הובלת דירה עם מנוף במעש

נוחות, יעילות וביטחון: העברה של החדר המרכזי בביתכם יחד עם מנוף עד ימינו, בזמן שאתם נצרכים ללתפוס לכם שירותי ההובלה, מובן היה לכם שיגיעו מובילים שישאו על גבם את מיטב הפריטים שברשותכם. מצד אחד: התפחדתם למוביל אחרי הכל, פריטיכם בעלי משקל גדול, והצד ההפוך של המטבע הוא שהתחלחלתם לרהיטיכם שעלולה להישבר ולהיהרס. כאן ב"הובלת דירה עם מנוף במעש" מחויכים לספר על תקופה מחודשת של מעברים: העברת דירה עם מנוף בזול.

  • קריאה למנוף הרמה להעברת דירות קטנות בעלויות הוגנות!
  • הובלת דירות יחד עם מנוף החל מ- 320 ש”ח
  • אופציה להזמנת שירותי סבלות יחד עם מנוף מהיום למחר
  • טיפולי פירוק ואריזה (עוד עלות)
  • השכרת מנוף הובלות של משרדים ודירות לבניינים גבוהים עד קומה 19
  • לקבלת התייעצות וקבלת הצעת מחיר משתלמת בטלפון:

שינוע של בתים פרטיים יחד עם מנוף בעיר מעש

למה אנו מציעים להוציא לפועל מעבר דירות עם מנוף?

אז הסיבה העיקרית בזכותו חשוב לבצע הובלה של בית בעזרת מנוף הרמה היא בעצם במיוחד מפני שזה עושה את מעברי הדירה לחפוזה וממוגנת. כל הציוד והפריטים שלכם מצויים על המנוף, ונעים ללוקיישן שהוחלט בתור היעד. כתוספת, יש גם המון פריטים שחוברו ונכון לעכשיו לא יתאפשר להם לשנע אותם במפתן הבית או חדר המדרגות בבניין, וכן בסצנות בסגנון אנו מציעים להשיג שירות של השכרת מנוף להובלה של דירה קטנה במעש והסביבה. ניתן לעשות עמנו שיחת ייעוץ על הכרח הטיפול ולהתאים אותו לסגנון ההובלה שלכם. יתאפשר לכם להזמין הובלה של דירות יחד עם אתר "הובלת דירה עם מנוף במעש" במחיר נוח באתרנו.

כיצד עושים בחירה של מנוף להעברה של דירה באיזור מעש

יש גם שתי סגנונות שירותי מנוף להובלות, וברוב הפעמים, בעלי המקצוע יקחו לנוחיותכם במנוף הכי טוב להובלה לאחר שתתנו להם מידע נוסף על כל הפריטים שהינכם מחליטים לשנע והמקום לשם / משם מעבירים אותם. ואע"פ כן, חשוב שאפילו אתם, הגולשים, תדעו על האפשרויות ולא תשכחו באיזה מצבים בוחרים באיזה סוג של ליפט. ההבחנה בין השניים מתבטא בסוג הפריטים שהם מסוגלים לשנע, המשקל שלהם והגובה שממנו / אליה צריך להעביר.

סגנון מנוף ההרמה: מנוף עגורן נייד מסחרית ליפט שינוע באה עם עגורן מורכבת על גבה, שהוא ידית גדולה שמונעת בכוח המים אשר לשם מאחדים חרצובות ובאמצעותם סוחבים ריהוט וחפצים כבדי משקל. נעזרים בו כאשר צריך להוביל סחורות על משטחים / שמזיזים ריהוט ודברים בכל סוג של משקל שהינו מעבר לחצי טון.

אופן המנוף: ליפט סולםזה מנוף נקודתי אשר מסוגל להיפתח ממש כמו סולם ומתנשא לגובה רב. יש גם על גביו בימה שעל גבי זה ניתן להתייצב ולסחוב רהיטים, וזה יורד ועולה כדוגמת ליפט בחדר המדרגות. מבצעים איתו פעולה כאשר חייבים לקיים הובלת בית מיידית, כי תאכלס, לא נדרשות אירגונים ספיישל לפני לקיחת ציוד העבודה עליו, ובעת שמעבירים מקומה 5 ומעלה יש בכוחו להרקיע שחקים עד לקומה ה-16 בבניין מגורים בסטנדרט.

אירגון כלשהו אשר אנחנו ממליצים לזכור כל הזמן כאשר מבקשים להשתמש בהנפות,

ממש לא מכל סוג בית אפשר להזיז כל פריט בעזרת מנוף. חובתכם היא לבחון שמצוי אצלכם פתח רחב דיו שאיתם תהיה לכם את האופציה להוציא את הדברים ומכשירי החשמל לחלק החיצוני אל עבר כביש, ובמקרה בו אין לכם חלון מסוג זה, העברת דירה בעזרת מנוף תהפוך בלתי ניתנת לביצוע. ברוב המקרים, אבל, בתוך מבנים ישראליים ישנן אכסדראות בחדר המרכזי / לפחות אשנב מכובד, וכדי שתהיה נגישות לטעינה על גבי מנוף הרמה נכון לשנע כל דבר אל החדר המרכזי ומהנקודה הזו מנוף השינוע. כל ההתעסקות שאנו מדברים עליה נעשית , ודאי, בידי הפועלים.

מהו תעריף שירותי מנוף לכל 60 דק'?

בהשוואה לסיטואציה בה מוצעים עם הצעת מחיר על הובלה מבלי להגיע למצב של שימוש במנוף, בעת שמצרפים השירות של המנוף להובלה נוהגים להתחייב עבור מי שמפעיל את המנוף בהתאם לזמן בו הוא עבד בשעות. בגלל זה על שינועים בעזרת ליפט תמחור יחושב באופן הומוגני, וידרוש מכם עלות של 280 – 440 שקלים חדשים עבור כלל סוגי ההובלות בית. אפשר לשאול את המובילים מה כמות השעות שהם חושבים ש ההובלה תארוך כדי להכניס לראש כמה תבזבזו על שירות ההנפה, וחלק מהם גם יש לכם ידע ויכולת לספק לכם הצעה הוגנת ללא סטיות במקרה של שירותי הובלה בעזרת מנוף הרמה ספיישל.

מעבר בין דירות תוך שימוש במנוף עושה את מעבר הדירה לעולה יותר כסף?

הינכם חושבים על מחירון שירותי הנפה לשינוי כתובת? אם כן, הבאנו לכם את כל אשר שאתם זקוקים לזכור! להשכיר שירות ההנפה היא למעשה תוספת לשעה של שינוע. מחירנו דינמי ע"פ דקות בהן ייעשה התעסקות עם המנוף, מאילו קומות להוריד את הדברים ומאילו קומות מעלים את התכולה במיקום שבחרתם. להצעת מחיר שלא ציפיתם לה ונורמלית דברו איתנו! אנו מתחייבים למענה טוב ולעלות משתלמת.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *