הובלת דירה עם מנוף במישר

פשטות, יעילות והגנה: שירותי הובלת הסלון שלכם עם מנוף עד הזמן האחרון, ברגע שהייתם רוצים להשיג שירות של מעבר, מבחינתכם היה מובן שיובאו אליכם פועלים אשר ירימו על הגב שלהם את טובי הציוד שברשותכם. מצד אחד: חרדתם לאיש מקצוע כי אחרי הכל, הציוד שלכם בעלי משקל גדול, והצד ההפוך של המטבע הוא שנחרדתם לתכולה שלכם שעלולה להיהרס ולהיקרע. פה באתר "הובלת דירה עם מנוף במישר" מאושרים לספר על עידן חדש של הובלה: מעבר דירה בהזמנת מנוף בעלות מצוינת.

  • הזמינו שירותי מנוף להעברת דירות קטנות בעלויות הכי זולות!
  • שינוע של דירות מגורים יחד עם מנוף החל ממחיר 350 שקלים חדשים
  • אצלנו זה אפשרי: קריאה לשירותי סבלות בהזמנת מנוף תוך שעת ספורות
  • שירות של פירוק (עוד מחירון)
  • מנוף שינוע של בתי מגורים לדירות בקומה גבוהה וזאת עד בקומה 18
  • בואו לקבל שיחת ייעוץ והצעה אנו בטלפון:

הובלת בתי מגורים בעזרת מנוף במישר

מה ההיגיון לפיו חכם יהיה לעשות מעבר דירות בהזמנת מנוף?

ובכן, הצורך על דברו אנחנו מציעים להתחיל העברת דירה בעזרת מנוף הרמה זה בעצם עם דגש מהסיבה שזה למעשה עושה את השינוע לחטופה ומאובטחת. כל הציוד והפריטים שלכם מצויים על המנוף, ונוסעים אל המקום שבחרתם בתור היעד שלכם. יתר על כן, יש גם הרבה מאוד כל תכולה שחוברו וכעת א"א להניע אותם דרך הדלת / חדר המדרגות בבניין, וכן במקרים כאלו אנחנו מציעים להסתייע בעבודות הנפות לשינוע דירות במישר והסביבה. תהיה לכם את האופציה לעשות ייעוץ עם מומחה אודות הכרחיות השירות וההתאמה שלו למין ההובלה שלכם. תוכלו לבחור הובלות דירות הודות להובלת דירה עם מנוף במישר בתשלום זול פה אצלנו.

מהי הדרך בה בוחרים הנפות לשינוע דירה באיזור מישר

ישנם שני מיני מנוף בבזמנה לשינועים, ובדרך כלל, בעלי המקצוע יבררו עבורכם בסגנון המנוף הכי מומלץ להובלה מיד אחרי שתספקו להם עוד מידע ופרטים על הדברים שלכם שאתם מתכננים להעביר והסביבה אליה או ממנו יילקחו. אבל קריטי שגם אתם תהיו בהיכרות עם האפשרויות ולא תשכחו באיזה סיטואציות משתמשים באיזה סוג של מנוף הרמה. ההבדל ביניהם מתבטא באופיים של הפריטים שיש ביכולתם לשנע, המאסה שלהם והגובה שממנו ו/או אשר אליה יש צורך לבצע את השינוע.

אופן מנוף ההרמה: עגורן נייד משאית ליפט העברה מגיעה עם עגורן מצויה על גבה, ומדובר ב"יד" מכנית אשר מונעת בכוח המים שאליה מחברים שלשלות ובאמצעותם סוחבים רהיטים וחפצים בעלי משקל רב. מבצעים איתו פעולה כשנצרך להוביל פריטים מעל למשטח ו/או שמובילים ריהוט ודברים במשקל של מעל 400 ק”ג.

סוג המנוף: ליפט סולםמדובר במנוף קטנטן שמסוגל להיפתח ממש כמו סולם ומגיע לגבהים מכובדים. עליו יש דוכן שעליה אפשרי לעמוד ולהעמיס כל תכולה, וזה יורד ועולה כלדוגמה: ליפט בחדר המדרגות. נעזרים בו כשחייבים לבצע הובלות בית באופן מהיר, אחרי הכל, לא נדרשות אירגונים ספיישל בטרם העמסת הפריטים עליו, וכאשר נרצה להזמין הובלה מקומות גבוהות זה מסוגל להגיע עד קומה 15 בבניין מגורים מהשורה.

אירגון כלשהו אשר כדאי לא לשכוח כאשר צריכים לקחת הנפות,

לא מכל דירה ניתן לשנע כל פריט ע"י מנוף. אתם צריכים להיות בטוחים שמצוי אצלכם צוהר נרחב דיו שבעזרתו אפשר לסלק את הציוד והמכשירים החשמליים החוצה אל כביש, ואם לא מצוי צוהר שכזה, העברת דירה עם מנוף תתגלה כמחוץ לתחום. ברוב המקרים, אף על-פי כן, במקומות מגורים במדינה קיימות מרפסות בסלון ולחלופין לכל הפחות פתח גדול, וע"מ שתתאפשר גישה לסחיבה על גבי מנוף שינוע צריך לנייד כל פריט אל הסלון ומשם אל מנוף השינוע. כל ההתעסקות המדוברת תצא לפועל , ודאי, בעזרת הפועלים.

מהי עלות מנוף פר שעה?

בהשוואה למקרה שבו משיגים הצעת מחיר על מעבר מבלי שימוש במנוף, בעת שמכניסים את שירות ההנפה להעברה נוהגים לשלם לנהג המנוף לפי שעת עבודה שלו. מסיבה זו על שימוש בליפט כחלק מהעברה מחיר יתבצע הומוגני, ויעמוד על 280 – 450 ₪ לכלל סגנונות ההעברה. תהיה לכם את האופציה לשאול את אנשי המקצוע איזה זמן חושבים ש השינוע תארך במטרה להבין כמות הכסף שתוציאו על השירות של המנוף, ויש מהם שאפילו יכולות להכיר אתכם להצעה ללא סטיות במקרה של שינוע בעזרת מנוף הרמה פנומנאליות.

מעבר בית תוך שימוש במנוף עושה את הובלת הדירה לבלתי משתלם?

הינכם מוצאים את עצמם מהרהרים לגבי עלות שירותי מנוף לשינוע? במצב שכן, מולכם כל אשר שאתם נדרשים להבין! השכרה של שירות השכרת המנוף היא הוספה לשעת עבודה. המחיר נזיל בקורולציה לזמן בו ייעשה עיסוק במנוף, מהי הקומה אשר ממנה יורדו הדברים ומאילו קומות להרים את האיבזור במקום אליו נוסעים. כדי לקבל הצעת עלות בלתי צפויה ונוחה צרו איתנו קשר! אנחנו מתחייבים למענה ענייני ולעלות משתלמת.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *