרי שתספקו להם פרטים ומידע נוסף על כל האבזור שתכנונכם הינו לקחת והמקום לשם / משם יועברו. אולם אנחנו מציעים שהינכם תדעו על האפשרויות ועליכם לדעת באיזה סיטואציות שוכרים באילו סוגי מנוף הרמה. להבחין בין השניים מתאפיין באופי החפצים אשר ביכולת שלהם לשנע, המאסה שלהם וגובה הקומה ממנה או אשר לשם צריך לקחת את הדברים.

סוג מנוף ההרמה: עגורן נייד רכב או לחלופין משאית מנוף העברה באה עם עגורן מורכבת על גבה, ומדובר ב"יד" מכנית אשר מונעת בכוח המים אשר לשם מאחדים חרצובות ודרכם נושאים רהיטים ודברים כבדים וגדולים. מבצעים איתו פעולה כאשר חייבים לקחת דברים מעל למשטח / שלוקחים תכולה וחפצים במשקל של מעל 400 ק”ג.

סגנון המנוף: ליפט סולםזהו ליפט קטנטן שמסוגל להיפתח בדומה לסולם ומסוגל להגיע לגבהים מכובדים. עליו יש תיבה שעליה קל להיעמד ולהרים דברים, והיא בעצם יורדת ועולה כמו ליפט בחדר המדרגות. נעשה בו שימוש כשצריך להוציא לפועל העברת דירה באופן מהיר, שכן לא צריך התכוננויות ספיישל בטרם נשיאת הציוד כולו עליו, ואם נבצע מעבר מקומה 5 ומעלה הוא יכול להגיע עד קומה 15 בבית רגיל.

אירגון כלשהו אשר כדאי לזכור כל הזמן כשנצרכים לעשות שימוש בשירותי הנפה,

לא מכל דירה תוכלו להעביר פריטים על-ידי ליפט. אל תשכחו לברר שקיימים אצלכם פתח ענק דיו שבעזרתו תוכלו לסלק את הרהיטים ומוצרי החשמל כלפי חוץ אל כביש, ובמקרה בו אין צוהר בסגנון, העברת דירה בעזרת מנוף תתגלה כמחוץ לתחום. בדרך כלל, אף על-פי כן, במקומות במדינה יש בנמצא בלקונים בחדר המרכזי או לחלופין מינימום פתח ענקי, וע"מ שתתאפשר אופציה להעמסה על מנוף הובלה יש לקחת כל מוצר אל החדר המרכזי ומהנקודה הזו הליפט. כל ההעברה המדוברת תצא לפועל , ודאי, בידי המשנעים.

מה עלות הנפות לשעה?

שלא בדומה לסיטואציה בה מקבלים הצעה על העברה ללא מנוף, כשמכניסים את שירות המנוף שלנו להובלה של דירה מקובל להתחייב עבור איש שמפעיל את המנוף בהתאמה לשעות עבודתו. על-כן על שימוש בליפט כחלק מהעברה תעריף יתבצע בצורה מאוחדת, וידרוש עלות של שקל עבור כלל סגנונות ההובלות בית. תוכלו לתשאל את בעלי המקצוע איזה זמן מעריכים ש ההעברה תתמשך בשביל לתפוס את העיקרון כמות הכסף שתבזבזו על שירות ההנפה, וחלק מהם אף יש להם את האופציה להצמיד לכם הצעה הוגנת עם דקדוק רב במקרים של שירותים של הובלה בעזרת מנוף הרמה מיוחדות.

שינוע בתים יחד עם מנוף עושה את הובלת הדירה לפחות זול?

הינכם חושבים לגבי מחירון מנוף למעבר הדירה? במידה וכן, הבאנו בפניכם את כל אשר שאתם זקוקים לזכור! השכרה של שירות ההנפה היא למעשה תוספת עבור שעת שינוע. מחירנו הפכף בקורולציה לשעות בהן ייצא לפועל עיסוק במנוף, מאיזו קומה בדיוק יורדו האיבזור ומהי הקומה אליה להעלות את האיבזור ביעד. לקבלת הצעת עלות מדהימה והוגנת אנחנו כאן! מתחייבים לטיפול מקצועי ולתעריף משתלם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *