הובלת דירה עם מנוף בכפר סבא

קלות, מהירות ובטיחות: שירותי הובלת החדר המרכזי בביתכם עם מנוף עד הזמן האחרון, בזמן שאתם צריכים לקבל טיפולי מעבר, היה ברור לכם כי יעשו דרכם אנשי מקצוע שיחזיקו על גבם את מיטב האביזרים אשר בבעלותכם. סיבה א': התפחדתם למקצוען אחרי הכל, רהיטיכם כבדים, ומנגד נחרדתם לתכולת הדירה שלכם אשר עלולה להישרט ולהיקרע. ממש כאן ב"הובלת דירה עם מנוף בכפר סבא" מבסוטים לספר על עידן חדש של מעברים: מעבר דירות תוך שימוש במנוף במחירים מצוינים.

  • שריינו מנוף הרמה לשינוע דירות במחירון הכי הוגן!
  • שירותים של הובלת דירה יחד עם מנוף החל מ- 340 שקלים
  • אנו מאפשרים הזמנה של שירותי העברת בתים תוך שימוש במנוף מהרגע להרגע
  • עבודות אריזה (פלוס תשלום)
  • הנפה שינוע של בתים פרטיים לדירות בקומה גבוהה עד הקומה האחרונה
  • לקבלת שיחת ייעוץ והצעת עלות התקשרו:

העברת בתי מגורים עם מנוף בעיר כפר סבא

מאיזו סיבה שמומלץ להתחיל העברות בתים בעזרת מנוף?

בואו ניגש לעניין, הצורך בגינו ראוי לקיים הובלת דירות בעזרת הנפה היא במיוחד כי זה עושה את השינוע לחטופה וממוגנת. הציוד והאיבזור שלכם מונחים על הזרוע של מנוף ההרמה, ונעים אל המיקום שסימנתם כיעד. כתוספת, יש המוני פריטים שהורכבו ונכון לעכשיו לא יתאפשר להם להניעם במפתן הדירה ו/או איזור המדרגות, ובהתאם במצבים כדוגמת זה אנחנו מציעים לעשות בחירה בשירותי שירותי הנפה להעברת דירות קטנות בכפר סבא. אנו מציעים להתייעץ איתנו בדבר הזדקקות השירות והתאמתו לסגנון הובלתכם. תוכלו להזמין מעבר דירות יחד עם הובלת דירה עם מנוף בכפר סבא במחיר משתלם אצלנו.

מהי השיטה בה לקוחים לעצמכם הנפות להובלה של דירות באיזור כפר סבא

ישנם 2 סוגים של שירותי הנפה לזמן ההובלה, ובדר"כ, בעלי המקצוע יבררו למענכם בסוג המנוף המתאים ביותר להובלה לאחר שתביאו להם פרטים ומידע נוסף על התכולה שהחלטתם להזיז והאיזור לשם או ממנו מעבירים אותם. עם זאת, אנחנו ממליצים שגם אתם תכירו את האפשרויות ועליכם לדעת באילו סיטואציות משתמשים באילו מינים של ליפט. ההבחנה בין השניים מתבטא בסוג החפצים אשר בכוחם להרים, המשקל שלהם והקומה ממנה או אשר לשם יש צורך לבצע את ההעברה.

אופי מנוף ההרמה: עגורן נייד רכב או לחלופין משאית שירותי מנוף הובלות מגיעה עם עגורן בנויה עליה, שזה זרוע הידראולית אשר אליה מלכדים חבלים ובאמצעותם מרימים תכולה וחפצים כבדים. משתמשים בו כשיש דרישה לנייד טובין מעל למשטחים ו/או שמניעים ריהוט ודברים בכל סוג של משקל הגבוה מ-500 קילגרם.

אופן מנוף ההרמה: מנוף לדרזהו ליפט זעיר אשר מסוגל להיפתח בדומה לסולם ומסוגל להגיע לגבהים מכובדים. על גביו תוכלו לראות בימה ששם ניתן לעמוד ולסחוב חפצים ופריטים, וזה בעצם יורד ועולה כלדוגמה: מעלית. משתמשים בו כשנצרך לבצע הובלות בית במהירות, אחרי הכל, לא צריך אירגונים ספיישל לפני סחיבת הפריטים עליו, וכאשר נרצה להזמין הובלה מקומה שאינה נמוכה המצב יכול להגיע עד קומה 15 במקום מגורים בסטנדרט.

אירגון כלשהו אשר ראוי לזכור תמיד כאשר רוצים לקחת הנפות,

ממש לא מכל מבנה של דירה ניתן לקחת כל רהיט עם מערכת הנפה. אל תשכחו לוודא שיש לכם צוהר עצום כראוי שדרכו יתאפשר לכם להעיף את הפריטים והציוד ומכשירי החשמל אל החלק החיצוני לעבר כביש, ואם נניח לא מצוי פתח מסוג זה, הובלת בית יחד עם מנוף תנכח כבלתי ניתנת לביצוע. בדר"כ, אבל, בבניינים ישראליים קיימות גזוזטרות בחדר המרכזי או מינימום צוהר ענקי, וע"מ שתתאפשר זמינות להעמסה על מנוף שינוע חובה לנייד כל דבר לחדר המרכזי ומנקודה זו אל המנוף. מלאכת ההובלה שאנו מדברים עליה תיעשה כצפוי בעזרת הצוות שלנו.

מה מחיר הנפות פר שעה?

שלא בדומה למצב אשר בו מקבלים הצעת מחיר על העברה ללא מנוף, כאשר מצרפים את המנוף להובלה של דירה מה שמקובל הוא לשלם לאיש המנוף על-פי שעות עבודתו. כך שעל מעברים בעזרת ליפט תעריף ייגבה אחיד, וידרוש מכם עלות של 290 – 400 שקלים עבור כלל סגנונות השינוע. אנו מציעים לשאול את אנשי ההעברה איזה זמן מניחים ש הובלות הדירה תארך כדי לקלוט כמות הכסף שתאלצו להוציא על שירות השכרת המנוף, ויהיו כאלה שאפילו יש באפשרותם לספק לכם הצעה לעלות עם דגש על הפרטים הקטנים בסיטואציה של שירותים של הובלה בעזרת מנוף הרמה סגוליות.

מעבר דירה בעזרת מנוף עושה את הובלת הדירה למשתלם פחות?

גם אתם תוהים לגבי מחירון מנוף למעברים? בהנחה שכן, אנו מביאים בשבילכם את מה שעליכם לזכור! השכרה של השירות של המנוף היא לא אחרת מאשר הוספה לשעה של שינוע. המחירון משתנה על-פי שעות בהן יתקיים שימוש במנוף, מאיזה קומה יורדו הדברים ולאיזו קומה בדיוק יקחו את האביזרים בנקודת הסיום. להצעת מחיר בלתי צפויה וסבירה צלצלו אלינו! לא ניתן לכם לחכות, ונדאג למענה איכותי ולתעריף מצוין.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *