הובלת דירה עם מנוף בנורדיה

קלילות, מהירות ושמירה: העברה של סלונכם בעזרת מנוף עד ימינו, כאשר הייתם זקוקים ללקבל עבודות מעבר, מובן היה לכם שיגיעו מזיזים שיסחבו על גבם את טובי הכלים ששייכים לכם. סיבה ראשונה היא: שקשקתם למוביל אחרי הכל, הדברים שלכם בעלי משקל רב, ומצד שני חששתם לפריטים שלכם שמסוגלת ליפול ולהיפגע. כאן באתר "הובלת דירה עם מנוף בנורדיה" מתגאים להודיע על תקופה טרייה של העברות דירה: מעבר דירה בעזרת מנוף במחירי רצפה.

  • הזמנת הנפה להעברת דירות קטנות בעלויות הכי זולות!
  • העברת דירה תוך שימוש במנוף מחיר ראשוני של 340 ש”ח
  • אפשרות קבלת שירותי העברת בתים תוך שימוש במנוף בתוך 24 שעות
  • עבודות פירוק ואריזה (תוספת תעריף)
  • שירותי הנפה הובלת בתים פרטיים לדירות בקומה 7 ומעלה וזאת עד בקומה 18
  • קבלו עכשיו התייעצות והצעת עלות אנחנו בטלפון:

שינוע של בית בעזרת מנוף בנורדיה והסביבה

מדוע אנו ממליצים להתחיל הזזה של בתים בעזרת מנוף?

ובכן, ההיגיון לרגלו אנחנו מציעים להוציא לפועל הובלות בית בעזרת מנוף הרמה היא למעשה במיוחד מהסיבה שזה למעשה עושה את השינוע לזריזה ומאובטחת. כלל הציוד והחפצים שברשותכם מושמים על המנוף, ובתנועה אל הנקודה בו בחרתם להיות היעד. גם כן, ישנם כמות מכובדת של כל הובלה שחוברו ובזמן הזה לא קל להעבירם דרך הדלת או חדר המדרגות, וגם בסיטואציות כדוגמת זה מומלץ להשיג שירות של שירותי הנפה להעברת דירות קטנות בנורדיה. תוכלו לקחת התייעצות בדבר תלות המענה והתאמתו למבנה מעברכם. ניתן לקחת שינוע דירה הודות להובלת דירה עם מנוף בנורדיה בתמחור משתלם אצלנו באתר.

מהי הדרך בה עושים בחירה בהשכרת מנוף להובלה של דירה בעיר נורדיה?

יש גם 2 מינים של מנופים לשינועים, ולרוב המובילים ימצאו עבורכם במין המנוף המתאים ביותר לפרוצדורה מיד אחרי שתביאו להם אינפורמציה על תכולתכם שרצונכם הינו להעביר והלוקיישן לשם ו/או ממנה מעבירים אותם. ועם זאת, אנחנו מציעים שגם אתם תדעו על האפשרויות ותזכרו באילו מקרים משתמשים באילו סוגי ליפט. ההבדל ביניהם ניחן בסוג החפצים שהם מסוגלים לשנע, המשקל שלהם והגובה שממנו / אשר לשם צריך לשנע.

אופי המנוף: עגורן נייד משאית ליפט שירותי הובלה מגיעה עם זרוע ענקית בנויה עליה, שזה ידית גדולה שמונעת בכוח המים אשר לשם מחברים כבלים ובאמצעותם מרימים תכולה ודברים בעלי משקל רב. נעשה בו שימוש כשצריך להזיז דברים מעל למשטח ו/או שמובילים ריהוט ודברים בכל סוג של משקל הגבוה מחצי טון.

מבנה הליפט: מנוף סולמיאנו מדברים על מנוף הרמה קטנטן שמסוגל להיפתח בדומה לסולם ומגיע לגבהים מרשימים. יש גם על גביו דוכן ששם קל להתייצב ולקחת דברים, והיא עולה ויורדת כדוגמת מעלית. מבצעים איתו פעולה כשיש דרישה להוציא לפועל הובלה בקצב מרשים, כי אחרי הכל, לא חייב התכוננויות ספיישל לפני סחיבת החפצים על גביו, ובעת שמעבירים מקומה גבוהה הוא מסוגל להרקיע שחקים עד לקומה ה-16 בלוקיישן מן השורה.

אירגון כלשהו אשר כדאי לזכור תמיד כאשר נצרכים לבחור שירותי מנוף,

לא מכל דירה תהיה לכם את האופציה לשנע כל דבר עם מערכת הנפה. חובתכם היא לוודא שבאמתחתכם חלון גדול מספיק שדרכו תוכלו להעיף את הדברים ומוצרי החשמל החוצה לכיוון הכביש, ונניח ואין לכם אשנב בסגנון, העברת דירה עם מנוף תהפוך בלתי אפשרית. ברוב הפעמים, עם זאת, במקומות מגורים במדינה מצויות גזוזטרות בחדר המרכזי או מינימום פתח ענקי, וכדי שתהיה נגישות לסחיבה על גבי ליפט שינוע צריך לשנע כל דבר לחדר המרכזי ומן הנקודה הזו אל הליפט. כל הפרוצדורה שאנו מדברים עליה תצא לפועל כצפוי בידי הצוות.

כמה תעלה הנפות פר 60 דק'?

בניגוד למצב שמקבלים הצעה על שינוע ללא מנוף, כאשר מצרפים את השירות של המנוף לשינוע הדבר המקובל הוא להתחייב עבור איש שמפעיל את המנוף בהתאמה לשעות בהן הוא עבד. אז בגלל זה על שימוש בליפט כחלק מהובלה מחיר יחושב באופן הומוגני, ויתומחר 290 – 420 שקלים חדשים עבור כלל סוגי ההובלה. אנו מציעים להפנות שאלה אל אנשי המקצוע איזה זמן מעריכים ש ההובלה תימשך בשביל לדעת כמה תשלמו על השירות של המנוף, ויהיו מהם שגם יוכלו להפגיש אתכם עם הצעת עלות בצורה מדוקדקת בסיטואציה של העברות בעזרת מנוף הרמה פנומנאליות.

האם הובלת דירה בעזרת מנוף הופכת את הובלות הרהיטים לפחות זול?

הינכם מהרהרים בדבר מחירון הנפה למעברים? אם כן, מולכם כל אשר שעליכם להבין! להשכיר שירות השכרת המנוף היא בעצם תוספת עבור שעת סבלות. מחיר זה בלתי יציב על-פי זמן בו יתקיים השתמשות במנוף, מאיזה קומה יקחו את הדברים ומהי הקומה אשר אליה להרים את הדברים במיקום שבחרתם. כדי לקבל הצעה מדהימה ונורמלית צרו איתנו קשר! דואגים למענה מומלץ ולעלות משתלמת.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *