הובלת דירה עם מנוף בנופך

פשטות, מהירות והגנה: העברות דירתכם תוך שימוש במנוף עד ימינו, ברגע שהייתם צריכים לקבל עבודות שינוע, מבחינתכם היה מובן שיובאו אליכם סבלים שיסחבו על הגב שלהם את טובי הפריטים שברשותכם. סיבה #1: התפחדתם למוביל אחרי הכל, רהיטיכם כבדי משקל, ומצד שני שקשקתם לרהיטים שלכם שעשויה להיהרס ולהישבר. כאן ב"הובלת דירה עם מנוף בנופך" מאושרים לספר על עידן חדש של העברות: שינוע דירות תוך שימוש במנוף בעלות נמוכה.

  • קבלת שירותי מנוף לשינוע דירות בתעריף הכי זול!
  • שירותי הובלת דירה בעזרת מנוף החל ממחיר 250 שקלים חדשים
  • אנחנו מציעים שריינו שירותי הובלת דירה עם מנוף בתוך פחות מ-24 שעות
  • טיפולי פירוק (פלוס תשלום)
  • השכרת מנוף העברת בית לבניינים רבי קומות וזה מגיע עד קומה 19
  • לקבלת שיחת ייעוץ והצעת מחיר בטלפון:

שירותים של הובלת בתי מגורים בהזמנת מנוף בעיר נופך

מאיזו סיבה שקריטי להוציא לפועל מעבר דירות בהזמנת מנוף?

אז ההיגיון בשלו אנו ממליצים להוציא לפועל הובלה של בית בעזרת מנוף הרמה היא בדגש בגלל שהיא הופכת את ההעברה למהירה יותר וממוגנת. הסחורה שלכם מושמים על הזרוע של המנוף, ועושים דרכם אל הנקודה שסימנתם כיעד. יחד עם זאת, יש המוני כל הובלה שנבנו ונכון לעכשיו לא ניתן להניעם בדלת ולחלופין איזור המדרגות, וכן במקרים כאלו חשוב להסתייע בטיפולי השכרת מנוף להעברת דירות קטנות בנופך. אנו מציעים לעשות עמנו שיחת ייעוץ בהקשר להצטרכות השירות וההתאמה שלו לסגנון המעבר שלכם. תוכלו לרכוש מעבר דירות עם "הובלת דירה עם מנוף בנופך" בתעריף הוגן כאן.

באיזו דרך בוחרים שירותי הנפה להובלות דירה בנופך?

יש אף 2 סוגים של שירותים של מנוף למעברים, וברוב המקרים, אנשי ההובלה יבחרו בשבילכם בסגנון המנוף הכי תואם למעבר קצת אחרי שתתנו להם פרטים ומידע נוסף על החפצים שברצונכם לשנע והאיזור לשם ולחלופין ממנה ישונעו. אולם מומלץ שהינכם תהיו בהיכרות עם הפונקציות ולא תשכחו באיזה מקרים שוכרים באילו סגנונות מנוף הרמה. ההבחנה בין השניים מאופיין בסוג החפצים אשר יש ביכולתם להעביר, המשקל שלהם והגובה שממנו / שאליה ברצונכם לשנע.

סוג מנוף ההרמה: מנוף עגורן נייד טנדר או מסחרית שירותי מנוף שינועים מגיעה עם זרוע ענקית כחלק ממנה, שזה בעצם "יד" מכנית אשר מונעת בכוח המים אליה מלכדים חרצובות ועמם סוחבים פריטים כבדים. מבצעים איתו פעולה כשנצרך להוביל טובין על משטחים או לחלופין שמניעים רהיטים ודברים בכל סוג של משקל שהינו מעבר ל-500 קילגרם.

אופי הליפט: ליפט סולםזה מנוף נקודתי אשר מסוגל להיפתח ממש כמו סולם ומסוגל להגיע לגבהים מרשימים. עליו יש בימה שעל זה אפשר לעמוד ולקחת דברים, וזה בעצם יורד ועולה למשל ליפט בחדר המדרגות. משתמשים בו כשצריך להוציא לפועל הובלות בית בלי עיכובים כלל, אחרי הכל, לא חייב התארגנויות ספיישל לפני נשיאת הציוד כולו על גבו, וכשמובילים מקומות גבוהות יש בכוחו להרקיע עד לקומה ה-16 בלוקיישן מהשורה.

אירגון כלשהו אשר ראוי לזכור תמיד כשרוצים לעשות שימוש בהשכרת מנוף,

ממש לא מכל מבנה של דירה תהיה לכם את האופציה לשנע תכולה על-ידי ליפט. אל תוותרו על לבחון שיש אצלכם פתח עצום כראוי שדרכו קל להעיף את הפריטים והציוד ומכשירי החשמל כלפי חוץ לעבר כביש, ובסיטואציה בה לא קיים חלון שכזה, הובלה של בית תוך שימוש במנוף תהפוך בלתי ניתנת לביצוע. באופן טבעי, אף על-פי כן, בבניינים ישראליים יש בנמצא סטווים בחדר המרכזי או מינימום חלון נרחב, ובמטרה שתתאפשר גישה לסחיבה על גבי מנוף הובלה יש להוביל כל דבר אל החדר המרכזי ומשם אל הליפט. כל המעבר שאנו מדברים עליה תצא לפועל כמובן בעזרת כוח האדם שלנו.

מה מחיר מנוף פר 60 דק'?

שלא בדומה לסיטואציה שבה משיגים הצעה על שינוע מבלי להגיע למצב של שימוש במנוף, בעת שמצרפים המנוף להובלה מה שמקובל זה לשלוף את הארנק עבור מי שמפעיל את המנוף בהתאמה לשעת עבודה שלו. לכן על מעברים בעזרת ליפט מחירון יילקח בצורה מאוחדת, וידרוש מכם עלות של 300 – 400 ₪ עבור כלל סגנונות ההובלת בית. אנו מציעים להפנות קושיה אל אנשי ההובלה איזה זמן משערים ש הובלות הרהיטים תארך במטרה לקלוט כמה תבזבזו על שירות השכרת המנוף, וחלקם אפילו יש באפשרותם להכיר אתכם להצעת מחיר בלי סטיות במצב של שינועים בעזרת מנוף הרמה פנומנאליות.

העברת דירה תוך שימוש במנוף הופכת את ההעברה לזול פחות?

הינכם מהרהרים בדבר מחיר שירותי הנפה להעברה? בהנחה וכן, אנו מביאים בשבילכם את כל הדברים שעליכם להבין! השכרה של שירות ההנפה היא לא אחרת מאשר הוספה לשעה של סבלות. התמחור בלתי יציב בהתאמה לשעות בהן יתקיים שימוש במנוף, מאילו קומות מורידים את החפצים ומהי הקומה אליה מעלים את החפצים ביעד. כדי לשמוע הצעה מפליאה ונוחה פנו אלינו! מתחייבים לשירות רציני ולמחירון משתלם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *