הובלת דירה עם מנוף ביקום

קלות, קצב ובטיחות: שינוע של הבית שלכם עם מנוף עד הזמן האחרון, כאשר הינכם הייתם נצרכים לליהנות מ שירות של שינוע, מובן היה לכם שיגיעו פועלים שיחזיקו על גבם את פסגת האיבזור אשר ברשותכם. מצד אחד: התפלצתם למוביל כי אחרי הכל, פריטיכם בעלי משקל גדול, ומהצד ההפוך של המשוואה התייראתם לציוד שלכם שעשויה ליפול ולהיפגע. אצלנו באתר "הובלת דירה עם מנוף ביקום" מחויכים לעדכן על תקופה חדשנית של מעברי דירה: שינוע בתים בהזמנת מנוף במחירים מצוינים.

  • הזמנת שירותי הנפה לשינוע דירות במחיר הכי זול!
  • הובלות של משרדים ודירות עם מנוף הובלה ב- 270 ש”ח
  • רק אצלנו: הזמינו סבלים עם מנוף מהיום להיום
  • עבודות פירוק ואריזה (תוספת מחירון)
  • שירותי מנוף העברות דירות לבניינים גבוהים עד הקומה האחרונה
  • בואו לקבל ייעוץ ולהצעה הוגנת התקשרו:

שינוע של דירות מגורים תוך שימוש במנוף באיזור יקום

מה ההיגיון לפיו רצוי לקיים מעבר של בית בעזרת מנוף?

ובכן, הסיבה העיקרית עקב כך יש לבצע הובלת דירות יחד עם מנוף הרמה זה בעיקר מהסיבה שזה למעשה עושה את הובלות הדירה לשאינה מתעכבת ובטוחה יותר. כל החפצים שלכם מושמים על הזרוע של המנוף, ובתנועה אל הלוקיישן שהוחלט בתור היעד. בנוסף לכך, ישנם ים תכולה שהורכבו ובנקודת זמן זו לא פשוט להניעם במפתן הדירה או חדר המדרגות שלכם, וגם כן בסצנות כדוגמת זה רצוי לקחת עבודות שירותי מנוף להעברת דירה גדולה באיזור יקום. קל לעשות עמנו שיחת ייעוץ בכל הנוגע להצטרכות המענה והתאמתו לסגנון מעברכם. אפשר לבקש שינוע דירה הודות לאתר המובילים בישראל – הובלת דירה עם מנוף ביקום בעלות ותעריף הוגן אצלנו באתר.

כיצד עושים בחירה בהנפה למעבר דירות ביקום?

יש שני סוגי מנופים להעברות, ובדר"כ, בעלי המקצוע יבררו בשבילכם בסגנון המנוף הכי טוב לפרוצדורה מיד אחרי שתביאו להם פרטים ומידע נוסף על כל התכולה שברצונכם להזיז והמקום לשם ו/או משם יועברו. ואף על-פי כן, אנחנו ממליצים שאף הינכם תכירו את האופציות ולא תשכחו באיזה מצבים שוכרים באילו מינים של מנוף הרמה. ההבחנה בין השניים מתאפיין בסוג החפצים אשר יש ביכולתם לשנע, המשקל שלהם וגובה הקומה ממנה ו/או אשר לשם אתם רוצים להוביל.

אופיו של מנוף ההרמה: מנוף עגורן נייד מסחרית הנפות מעבר מגיעה עם זרוע ענקית מורכבת על גבה, שהוא ידית גדולה שמונעת בכוח המים אליה מחברים שלשלות ועמם סוחבים חפצים ופריטים בעלי משקל גדול. משתמשים בו כאשר צריך לשנע טובין על משטחים / שמזיזים ריהוט וחפצים במשקל של מעל 400 ק”ג.

אופי הליפט: ליפט סולםזהו ליפט נקודתי אשר מסוגל להיפתח ממש כמו סולם ומתנשא לגובה רב. עליו יש בימה שעליה פשוט לעמוד ולסחוב כל תכולה, וזה יורד ועולה כלדוגמה: ליפט בחדר המדרגות. מבצעים איתו פעולה כשנצרך לקיים הובלה בלי עיכובים כלל, אחרי הכל, לא נדרשות הכנות מיוחדות בטרם לקיחת הדברים על גביו, וכשמובילים מקומה גבוהה זה מסוגל להרקיע שחקים עד לקומה ה-16 בבניין מגורים מן השורה.

אירגון כלשהו אשר ראוי לשים בראש תמיד כאשר מבקשים לבחור הנפות,

לא מכל דירה תהיה לכם את האופציה להוביל רהיטים על-ידי ליפט. זכרו להיות בטוחים שיש ברשותכם פתח גדול מספיק אשר איתו תוכלו להוציא את הדברים ומוצרי החשמל כלפי חוץ אל כביש, ובמקרה בו לא מצוי פתח בסגנון, העברה בעזרת מנוף תהיה בלתי אפשרית. באופן טבעי, עם זאת, בתוך מבנים במדינה ישנן מרפסות בסלון או לכל הפחות חלון עצום, וכדי שתהיה גישה להטענה על גבי ליפט שינוע כדאי לנייד כל דבר אל החדר המרכזי ומנקודה זו אל המנוף. כל ההעברה שאנו מדברים עליה נעשית כצפוי ע"י כוח האדם שלנו.

מהו תעריף הנפה פר 60 דקות?

בניגוד לסיטואציה בה מקבלים הצעת מחיר על שינוע ללא מנוף, בעת שמצרפים המנוף להובלה של דירה מצופה לתת שכר לנהג המנוף בהתאמה לשעות עבודתו. מסיבה זו על שימוש בליפט כחלק מהשינוע תמחור יחושב באופן הומוגני, ויצריך מכם לשלם 280 – 450 ₪ לכל סגנון של הובלה. קל להפנות קושיה אל אנשי ההובלה כמה זמן הם חושבים ש ההעברה תימשך בשביל לתפוס את העיקרון כמות הכסף שתוציאו על שירות המנוף שלנו, וחלק מהם גם יתאפשר להם לשדך לכם הצעה לעלות מדוקדקת במצבים של שירותי הובלה בעזרת מנוף הרמה ספיישל.

העברת דירה בהזמנת מנוף הופכת את הובלת הריהוט והציוד ליקר יותר?

גם אתם תוהים בדבר עלות השכרת מנוף לשינוע? בהנחה שכן, לפניכם כל הדברים שאתם זקוקים לזכור! השכרת שירות המנוף שלנו היא אקסטרה לשעה של סבלות. המחיר דינמי ע"פ שעות בהן ייצא לפועל השתמשות במנוף, מהי הקומה ממנה להוריד את התכולה ומאילו קומות מעלים את האביזרים בנקודת היעד. כדי להשיג הצעה מפליאה וחסכונית אנחנו כאן! נדאג למענה ענייני ולמחיר מצוין.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *