הובלת דירה עם מנוף במתן

קלילות, זריזות ובטיחות: שינועי בית המגורים שלכם יחד עם מנוף עד כה, כשהייתם מעוניינים בלמצוא שירות של שינוע, היה ברור לכם כי יגיעו מזיזים שירימו על גבי הגב שלהם את טובי הכלים ששייכים לכם. מחד גיסא: חששתם לאיש מקצוע שכן תכולת הדירה שלכם כבדים וגדולים, והצד ההפוך של המטבע הוא שנבעתם לתכולה שלכם שעלולה להיהרס ולהישבר. באתרנו "הובלת דירה עם מנוף במתן" שמח לספר על תקופה טרייה של מעברים: הובלת דירה בהזמנת מנוף בזיל הזול.

  • הזמינו הנפות להעברת דירות קטנות במחיר הכי זול!
  • העברה של דירות תוך שימוש במנוף הובלה ב- 260 שקלים חדשים
  • אפשרות הזמנת שירותי הובלת דירה עם מנוף במהירות הבזק ו
  • שירות של פירוק (פלוס תשלום)
  • שירותי מנוף העברת בית לדירות בקומה 7 ומעלה עד קומה 19
  • קבלו עכשיו התייעצות וקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו:

העברת דירות מגורים תוך שימוש במנוף בעיר מתן

מאיזו סיבה שאנחנו ממליצים לבצע הובלת דירה תוך שימוש במנוף?

אם כן, הרציונל עקב כך חשוב לעשות הובלה בעזרת מנוף הרמה היא למעשה עם דגש שכן היא הופכת את ההובלות לשאינה מתעכבת ובטוחה יותר. כלל החפצים שברשותכם מונחים על הזרוע של מנוף ההרמה, ועושים דרכם אל המיקום שהוחלט בתור היעד. יחד עם זאת, ישנם המוני כל תכולה אשר חוברו וכעת לא ניתן להניעם במפתן / חדר המדרגות שלכם, ובהתאם במצבים כדוגמת זה אנחנו מציעים להסתייע בשירות של הנפה להעברת דירה גדולה בעיר מתן. פשוט לעשות ייעוץ עם מומחה בדבר הצטרכות השירות והאופטימיזציה שלו לסוג המעבר שלכם. תוכלו לדרוש מעבר דירות עם הובלת דירה עם מנוף במתן בתשלום הוגן באתר זה.

מהי השיטה בה לוקחים את שירותיה של השכרת מנוף להובלות דירות במתן?

יש שני מיני מנופים של הובלה, וע"פ רוב, אנשי ההעברה יבררו למענכם בסוג המנוף הכי טוב להובלה לאחר שתביאו להם מספר טלפון על כל הציוד שהינכם רוצים לשנע והלוקיישן לשם ו/או ממנו מעבירים אותם. אולם אנחנו מציעים שהינכם תהיו בהיכרות עם הפונקציות ותדעו באיזה מקרים שוכרים באיזה סוג של מנוף. ההבחנה בין השניים מתבטא באופיים של הפריטים שיש ביכולתם להרים, המאסה שלהם והגובה שממנו או אשר אליה אמורים לבצע את ההעברה.

אופי המנוף: מנוף עגורן נייד רכב או לחלופין משאית ליפט מעבר באה כולל זרוע מנוף בנויה עליה, שזה ידית גדולה שמונעת בכוח המים אשר אליה מאחדים חבלים ובעזרתם נושאים חפצים ופריטים כבדים. נעשה בו שימוש כשצריך לשנע פריטים על משטחים / שמשנעים פריטים במשקל של מעל 400 ק”ג.

מבנה הליפט: מנוף סולםזה מנוף בינוני שנפתח כמו סולם ומגיע לגבהים מכובדים. על גביו תוכלו למצוא קתדרה שעל גבי זה קל להיעמד ולהרים חפצים ופריטים, וזה בעצם יורד ועולה כדוגמת מעלית. משתמשים בו כשצריך לקיים הובלת בית באופן מהיר, כי תאכלס, לא חייב התארגנויות ספיישל לפני לקיחת הדברים על גבו, וכשמובילים מקומה 5 ומעלה הוא מסוגל להרקיע שחקים עד לקומה ה-16 בבניין מגורים תקני.

אירגון כלשהו אשר כדאי לזכור כאשר מבקשים להיעזר בשירותי מנוף,

ממש לא מכל מבנה של דירה תהיה לכם את האופציה לשנע כל חפץ בעזרת מנוף. מחובתכם לברר שיש אצלכם צוהר ענקי דיו שדרכו אפשר לסלק את הציוד והמוצרים החשמליים לחלק החיצוני אל כביש, ונניח ואין חלון שכזה, מעבר תוך שימוש במנוף תנכח כבלתי ניתנת לביצוע. ברוב המקרים, אע"פ כן, במקומות ישראליים יש סטווים בחדר המרכזי או לחלופין לפחות פתח גדול, ועל-מנת שתתאפשר גישתיות לסחיבה על גבי ליפט הובלה טוב יהיה להעביר כל דבר לחדר המרכזי ומשם אל מנוף השינוע. כל המעבר המדוברת תצא לפועל כמובן באמצעות אנשי המעבר.

כמה עולה הנפות לכל שעה?

שלא בדומה לסיטואציה שמקבלים הצעה לעלות על העברה בלי שימוש בליפט, כשמכניסים את שירות המנוף שלנו להעברה מה שמקובל הוא להוציא כספים על איש המנוף בהתאמה לשעות עבודתו. לכן על שימוש בליפט כחלק מהובלה תעריף יילקח באופן מאוחד, ויתומחר שקל עבור כלל סגנונות ההובלה. אנו מציעים לתשאל את בעלי המקצוע כמה זמן הם משערים ש המעבר תארוך על מנת להתוודע לכמה תשלמו על המנוף, וחלק מהם אף יש באפשרותם להכיר אתכם להצעת עלות מדויקת במצבי הובלות מנוף פנומנאליות.

מעבר דירות תוך שימוש במנוף עושה את ההעברה לזול פחות?

הינכם חושבים לגבי עלות שירותי מנוף למעבר בין דירות? במידה וכן, אנו מציגים לכם את כל הדברים שאתם זקוקים לזכור! להשכיר המנוף היא למעשה תוספת עבור שעת שינוע. המחירון דינמי על-פי זמן בו ייצא לפועל התעסקות עם המנוף, מהי הקומה אשר ממנה מורידים את הדברים ומהי הקומה אשר אליה יקחו את הדברים בנקודת היעד. כדי לקבל הצעת עלות שלא ציפיתם לה ונוחה צלצלו אלינו! אנחנו מתחייבים לטיפול רציני ולמחירון משתלם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *