הובלת דירה עם מנוף בפורת

פשטות, מהירות וביטחון: שינוע של ביתכם תוך שימוש במנוף עד התקופה האחרונה, כאשר הייתם מחפשים לתפוס לכם עבודות שינוע, ידעתם שיסעו אנשי מקצוע שירימו על גופם את פסגת החומרים ששייכים לכם. מצד אחד: התאבנתם לבעל החברה כי אחרי הכל, הדברים שלכם כבדים, ומצד שני התפלצתם לפריטים שלכם שעלולה להישבר ולהיהרס. פה באתר "הובלת דירה עם מנוף בפורת" שמחים לעדכן על תקופה חדשנית של הובלות: שינוע בתים עם מנוף במחירים מצוינים.

  • קבלת הנפות להעברת דירות קטנות בעלויות הכי טובות!
  • שירותי הובלת דירות מגורים בעזרת מנוף הובלה ב- 290 ש”ח
  • אופציה: קריאה לשירות מעבר דירה עם מנוף בתוך 24 שעות
  • טיפולי פירוק ואריזה (פלוס תשלום)
  • השכרת מנוף העברה של דירה לבניינים גבוהים עד הקומה האחרונה
  • קבלו להתייעץ ולהצעה הוגנת צלצלו:

העברת דירות מגורים יחד עם מנוף בפורת והסביבה

מדוע כדאי לקיים העברה של דירות בעזרת מנוף?

אז הסיבה העיקרית מחמתו אנו ממליצים לעשות הובלה עם מנוף  זה בעצם במיוחד מהסיבה שזה בעצם עושה את המעבר ללא ממושכת ומוגנת. כל החפצים שלכם מושמים על הזרוע של המנוף, ובתנועה אל המקום שבחרתם בתור היעד שלכם. יחד עם זאת, יש אף המון דברים שצורפו ובזמן הזה לא יתאפשר להם להעבירם במפתן ו/או חדר המדרגות, ואף בדוגמאות בסגנון מומלץ להזמין עבודות הנפה להעברת דירה באיזור פורת. פשוט לעשות ייעוץ עם מומחה על הכרחיות השירות והתאמתו לסגנון המעבר שאתם מבצעים. ניתן לדרוש הובלות דירה יחד עם "הובלת דירה עם מנוף בפורת" בתשלום מוזל פה אצלנו.

באיזה אופן רוצים דווקא הנפה להובלות דירות בפורת והסביבה?

ישנם שתי סגנונות שרותי מנופים המיועדים להובלה, ולרוב הסבלים יבחרו עבורכם בסגנון המנוף הכי מומלץ למעבר קצת אחרי שתתנו להם מידע נוסף על כל הציוד שהינכם רוצים להוביל והלוקיישן לשם או ממנה ישונעו. אמנם אנחנו מציעים שהינכם תהיו בהיכרות עם היכולות ותדעו באיזה מצבים משתמשים באילו סוגים של ליפט. אבחנה בין השניים מתאפיין באופיים של הפריטים אשר בכוחם להרים, הכובד שלהם והקומה ממנה או אשר לשם אתם רוצים להוביל.

סוג הליפט: מנוף עגורן נייד טנדר או משאית מנוף שירותים של הובלה מגיעה עם זרוע ענקית כחלק ממנה, שזה בעצם ידית גדולה שמונעת בכוח המים אשר אליה מאחדים אזיקים ודרכם סוחבים ריהוט וחפצים בעלי משקל רב. מבצעים איתו פעולה כשצריך לקחת רהיטים מעל למשטחים או לחלופין שמעבירים פריטים בכל סוג של משקל הגבוה מחצי טון.

אופן הליפט: מנוף סולמיזה מנוף הרמה מצומק שמסוגל להיפתח בדומה לסולם ומגיע לגבהים מכובדים. על גביו מצויה בימה שעל גבי זה פשוט לעמוד ולקחת דברים, וזה בעצם יורד ועולה כגון שירות מעלית. נעשה בו שימוש כאשר רוצים לקיים הובלת דירות ללא עיכוב, כי אחרי הכל, לא צריך התארגנויות ספיישל בטרם נשיאת כלי המלאכה על גבו, וכאשר מעבירים מקומה גבוהה הוא מסוגל להגיע עד קומה 15 בבניין מגורים בתקן.

אירגון כלשהו אשר כדאי לא לשכוח כשדורשים להזמין הנפה,

לא מכל דירה קל להוביל כל הובלה תוך שימוש במנוף. זכרו להסתכל שבאמתחתכם צוהר ענק כראוי שדרכו תהיה לכם את האופציה לסלק את הרהיטים והציוד והחשמליים החוצה אל עבר כביש, ובמקרה שלא קיים פתח בסגנון, מעבר יחד עם מנוף תהפוך בלתי ניתנת לביצוע. ע"פ רוב, אע"פ כן, במקומות ישראליים יש בנמצא אכסדראות בחדר המרכזי או לחלופין מינימום אשנב גדול, ועל-מנת שתתאפשר גישתיות להרמה על גבי מנוף הובלה צריך להזיז כל חפץ לחדר המרכזי ומן הנקודה הזו אל המנוף. כל ההעברה שאנו מדברים עליה תיעשה מן הסתם בידי המובילים.

כמה תשלמו על מנוף לכל 60 דק'?

לעומת מקרה שבו מקבלים הצעת מחיר על העברה מבלי להגיע למצב של שימוש במנוף, כאשר מכניסים את שירות המנוף שלנו למעבר הנוהג הוא להתחייב עבור מי שמפעיל את המנוף בהתאמה לשעת עבודה שלו. מסיבה זו על מעברים בעזרת ליפט עלות יילקח בצורה מאוחדת, ויצריך מכם לשלם 280 – 420 שקלים חדשים לכלל סגנונות ההעברה. יתאפשר לכם לחקור את אנשי ההובלה מה מספר השעות שהם חושבים ש הובלות הרהיטים תיקח במטרה להתוודע לכמות הכסף שתוציאו על המנוף, וחלק מהם אפילו יוכלו לתת לכם הצעת עלות ללא סטיות במקרי שינועים בעזרת מנוף הרמה סגוליות.

האם הובלת דירה יחד עם מנוף הופכת את ההובלה לזול פחות?

גם אתם תוהים הבה נדבר על עלות השכרת מנוף להעברה? במידה וכן, מולכם כל מה שעליכם להבין! השכרה של השירות של המנוף היא לא אחרת מאשר אקסטרה לשעת עבודה. התמחור דינמי על-פי זמן בו יתבצע עיסוק במנוף, מאיזו קומה בדיוק מורידים את הדברים ומהי הקומה אשר אליה לשאת את הציוד בנקודת הסיום. כדי להשיג הצעת עלות מפתיעה ונגישה אנחנו כאן! אנו מתחייבים למענה מומלץ ולתעריף משתלם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *