הובלת דירה עם מנוף בנטעים

קלות, יעילות ואבטחה: העברה של החדר המרכזי בדירתכם עם מנוף עד הזמן האחרון, כאשר הינכם הייתם צריכים להזמין שירותי ההובלה, היה גלוי שיובאו אליכם מעבירים שיסחבו על גבם את טובי החומרים אשר בבעלותכם. סיבה #1: התאבנתם לאיש מקצוע כי אחרי הכל, הציוד שלכם כבדים, ומהצד ההפוך של המשוואה התייראתם לתכולה שלכם אשר מסוגלת להיקרע ולהישרט. פה באתר "הובלת דירה עם מנוף בנטעים" גאים להודיע על תקופה טרייה של העברות: שינוע דירות בעזרת מנוף בזיל הזול.

  • קבלו הנפות להעברת דירות קטנות בעלויות הכי זולות!
  • העברה של משרדים ודירות תוך שימוש במנוף מחיר התחלתי של 270 שקלים חדשים
  • אנו מאפשרים הזמנת שירותי הובלת דירה עם מנוף בתוך 24 שעות
  • עבודות פירוק ואריזה (פלוס מחירון)
  • הנפה העברה של משרדים ודירות לבניינים רבי קומות עד קומה 17
  • קבלו ייעוץ עם מומחה ולהצעה הוגנת בטלפון:

הובלת בתים פרטיים תוך שימוש במנוף בעיר נטעים

למה ראוי לקיים הובלות דירות בעזרת מנוף?

בואו ניגש לזה, ההצדק על דברו חכם יהיה לבצע הובלה יחד עם מנוף הרמה היא למעשה עם דגש כי זה עושה את הובלות הדירה לחטופה וממוגנת. כל הציוד והפריטים שלכם מושמים על הזרוע של מנוף ההרמה, ובתנועה אל הנקודה שבחרתם בתור היעד שלכם. במקביל, קיימים המון כל תכולה שצורפו ועכשיו אי אפשר להניעם בדלת / חדר המדרגות שלכם, ואף במקרים כאלו אנו מציעים לבחור שירותי הנפה להעברת דירה באיזור נטעים. אפשר לקחת התייעצות לגבי הצטרכות השירות וההתאמה שלו למבנה מעברכם. ניתן לבחור מעבר דירות הודות לאתר המובילים בישראל – הובלת דירה עם מנוף בנטעים בתמחור נמוך ומשתלם פה אצלנו.

מהי הדרך בה רוצים דווקא שירותי מנוף להובלות דירה בנטעים?

ישנם 2 סוגים של שירותי מנוף לשינועים, ובדרך כלל, בעלי המקצוע יקחו לנוחיותכם בסוג המנוף הכי תואם להובלה לאחר שתספקו להם פרטים ומידע נוסף על תכולתכם שהחלטתם לנייד והמקום לשם / ממנה יועברו. אך אנחנו מציעים שהינכם תהיו בהיכרות עם היכולות ותזכרו מתי שוכרים באילו סוגי מנוף. להבחין בין השניים מתאפיין בסוג החפצים אשר ביכולת שלהם לסחוב, הכובד שלהם והקומה ממנה ו/או אליה ברצונכם להעביר.

סגנון מנוף ההרמה: מנוף עגורן נייד רכב או לחלופין משאית שירותי הנפה שינועים באה עם עגורן כחלק ממנה, שזה בעצם זרוע הידראולית אשר אליה מחברים חרצובות ואיתם סוחבים חפצים ופריטים בעלי משקל רב. מבצעים איתו פעולה כשצריך לנייד רהיטים על משטחים ו/או שלוקחים תכולה וחפצים בכל סוג של משקל שהינו מעבר ל-500 קילגרם.

סוג המנוף: מנוף לדרזהו ליפט קטן שנפתח כמו סולם ומתנשא לגובה רב. על גביו תוכלו למצוא במה שעל זה אפשרי לעמוד ולשאת דברים, והיא בעצם יורדת ועולה כגון מעלית. מבצעים איתו פעולה כשצריך לבצע הובלה באופן מהיר, כי לא חייב הכנות מיוחדות לפני לקיחת כלי המלאכה על גביו, וכאשר נרצה להזמין הובלה מקומה שאינה נמוכה יש בכוחו להגיע עד קומה 15 בלוקיישן תקני.

אירגון כלשהו אשר יש להטמיע בראש כאשר רוצים להשיג הנפות,

ממש לא מכל סוג בית אנו מציעים לקחת חפצים בעזרת מנוף. לא לשכוח לבחון שבאמתחתכם אשנב רחב דיו אשר דרכו תוכלו לסלק את הפריטים והמכשירים החשמליים לחלק החיצוני לעבר כביש, ובמידה ואין פתח כדוגמת זה, הובלות בית תוך שימוש במנוף תנכח כלא ריאלית. בדר"כ, עם זאת, במקומות מגורים ישראליים קיימות גזוזטראות בחדר המרכזי ולחלופין לפחות פתח מכובד, וכדי שתהיה נגישות לטעינה על גבי ליפט הובלה מומלץ להעביר כל מוצר אל הסלון ומן הנקודה הזו אל הליפט. מלאכת ההובלה המדוברת נעשית כמובן בידי הצוות.

מהי עלות הנפות לשעה?

בניגוד לסיטואציה שבה מקבלים הצעת מחיר על מעבר מבלי להגיע למצב של שימוש במנוף, בעת שמכניסים את שירות ההנפה להובלה של דירה נוהגים להיות מחויבים למנופאי על-פי שעות עבודתו. כך שעל העברות בעזרת ליפט עלות יהיה בצורה מאוחדת, ויעמוד על שקל לכלל סגנונות ההובלת בית. ניתן להפנות קושיה אל בעלי המקצוע מה כמות השעות שהם מעריכים ש הובלת הריהוט והציוד תארוך בשביל להתוודע לכמה תבזבזו על שירות המנוף שלנו, ויש מהם שאף יהיו מסוגלים לתת לכם הצעת עלות ללא סטיות במצב של שינועים בעזרת מנוף הרמה ייחודיות.

מעבר דירה בהזמנת מנוף הופכת את הובלת הדירה ליקר יותר?

הינכם מהרהרים על תעריף השכרת מנוף לתנועה בין דירות? במידה וכן, אנו מביאים בשבילכם את כל מה שעליכם להבין! השכרת שירות השכרת המנוף היא תוספת עבור שעת שינוע. מחיר זה הפכף בקורולציה לשעות בהן ייושם שימוש במנוף, מהי הקומה אשר ממנה להוריד את האביזרים ומהי הקומה אליה להרים את האיבזור בנקודת הסיום. להצעת מחיר בלתי צפויה וחסכונית אנחנו כאן! דואגים לשירות רציני ולמחיר משתלם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *