הובלת דירה עם מנוף בקדרון

קלילות, זריזות והגנה: שינועי דירתכם תוך שימוש במנוף עד הזמן האחרון, כאשר הינכם הייתם מחפשים לקבל שירות של שינוע, מובן היה לכם שיובאו אליכם אנשי מקצוע שירימו על גבם את פסגת האיבזור שברשותכם. סיבה #1: התייראתם למוביל כי הדברים שלכם כבדי משקל, והצד ההפוך של המטבע הוא שהתאבנתם לפריטיכם שמסוגלת ליפול ולהיפגע. כאן ב"הובלת דירה עם מנוף בקדרון" מתרגשים לבשר לכם על תקופה מחודשת של העברות: העברת בית בעזרת מנוף בעלויות נפלאות.

  • הזמנת הנפה להובלה של דירה קטנה בעלויות הכי זולות!
  • העברת משרדים ודירות בהזמנת מנוף עלות ראשונית של 350 ש”ח
  • אפשרות הזמינו סבלים בעזרת מנוף מהיום להיום
  • עבודות פירוק ואריזה (פלוס עלות)
  • השכרת מנוף העברות בית לדירות בקומה גבוהה וזה מגיע עד קומה 19
  • כדי לקבל ייעוץ והצעה לעלות חייגו:

שינוע של בתים פרטיים תוך שימוש במנוף בעיר קדרון

מאיזו סיבה שיש להתחיל הובלות דירות בעזרת מנוף?

בואו ניגש לזה, ההיגיון בעקבותיו מומלץ לבצע הובלות בית עם מנוף  היא במיוחד מפני שזה עושה את המעבר לשאינה מתעכבת ומוגנת. כלל הציוד והחפצים שברשותכם נמצאים על הזרוע של המנוף, ובתנועה אל המיקום בו בחרתם להיות היעד. במקביל, יש אף מלא רהיטים שחוברו ובזמן הזה אי אפשר להובילם בדלת הדירה / חדר המדרגות בבניין, וכן בסיטואציות כדוגמת זה אנו מציעים להשיג שירות של מנוף להעברת דירות קטנות בעיר קדרון. אנו מציעים לעשות שיחת ייעוץ בקשר לתלות השירות ולהתאים אותו למין המעבר שלכם. תהיה לכם את האופציה לבחור שינוע דירה בעזרת הובלת דירה עם מנוף בקדרון במחיר הוגן אצלנו באתר.

איך בוחרים שירותי מנוף לשינוע דירות באיזור קדרון

יש גם שני סוגי מנוף בבזמנה להובלות, ולרוב המובילים יקחו למענכם במין המנוף הכי יעיל לפרוצדורה קצת אחרי שתביאו להם קביעת הובלה ופרטים נוספים על כל האבזור שהינכם רוצים לשנע והלוקיישן לשם ולחלופין ממנה יועברו. אבל כדאי שאף הינכם תהיו בהיכרות עם האפשרויות ותדעו באיזה מקרים שוכרים באילו סוגי מנוף הרמה. ההבדל ביניהם בא לידי ביטוי בסוג הפריטים שיש ביכולתם להעביר, כובדם וגובה הקומה ממנה או אשר אליה יש צורך לבצע את השינוע.

מבנה הליפט: עגורן נייד מסחרית מנוף הובלות באה עם זרוע ענקית בנויה עליה, שזה ידית גדולה שמונעת בכוח המים שאליה מחברים אזיקים ואיתם נושאים תכולה וחפצים כבדים. נעזרים בו כאשר חייבים לקחת דברים על משטחים ולחלופין שמזיזים חפצים ופריטים במשקל של מעל 400 ק”ג.

סוג מנוף ההרמה: מנוף סולםזה ליפט מינימלי אשר מסוגל להיפתח ממש כמו סולם ומגיע לגבהים מרשימים. עליו יש קתדרה שעל זה אפשרי להתייצב ולקחת פריטים, והיא בעצם יורדת ועולה למשל מעלית. מבצעים איתו פעולה כשצריך לעשות הובלת בית באופן מיידי, שכן לא חייב אירגונים ספיישל בטרם לקיחת ציוד העבודה על גבו, וכאשר מעבירים מקומות גבוהות הוא מסוגל להגיע עד קומה 15 במקום מגורים סטנדרטי.

אירגון כלשהו אשר יש לזכור תמיד כשדורשים לעשות בחירה בהנפות,

ממש לא מכל סוג בית ניתן לשנע כל רהיט בהבאת מנוף. אתם צריכים להסתכל שיש לכם פתח ענק דיו שאיתם תהיה לכם את האופציה לסלק את החפצים ומוצרי החשמל החוצה לעבר כביש, ובמקרה שאין פתח שכזה, הובלה של בית עם מנוף תימצא לא ריאלית. ברוב הפעמים, אבל, במקומות ישראליים קיימות בלקונים בחדר המרכזי ולחלופין לפחות חלון רחב, וכדי שתהיה זמינות לסחיבה על גבי מנוף הובלה טוב יהיה לשנע כל מוצר לחדר המרכזי ומהנקודה הזו מנוף השינוע. כל הפרוצדורה המדוברת יוצאת לפועל כמובן דרך הפועלים.

כמה עולה הנפות לשעה?

בהשוואה לסיטואציה שמשיגים הצעה על העברה מבלי שימוש במנוף, בעת שמצרפים המנוף לשינוע הנוהג הוא להיות מחויבים לאיש המנוף לפי שעת עבודה שלו. מסיבה זו על שימוש בליפט כחלק מהשינוע עלות יתבצע אחיד, וידרוש מכם עלות של 280 – 430 שקלים חדשים לכל סגנון של הובלה של בית. תוכלו לחקור את אנשי המקצוע מה מספר השעות שהם מעריכים ש הובלות הרהיטים תימשך במטרה להכניס אל הראש כמות הכסף שתאלצו להוציא על שירות ההנפה, ויהיו כאלה שגם יש באפשרותם להפגיש אתכם עם הצעה בלי טעויות במצבים של שירותי הובלה בעזרת מנוף הרמה סגוליות.

מעבר דירות עם מנוף עושה את הובלת הריהוט והציוד לעולה יותר כסף?

הינכם מוצאים את עצמכם חושבים הבה נדבר על מחירון שירותי מנוף למעבר? אם כן, אנו מביאים בשבילכם את כל אשר שעליכם להבין! להשכיר שירות ההנפה היא הוספה עבור שעת סבלות. מחירנו בלתי יציב ע"פ שעות בהן יתקיים התעסקות עם המנוף, מהי הקומה אשר ממנה יקחו את האביזרים ולאיזה קומה לשאת את הדברים ביעד. לקבלת הצעת עלות מפתיעה וקלילה פנו אלינו! אנחנו מתחייבים לטיפול איכותי ולמחירון מצוין.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *