הובלת דירה עם מנוף בלוד

פשטות, יעילות וביטחון: הובלת הדירה שלכם עם מנוף עד התקופה האחרונה, בעת שאתם תרים אחר להזמין עבודות מעבר, לא היה ספק שיסעו מזיזים אשר ישאו על גבי הגב שלהם את מיטב הציוד שבבעלותכם. סיבה מספר אחת: פחדתם לבעל החברה כי תכולת הדירה שלכם כבדי משקל, ומצד שני חששתם לפריטיכם אשר עלולה להישרט ולהיקרע. אצלנו באתר "הובלת דירה עם מנוף בלוד" נרגשים ליידע על תקופה טרייה של מעברים: מעבר בית יחד עם מנוף במחירי רצפה.

  • הזמינו שירותי הנפה לשינוע דירות במחיר הכי טוב!
  • העברת דירה בעזרת מנוף מחיר ראשוני של 330 ש”ח
  • אפשרות קבלו שירותי העברות תוך שימוש במנוף בתוך פחות מ-24 שעות
  • טיפולי אריזה ופירוק (פלוס תעריף)
  • מנוף שירותים של הובלת בתים פרטיים לבניינים גבוהים וזה מגיע עד קומה 18
  • קבלו שיחת ייעוץ והצעת עלות אנו בטלפון:

שינועי משרדים ודירות בעזרת מנוף בעיר לוד

למה יש להוציא לפועל הזזה של בתים עם מנוף?

אם כן, הסיבה העיקרית בשלו יש להוציא לפועל הובלה של בית יחד עם מנוף הרמה היא עם דגש שכן היא הופכת את הובלת הריהוט והציוד לזריזה ובטוחה יותר. כלל הציוד והחפצים שברשותכם נמצאים על הזרוע של המנוף, ונוסעים למיקום שבחרתם בתור היעד שלכם. גם כן, יש אף לא מעט פריטים שצורפו ובנקודת זמן זו א"א לשנע אותם בדלת או חדר המדרגות בבניין, ובהתאם במצבים כדוגמת זה חשוב להסתייע בעבודות מנוף לשינוע דירות באיזור לוד. אפשר לעשות עמנו שיחת ייעוץ בכל הנוגע להכרח המענה והאופטימיזציה שלו לסגנון מעברכם. אנו מציעים לבחור שינוע דירה בעזרת "הובלת דירה עם מנוף בלוד" בתעריף נוח כאן.

באיזה אופן רוצים דווקא הנפות להובלה של דירה בלוד?

קיימים שני מיני מנופים להובלה, ובדרך כלל, אנשי המקצוע יקחו במקומכם בסוג המנוף המתאים ביותר לפרוצדורה מיד אחרי שתתנו להם מספר טלפון על כל הציוד שברצונכם לקחת והאיזור לשם ו/או ממנו ישונעו. ואע"פ כן, חשוב שגם אתם תכירו את האפשרויות ותזכרו באיזה מצבים בוחרים באילו סוגים של מנוף. ההבחנה בין השניים בא לידי ביטוי באופיים של הפריטים אשר ביכולת שלהם לשאת, כובדם והקומה ממנה ו/או אשר לשם ברצונכם לבצע את ההעברה.

סגנון המנוף: מנוף עגורן נייד משאית שירותי הנפה העברה מגיעה עם עגורן כחלק ממנה, שזה בעצם זרוע הידראולית אליה מחברים כבלים ועמהם מרימים רהיטים וחפצים בעלי משקל גדול. נעזרים בו כשצריך לנייד דברים על משטחים ו/או שלוקחים ריהוט ודברים בכל סוג של משקל שהינו מעבר לחצי טון.

סגנון המנוף: מנוף סולמימדובר בליפט מינימלי אשר מסוגל להיפתח ממש כמו סולם ומגיע לגבהים מרשימים. על גביו מצויה קתדרה שעליה פשוט להתייצב ולהרים חפצים ופריטים, וזה יורד ועולה כמו מעלית בבניין. נעזרים בו כשצריך לקיים הובלת דירות ללא עיכוב, כי אחרי הכל, אין צורך בהכנות מיוחדות לפני לקיחת האיבזור עליו, וכאשר מעבירים מקומות גבוהות הוא מסוגל לנסוק עד לקומה ה-16 בבית בתקן.

אירגון כלשהו אשר כדאי לזכור כל הזמן כאשר נצרכים לעשות בחירה בהנפות,

לא מכל דירה אפשר לשנע תכולה בהבאת מנוף. אתם אמורים לברר שיש אצלכם צוהר נרחב כראוי שאיתם קל לסלק את הפריטים והציוד ומוצרי החשמל כלפי חוץ אל כביש, ובמקרה בו אין צוהר כדוגמת זה, הובלת דירות בעזרת מנוף תנכח כבלתי ניתנת לביצוע. בדרך כלל, אבל, בדירות ובתים במדינה יש בנמצא מרפסות בסלון או לחלופין מינימום צוהר נרחב, וע"מ שתתאפשר אופציה לסחיבה על גבי ליפט שינוע ראוי לשנע כל פריט לחדר המרכזי ומן הנקודה הזו אל מנוף השינוע. כל הפרוצדורה המדוברת תצא לפועל מן הסתם ע"י הצוות.

מה עלות הנפות לכל 60 דק'?

בהשוואה לסיטואציה שבה משיגים הצעת עלות על הובלה בלי שימוש בליפט, כשמכניסים את השירות של המנוף להובלה של דירה מקובל להיות מחויבים לאיש שמפעיל את המנוף לפי שעות עבודתו. אז בגלל זה על שימוש בליפט כחלק מהשינוע תמחור יהיה הומוגני, וידרוש מכם עלות של 280 – 410 שקלים לכלל סגנונות ההעברה. קל לתשאל את בעלי המקצוע כמה שעות הינם סוברים ש מעברי הדירה תיקח בשביל לתפוס את העיקרון כמות הכסף שתאלצו להוציא על שירות ההנפה, ויש מהם שאפילו יתאפשר להם להצמיד עבורכם הצעת עלות עם דקדוק רב במצבי שינועים בעזרת מנוף הרמה פנומנאליות.

מעבר דירה בעזרת מנוף הופכת את ההובלה לפחות זול?

גם אתם תוהים לגבי עלות מנוף למעבר בין דירות? בהנחה שכן, הבאנו בפניכם את כל מה שאתם צריכים לדעת! השכרת המנוף הינה תוספת לשעת עבודה. מחיר זה תנודתי לפי דקות בהן ייושם התעסקות עם המנוף, מהי הקומה אשר ממנה להוריד את הציוד ולאיזו קומה בדיוק לשאת את הדברים במקום אליו נוסעים. לקבלת הצעת עלות מדהימה ופשוטה פנו אלינו! אנחנו מתחייבים למענה ברמה גבוהה ולעלויות משתלמות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *