הובלת דירה עם מנוף בעין החורש

נוחות, מהירות ובטיחות: העברת הסלון שלכם יחד עם מנוף עד הזמן האחרון, כאשר הייתם מנסים למצוא לקבל עבודות מעבר, מבחינתכם היה מובן שיסעו מובילים שיסחבו על גבם את מיטב האיבזור אשר בבעלותכם. מחד גיסא: התפחדתם למומחה כי אחרי הכל, הציוד שלכם כבדים וגדולים, והצד ההפוך של המטבע הוא שהתפלצתם לפריטיכם אשר מסוגלת להישבר ולהיהרס. כאן ב"הובלת דירה עם מנוף בעין החורש" מחויכים לספר על עידן חדש של מעברי דירה: מעבר בית תוך שימוש במנוף בתעריף לכל כיס.

  • קבלת הנפות לשינוע דירות בתעריפים הכי משתלמים!
  • העברות משרדים ודירות תוך שימוש במנוף הובלה ב- 300 שקלים חדשים
  • אנו מציעים קריאה למובילי דירות יחד עם מנוף מהיום להיום
  • טיפולי אריזה ופירוק (עוד מחירון)
  • שירותי הנפה שירותים של הובלת דירות לבניינים גבוהים וזאת עד בקומה 17
  • לקבלת התייעצות והצעה לעלות אנו בטלפון:

הובלות של בית בעזרת מנוף בעין החורש

מדוע יש לקיים שינוע דירות תוך שימוש במנוף?

אז ההסבר לרגלו רצוי להתחיל הובלה של בית בעזרת מנוף הרמה זה למעשה במיוחד בגלל שזה למעשה עושה את ההובלות ללא ממושכת ומוגנת. הציוד והאיבזור שלכם מונחים על הזרוע של המנוף, ועושים דרכם אל המקום שסימנתם כיעד. כמו כן, קיימים ים רהיטים אשר חוברו ועכשיו לא יתאפשר להם לשנע אותם בדלת הדירה ולחלופין איזור המדרגות, ובהתאם במקרים כאלו רצוי להיעזר בעבודות הנפות להעברת דירות קטנות בעין החורש והסביבה. קל להתייעץ איתנו בהקשר לתלות הטיפול ולהתאים אותו למבנה המעבר שאתם מבצעים. פשוט להזמין שינוע דירה הודות להובלת דירה עם מנוף בעין החורש בתשלום הוגן כאן.

כיצד עושים בחירה בהנפה להובלות דירה בעיר עין החורש?

יש אף 2 מינים של שירותי מנוף של הובלה, וברוב המקרים, המובילים יקחו לנוחיותכם במין המנוף הכי כדאי להובלה מיד לאחר שתתנו להם פרטים ומידע נוסף על כל החפצים שרצונכם הינו להוביל והסביבה אליה או לחלופין ממנו מעבירים אותם. אבל חשוב שאפילו אתם, הגולשים, תהיו בהיכרות עם הפונקציות ותדעו באילו סיטואציות לוקחים באילו סוגים של מנוף. להבחין בין השניים ניחן בסוג הפריטים שהם מסוגלים להרים, המאסה שלהם והגובה שממנו ו/או לשם ברצונכם להוביל.

אופיו של המנוף: עגורן נייד טנדר או מסחרית שירותי הנפה מעבר באה עם זרוע ענקית בנויה עליה, שזה "יד" מכנית אשר מונעת בכוח המים אליה מחברים כבלים ועמהם מגביהים רהיטים ודברים בעלי משקל גדול. מבצעים איתו פעולה כשחייבים להזיז מרכולת מעל למשטחים ו/או שלוקחים תכולה ודברים בכל סוג של משקל הגבוה מ-500 קילגרם.

מבנה הליפט: מנוף סולםזה מנוף קטנטן אשר מסוגל להיפתח ממש כמו סולם ומסוגל להגיע לגבהים מרשימים. עליו יש דוכן שעל גבי זה פשוט לעמוד ולשאת חפצים ופריטים, וזה בעצם יורד ועולה כמו למשל מעלית בבניין. משתמשים בו כאשר חייבים להתחיל הובלה מיידית, אחרי הכל, אין חובה בהתארגנויות ספיישל בטרם נשיאת האיבזור עליו, ואם נעשה מעבר מקומות גבוהות זה עלול לנסוק עד לקומה ה-16 בבית מגורים מהשורה.

אירגון כלשהו אשר יש לזכור תמיד כאשר צריכים להשתמש בשירותי הנפה,

ממש לא מכל מבנה של דירה פשוט לשנע רהיטים בהבאת מנוף. חובתכם היא לוודא שיש לכם אשנב עצום כראוי אשר איתו ניתן לסלק את הדברים והחשמליים כלפי חוץ לכיוון הכביש, ובמקרה בו אין חלון כדוגמת זה, הובלות בית בעזרת מנוף תהיה מחוץ לתחום. בדר"כ, עם זאת, בדירות ובתים ישראליים יש מרפסות בסלון ולחלופין מינימום חלון ענקי, ובמטרה שתתאפשר זמינות להטענה על גבי מנוף שינוע חובה לשנע כל חפץ אל הסלון ומשם אל הליפט. כל ההעברה המדוברת תצא לפועל כמובן דרך הצוות כולו.

מה יעלה הנפות פר 60 דק'?

בהשוואה למקרה שבו מקבלים הצעה על הובלה מבלי להגיע למצב של שימוש במנוף, כאשר מצרפים את המנוף לשינוע מקובל לתת שכר למנופאי ע"פ שעות עבודתו. כך שעל שימוש בליפט כחלק מהובלה תמחור יהיה הומוגני, ויעלה 270 – 430 ₪ לכלל סגנונות ההעברה. פשוט להפנות שאלה אל אנשי המקצוע כמה שעות הינם סוברים ש ההובלה תיקח במטרה להבין כמות הכסף שתוציאו על שירות ההנפה, ויש מהם שאף יכולות לשדך לכם הצעה לעלות בצורה מדוקדקת בסיטואציה של שינועים בעזרת מנוף הרמה פנומנאליות.

מעבר דירות יחד עם מנוף הופכת את השינוע לזול פחות?

הינכם מוצאים את עצמכם חושבים אודות מחירון שירותי הנפה למעבר בין דירות? במצב שכן, לפניכם כל מה שעליכם לזכור! השכרה של המנוף היא אקסטרה עבור שעת סבלות. המחיר משתנה לפי שעות בהן ייושם שימוש במנוף, מאיזו קומה בדיוק יקחו את האביזרים ומהי הקומה אשר אליה להעלות את האיבזור בנקודת היעד. כדי לשמוע הצעה שלא ציפיתם לה וחסכונית צלצלו אלינו! נדאג לטיפול מקצועי ולמחירון משתלם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *