הובלת דירה עם מנוף במשמרת

קלילות, זריזות ובטיחות: שירותי הובלת הבית שלכם בעזרת מנוף עד הזמן האחרון, בעת שאתם זקוקים ללמצוא עבודות מעבר, מבחינתכם היה מובן שיעשו דרכם מזיזים אשר ישאו על גבי הגב שלהם את פסגת האיבזור אשר שייכים לכם. סיבה מספר אחת: חרדתם לאיש מקצוע כי אחרי הכל, הדברים שלכם כבדים, ומנגד התאבנתם לפריטים שלכם אשר עשויה להישבר ולהיהרס. אתר “הובלת דירה עם מנוף במשמרת” שמחים לעדכן על תקופה חדשנית של העברות: העברת דירה יחד עם מנוף במחירים מצוינים.

  • הזמינו שירותי מנוף להובלה של דירת חדר במחירון הכי הוגן!
  • הובלות של בתי מגורים בהזמנת מנוף הובלה ב- 290 שקלים
  • אנו מאפשרים קבלו שירותי הובלה תוך שימוש במנוף בתוך אותה יממה
  • טיפולי פירוק ואריזה (תוספת עלות)
  • מנוף העברת בתי מגורים לבניינים גבוהים עד הקומה האחרונה
  • קבלו עכשיו ייעוץ עם מומחה והצעה צלצלו:

העברת בתים פרטיים בהזמנת מנוף בעיר משמרת

למה כדאי לבצע מעבר בית בעזרת מנוף?

אם כן, ההסבר עקב כך אנחנו ממליצים לעשות הובלה יחד עם מנוף הרמה זה בעיקר כי היא בעצם עושה את המעבר ללא ממושכת ובטוחה יותר. כלל החפצים והציוד שבבעלותכם מצויים על המנוף, ובתנועה אל הנקודה שסימנתם כיעד. כתוספת, יש אף מלא חפצים ופריטים שצורפו ובזמן הזה א"א להעביר אותם בדלת ולחלופין חדר המדרגות שלכם, וכן במצבים בסגנון יש לעשות שימוש בטיפולי הנפות לשינוע דירות בעיר משמרת. אפשר לעשות ייעוץ עם מומחה לגבי היזקקות הטיפול והכנתו למין הובלתכם. תוכלו לבחור הובלות דירות יחד עם אתר "הובלת דירה עם מנוף במשמרת" בתשלום הוגן פה אצלנו.

מהי השיטה בה עושים בחירה של הנפה להובלה של דירות במשמרת?

יש 2 סוגים של מנוף בבזמנה להובלה, וע"פ רוב, אנשי ההעברה יקחו בשבילכם בסוג המנוף הכי כדאי לפרוצדורה קצת אחרי שתתנו להם טלפון שלכם על התכולה שתכנונכם הינו להזיז והסביבה אליה ו/או ממנו יועברו. ועם זאת, אנחנו מציעים שאפילו אתם, הגולשים, תהיו בהיכרות עם היכולות ותזכרו באילו מצבים משתמשים באיזה סוג של מנוף. ההבדל ביניהם מתבטא בסוג הפריטים שהם מסוגלים להרים, המשקל שלהם וגובה הקומה ממנה ו/או לשם אתם רוצים להוביל.

אופיו של המנוף: מנוף עגורן נייד מסחרית שירותי הנפה העברות באה כולל זרוע מנוף מורכבת על גבה, ומדובר בזרוע הידראולית אליה מאחדים חבלים ועמם נושאים רהיטים וחפצים בעלי משקל רב. משתמשים בו כאשר יש צורך להוביל רהיטים על-גבי משטח או שמזיזים פריטים בכל סוג של משקל הגבוה מ-500 קילגרם.

אופן הליפט: מנוף סולםמדובר במנוף הרמה נקודתי אשר מסוגל להיפתח בדומה לסולם ומגיע לגבהים מכובדים. עליו יש בימה שעליה אפשרי לעמוד ולהעמיס חפצים ופריטים, וזה בעצם יורד ועולה למשל ליפט בחדר המדרגות. נעשה בו שימוש כשיש דרישה לבצע הובלה של בית באופן מיידי, כי אחרי הכל, לא נדרשות הכנות מיוחדות לפני נשיאת האיבזור על גבו, וכשמובילים מקומה 5 ומעלה הוא מסוגל לנסוק עד לקומה ה-16 בלוקיישן מן השורה.

אירגון כלשהו אשר אנחנו ממליצים לא לשכוח כשצריכים לקחת מנוף הובלות,

לא מכל דירה אפשר לשנע כל חפץ עם מערכת הנפה. עליכם לברר שיש לכם חלון נרחב כראוי שדרכו קל להעיף את הפריטים ומכשירי החשמל כלפי חוץ אל עבר כביש, ובמידה ואין אשנב כדוגמת זה, הובלות בית עם מנוף תימצא בלתי ניתנת לביצוע. ברוב הפעמים, אף על-פי כן, במקומות ישראליים יש בנמצא טראסות בחדר המרכזי ו/או מינימום אשנב עצום, ובמטרה שתתאפשר גישה לסחיבה על גבי ליפט שינוע אל תשכחו לשנע כל מוצר לחדר המרכזי ומנקודה זו אל מנוף השינוע. מלאכת ההובלה המדוברת תבוצע כמובן באמצעות הצוות.

מה עלות השכרת מנוף לכל 60 דק'?

בניגוד למצב אשר בו משיגים הצעה לעלות על שינוע מבלי שימוש במנוף, כאשר מצרפים את שירות המנוף שלנו לפרוצדורה מצופה לשלוף את הארנק עבור נהג המנוף ע"פ שעות עבודתו. לכן על שימוש בליפט כחלק מהשינוע תעריף יילקח בצורה הומוגנית, ויתומחר 260 – 450 שקלים עבור כלל סגנונות ההעברה. קל להפנות שאלה אל המובילים מה מספר השעות שהם חושבים ש ההובלות תימשך ע"מ לתפוס כמות הכסף שתוציאו על המנוף, ויהיו כאלה שגם יוכלו לתת לכם הצעה הוגנת עם דיוק רב במקרים של שירותי הובלה בעזרת מנוף הרמה מיוחדות.

האם הובלת דירה תוך שימוש במנוף עושה את מעבר הדירה לעולה כסף רב יותר?

הינכם מוצאים את עצמכם חושבים על מחיר מנוף למעברים? במצב שכן, הבאנו לכם את כל הדברים שעליכם להבין! להשכיר המנוף הינה הוספה עבור שעת העברה. המחיר משתנה בהתאם לזמן בו יתבצע עיסוק במנוף, מהי הקומה אשר ממנה יקחו את הדברים ומאילו קומות מעלים את החפצים בנקודת היעד. כדי להשיג הצעת עלות מפתיעה ונגישה פנו אלינו! מבטיחים שירות ענייני ולמחיר מצוין.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *