הובלת דירה עם מנוף בניר גלים

קלות, מהירות ואבטחה: שירותי הובלת הסלון שלכם תוך שימוש במנוף עד ימינו, כשהייתם מנסים למצוא להזמין שירותי ההובלה, מובן היה לכם שיגיעו מזיזים שיסחבו על גבי הגב שלהם את טובי האביזרים אשר ברשותכם. ממבט ראשון: יראתם לבעל החברה כי תאכלס, התכולה שלכם בעלי משקל רב, והצד ההפוך של המטבע הוא שנבהלתם לרהיטיכם שעלולה להיהרס ולהיקרע. ממש כאן ב"הובלת דירה עם מנוף בניר גלים" גאים ליידע על תקופה חדשנית של מעבר: מעבר בין דירות בעזרת מנוף בעלויות נהדרות.

  • שריינו שירותי מנוף להובלה של דירה קטנה במחיר הכי זול!
  • העברה של דירות מגורים יחד עם מנוף רק 250 ש”ח
  • אנו מאפשרים הזמנת מובילי דירות בהזמנת מנוף מהיום למחר
  • טיפולי אריזה ופירוק (תוספת עלות)
  • הנפה שינוע של בית לבניינים גבוהים וכלה בקומה 19
  • כדי לקבל ייעוץ עם מומחה והצעה צלצלו:

שירותים של הובלת בתים פרטיים בהזמנת מנוף בניר גלים והסביבה

מאיזו סיבה שמומלץ לעשות שינוע דירות בהזמנת מנוף?

בואו ניגש לזה, ההיגיון מחמתו חכם יהיה לקיים הובלות בית עם מנוף  זה למעשה בעיקר שכן זה בעצם עושה את ההעברה לחטופה ובטוחה יותר. כל החפצים שלכם מושמים על הזרוע של המנוף, ונוסעים אל המקום שהוחלט בתור היעד. כמו כן, קיימים לא מעט ריהוט שהורכבו ובנקודת זמן זו לא יצליחו להניע אותם בדלת או חדר המדרגות שלכם, ואף במקרים כאלו אנחנו ממליצים לבחור טיפולי הנפות להובלה של דירת חדר בניר גלים והסביבה. ניתן לעשות עמנו שיחת ייעוץ אודות תלות השירות וההתאמה שלו למבנה המעבר שלכם. ניתן לבחור הובלה של דירות הודות להובלת דירה עם מנוף בניר גלים בעלות ותעריף משתלם פה אצלנו.

באיזו דרך רוצים דווקא הנפות להובלות דירה בניר גלים?

יש שני סוגי שירותי מנוף של הובלה, וברוב המקרים, אנשי ההעברה יבחרו לנוחיותכם במנוף הכי ראוי לשינוע לאחר שתספקו להם טלפון שלכם על החפצים שהינכם רוצים להוביל והסביבה אליה ו/או משם יילקחו. אולם אנו ממליצים שגם אתם תכירו את היכולות ותדעו באילו מצבים שוכרים באיזה סוג של ליפט. ההבדל ביניהם מתבטא באופי החפצים אשר יש ביכולתם לסחוב, משקלם והגובה שממנו או אשר אליה ברצונכם לבצע את ההעברה.

אופן הליפט: מנוף עגורן נייד משאית הנפה שירותים של הובלה באה עם עגורן מצויה על גבה, שהוא ידית גדולה שמונעת בכוח המים אשר אליה מחברים שלשלות ודרכם מגביהים פריטים כבדים וגדולים. מבצעים איתו פעולה כאשר צריך להוביל טובין מעל למשטח או לחלופין שמשנעים ריהוט ודברים בכל סוג של משקל הגבוה מחצי טון.

סגנון מנוף ההרמה: מנוף לדרזה ליפט קטן שנפתח כמו סולם ומסוגל להגיע לגבהים מרשימים. על גביו תוכלו למצוא בימה ששם אפשרי להתייצב ולשאת כל הובלה, והיא עולה ויורדת כדוגמת מעלית בבניין. נעזרים בו כאשר צריך להתחיל הובלה מיידית, כי תאכלס, אין צורך באירגון ספיישל לפני הרמת החפצים על גבו, ובעת שמעבירים מקומות גבוהות יש בכוחו להגיע עד קומה 15 בלוקיישן מן השורה.

אירגון כלשהו אשר יש לשים בראש תמיד כאשר דורשים להסתייע בהנפות,

ממש לא מכל מבנה של דירה יתאפשר לכם להוביל כל רהיט במנוף. אל תוותרו על לברר שנמצאת אצלכם חלון ענק דיו שבעזרתו יתאפשר לכם להעיף את הפריטים ומוצרי החשמל אל החלק החיצוני אל עבר כביש, ובסיטואציה בה אין לכם פתח בסגנון, העברה בעזרת מנוף תנכח כלא ריאלית. ע"פ רוב, אולם, בתוך מבנים ישראליים ישנן מרפסות בסלון ולחלופין לכל הפחות פתח רחב, וכדי שתהיה נגישות לטעינה על גבי מנוף הובלה רצוי לנייד כל דבר אל הסלון ומן הנקודה הזו אל מנוף ההרמה. כל ההתעסקות שאנו מדברים עליה נעשית , ודאי, בעזרת הצוות.

מה יעלה הנפות לשעה?

בהשוואה למצ בו מקבלים הצעה לעלות על שינוע מבלי שימוש במנוף, בעת שמכניסים את המנוף להובלה מצופה לשלם למי שמפעיל את המנוף על-פי שעת עבודה שלו. כך שעל מעברים בעזרת ליפט מחירון יילקח הומוגני, וידרוש עלות של 250 – 400 שקלים חדשים לכל סוג של מעבר. תוכלו לחקור את אנשי המקצוע מה מספר השעות שהם סוברים ש הובלות הרהיטים תימשך על מנת לקלוט כמות הכסף שתוציאו על שירות השכרת המנוף, ויהיו כאלה שאף יוכלו להעניק עבורכם הצעה מדוקדקת במצבי שירותים של הובלה בעזרת מנוף הרמה סגוליות.

העברת בית תוך שימוש במנוף הופכת את הובלת הריהוט והציוד ליקר יותר?

הינכם חושבים בואו נדבר על תמחור השכרת מנוף לשינוי כתובת? במצב שכן, לפניכם כל הדברים שאתם זקוקים לזכור! השכרת המנוף היא בעצם הוספה לשעה של שינוע. המחירון בלתי יציב בקורולציה לשעות בהן יופעל עיסוק במנוף, מאיזו קומה בדיוק יקחו את התכולה ולאיזה קומה יקחו את האיבזור במיקום שבחרתם. כדי לקבל הצעת עלות בלתי צפויה והוגנת הרימו אלינו טלפון! מתחייבים לטיפול ברמה גבוהה ולעלויות מצוינות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *