הובלת דירה עם מנוף ברחובות

נוחות, קצב וביטחון: העברת החדר המרכזי בדירתכם בהזמנת מנוף עד היום, ברגע שהייתם זקוקים ללהזמין עבודות מעבר, ידעתם היטב שיסעו מובילים שיאחזו על גבם את פסגת החומרים אשר ברשותכם. מצד אחד: חששתם לאיש מקצוע כי הרהיטים שלכם כבדים וגדולים, ומצד שני חרדתם לפריטיכם שעלולה להיקרע ולהיהרס. אתר “הובלת דירה עם מנוף ברחובות” גאים לספר על תקופה מחודשת של מעברים: שינוע דירות עם מנוף בזול.

  • הזמינו הנפה להובלה של דירת חדר בתעריפים הכי משתלמים!
  • הובלות של בית בעזרת מנוף החל ממחיר 340 שקלים חדשים
  • אפשרות קבלו שירותי סבלות יחד עם מנוף במהירות הבזק ו
  • שירותי פירוק (פלוס מחירון)
  • שירותי מנוף העברה של משרדים ודירות לדירות בקומה 7 ומעלה וזאת עד בקומה 19
  • קבלו ייעוץ עם מומחה וקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו:

שינועי משרדים ודירות בעזרת מנוף באיזור רחובות

למה כדאי לבצע הזזה של בתים יחד עם מנוף?

אם כן, ההצדק לרגלו חשוב לקיים הובלת בית עם מנוף  היא בדגש מהסיבה שזה למעשה עושה את ההעברה לחפוזה ומוגנת. כל החפצים שלכם מושמים על הזרוע של מנוף ההרמה, ובתנועה אל הנקודה שהוחלט בתור היעד. יחד עם זאת, יש המון דברים שהורכבו ועכשיו לא יצליחו להניע אותם בדלת ו/או חדר המדרגות בבניין, וכן במצבים בסגנון רצוי לבחור טיפולי שירותי מנוף לשינוע דירות ברחובות והסביבה. פשוט להתייעץ איתנו בדבר צורך הטיפול והתאמתו לסוג ההובלה שאתם עושים. תהיה לכם את האופציה להזמין העברה של דירה בעזרת "הובלת דירה עם מנוף ברחובות" בתעריף משתלם אצלנו.

מהי הדרך בה לקוחים לעצמכם מנוף לשינוע דירות ברחובות והסביבה?

יש שני מיני שירותי מנוף להעברות, ובדר"כ, אנשי ההעברה יקחו עבורכם בסגנון המנוף הכי ראוי למעבר לאחר שתתנו להם טלפון שלכם על כל הפריטים שברצונכם להזיז והלוקיישן לשם ולחלופין משם ישונעו. אמנם כדאי שגם אתם תכירו את האפשרויות ולא תשכחו מתי בוחרים באילו סגנונות מנוף הרמה. ההבחנה בין השניים בא לידי ביטוי באופיים של הפריטים אשר יש ביכולתם לשאת, המאסה שלהם וגובה הקומה ממנה או אשר אליה צריך להוביל.

סוג המנוף: עגורן נייד רכב או לחלופין משאית הנפות שירותי הובלה באה עם זרוע מנוף בנויה עליה, שהוא "יד" מכנית אשר מונעת בכוח המים שאליה מאחדים אזיקים ועמהם מגביהים ריהוט וחפצים כבדים וגדולים. נעזרים בו כשחייבים לנייד דברים על-גבי משטח או שמזיזים רהיטים וחפצים במשקל של מעל 400 ק”ג.

סגנון מנוף ההרמה: מנוף סולםמדובר בליפט מזערי אשר מסוגל להיפתח ממש כמו סולם ומגיע לגבהים מרשימים. יש גם על גביו דוכן שעליה אפשר להתייצב ולהרים חפצים ופריטים, וזה יורד ועולה למשל ליפט בחדר המדרגות. משתמשים בו כאשר יש צורך לקיים הובלה ללא עיכוב, כי לא חייב אירגונים ספיישל לפני הרמת ציוד העבודה על גביו, וכאשר נוביל מקומה 5 ומעלה הוא מסוגל לטפס עד לקומה ה-16 בבית מגורים סטנדרטי.

אירגון כלשהו אשר יש לשים בראש תמיד כאשר דורשים להיעזר במנוף הובלות,

לא מכל דירה אפשר להוביל פריטים בעזרת מנוף. אל תשכחו לבדוק שנמצאת אצלכם חלון עצום דיו שאיתם ניתן להעיף את הפריטים והמכשירים החשמליים לחלק החיצוני לכיוון הכביש, ובמצב בו לא מצוי אשנב מסוג זה, שינוע עם מנוף תהיה מחוץ לתחום. ברוב המקרים, אמנם, בדירות ובתים ישראליים יש מרפסות בסלון ולחלופין לכל הפחות פתח מכובד, וע"מ שתתאפשר גישתיות להרמה על גבי ליפט שינוע יש לשנע כל פריט לחדר המרכזי ומהנקודה הזו מנוף ההרמה. כל ההעברה המדוברת תיעשה , ודאי, דרך הצוות.

מה מחיר שירותי הנפה לכל 60 דקות?

בהשוואה לסיטואציה שמוצעים עם הצעת מחיר על העברה מבלי שימוש במנוף, כאשר מכניסים את השירות של המנוף להובלה הדבר המקובל הוא לתת שכר למי שמפעיל את המנוף לפי שעות עבודתו. אז בגלל זה על שינועים בעזרת ליפט תמחור יילקח אחיד, וידרוש עלות של 250 – 450 ₪ לכלל סגנונות ההעברה. פשוט להפנות קושיה אל בעלי המקצוע כמה זמן הם משערים ש ההובלות תארוך כדי לקלוט כמות הכסף שתבזבזו על שירות ההנפה, וחלקם אף יוכלו לתת לכם הצעת מחיר מדויקת בסיטואציה של שינוע בעזרת מנוף הרמה סגוליות.

העברת בית בהזמנת מנוף עושה את השינוע לפחות זול?

הינכם מוצאים את עצמם מהרהרים הבה נדבר על תעריף הנפות לשינוע בתים? בהנחה וכן, אנו מביאים בשבילכם את כל הדברים שאתם זקוקים להבין! להשכיר שירות המנוף שלנו היא בעצם הוספה לשעה של שינוע. התעריף דינמי בקורולציה לדקות בהן ייעשה השתמשות במנוף, מאיזה קומה יורדו האיבזור ולאיזה קומה להרים את האביזרים במיקום שבחרתם. לקבלת הצעה מפתיעה והוגנת צרו איתנו קשר! אנו מתחייבים לטיפול איכותי ולמחירון מצוין.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *