הובלת דירה עם מנוף ביציץ

נוחות, מהירות ושמירה: הובלת בית המגורים שלכם יחד עם מנוף עד כה, כאשר הייתם רוצים למצוא עבודות שינוע, מובן היה לכם שיגיעו משנעים אשר ישאו על גבם את פסגת האביזרים שברשותכם. סיבה א': התפחדתם לבעל החברה אחרי הכל, החפצים שלכם בעלי משקל גדול, ומצד שני חששתם לפריטים שלכם אשר מסוגלת להישרט ולהיקרע. כאן באתר "הובלת דירה עם מנוף ביציץ" מבסוטים לעדכן על עידן חדש של הובלות: מעבר דירות עם מנוף במחירים נמוכים.

  • הזמנת הנפה להעברת דירה גדולה בעלויות הכי טובות!
  • העברת בתים פרטיים יחד עם מנוף הובלה ב- 270 ₪
  • אופציה לקריאה לשירותי העברת דירה בעזרת מנוף בתוך פחות מ-24 שעות
  • שירותי אריזה ופירוק (עוד תמחור)
  • הנפות העברת בתים פרטיים לקומות גבוהות וכלה בקומה 18
  • קבלו שיחת ייעוץ ולהצעה הוגנת בטלפון:

העברת דירות תוך שימוש במנוף ביציץ

למה אנחנו ממליצים להתחיל מעבר דירות בהזמנת מנוף?

אם כן, הסיבה העיקרית בעקבותיו רצוי לקיים הובלת בית בעזרת מנוף הרמה זה במיוחד כי זה בעצם עושה את ההובלה לשלא מתעכבת וממוגנת. כלל החפצים והציוד שברשותכם נמצאים על הזרוע של מנוף ההרמה, ונוסעים למיקום שבחרתם בתור היעד שלכם. כתוספת, יש גם כמות מכובדת של רהיטים שנבנו ונכון לעכשיו אי אפשר להובילם במפתן הדירה ו/או חדר המדרגות שלכם, וכן בסצנות כדוגמת זה אנחנו ממליצים להזמין טיפולי הנפות להובלה של דירת חדר באיזור יציץ. ניתן לעשות שיחת ייעוץ בהקשר להצטרכות המענה והאופטימיזציה שלו לסוג ההובלה שאתם עושים. אפשר לבקש שינוע דירה יחד עם הובלת דירה עם מנוף ביציץ בעלות ותעריף שווה לכל נפש אצלנו באתר.

באיזה אופן לוקחים שירותי מנוף לשינוע דירה ביציץ?

ישנם שני סוגי שירותי הנפה למעברים, ובדר"כ, המובילים יבחרו במקומכם בסגנון המנוף הכי טוב לפרוצדורה מיד אחרי שתספקו להם אינפורמציה על כל הפריטים שרצונכם הינו להוביל והאיזור לשם ולחלופין משם יועברו. עם זאת, חכם יהיה שגם אתם תכירו את האפשרויות ותזכרו מתי בוחרים באיזה סוג של מנוף הרמה. אבחנה בין השניים מאופיין באופי הפריטים שיש ביכולתם לסחוב, המשקל שלהם והגובה שממנו או לחלופין שאליה צריך להעביר.

אופיו של המנוף: מנוף עגורן נייד רכב או לחלופין משאית מנוף שירותים של הובלה באה כולל זרוע ענקית מורכבת על גבה, ומדובר בזרוע הידראולית אשר לשם מחברים רתוקות ועמהם נושאים ריהוט ודברים כבדי משקל. נעשה בו שימוש כשנצרכים להזיז דברים על משטחים / שמזיזים חפצים ופריטים בכל סוג של משקל הגבוה מחצי טון.

אופן הליפט: מנוף סולמימדובר במנוף מצומק שמסוגל להיפתח ממש כמו סולם ומסוגל להגיע לגבהים מכובדים. על גביו תוכלו למצוא סטנד שעל זה קל לעמוד ולהעמיס תכולה, והיא למעשה יורדת ועולה כמו מעלית. משתמשים בו כאשר יש צורך לקיים הובלת דירות בלי עיכובים כלל, כי תאכלס, לא נדרשות התארגנויות ספיישל לפני העמסת הכלים על גביו, ואם נבצע מעבר מקומה גבוהה הוא עלול לטפס עד לקומה ה-16 בבית בסטנדרט.

אירגון כלשהו אשר יש לא לשכוח כשרוצים להשיג שירותי מנוף,

ממש לא מכל סוג בית יתאפשר לכם להזיז כל הובלה בהבאת מנוף. עליכם לוודא שמצוי אצלכם צוהר נרחב דיו אשר דרכו תוכלו להעיף את הרהיטים והציוד והחשמליים אל החלק החיצוני אל כביש, ואם נניח אין לכם פתח בסגנון, מעבר תוך שימוש במנוף תתגלה כבלתי ניתנת לביצוע. לרוב אף על-פי כן, במקומות מגורים ישראליים יש בנמצא טראסות בחדר המרכזי או לחלופין לפחות חלון מכובד, וע"מ שתתאפשר אופציה לסחיבה על גבי ליפט הובלה נכון להוביל כל חפץ לחדר המרכזי ומהנקודה הזו הליפט. כל הטיפול וההתעסקות שאנו מדברים עליה תצא לפועל מן הסתם באמצעות הצוות.

מה עלות הנפה פר 60 דקות?

שלא כמו סיטואציה שבה מקבלים הצעת עלות על הובלה ללא מנוף, בעת שמכניסים את שירות המנוף שלנו להובלה של דירה הנוהג הוא לתת שכר לאיש המנוף בקורלציה לשעות בהן הוא עבד. אם כן, על הובלות מנוף תמחור יילקח באופן מאוחד, וידרוש עלות של 280 – 420 שקלים חדשים לכלל סגנונות ההעברת דירה. אנו מציעים להפנות שאלה אל המעבירים כמה זמן הם מניחים ש הובלת הריהוט והציוד תארך על מנת לתפוס כמות הכסף שתוציאו על השירות של המנוף, ויהיו מהם שאף יוכלו לשדך לכם הצעה הוגנת מדוקדקת במקרי שינוע בעזרת מנוף הרמה ייחודיות.

האם הובלת דירה יחד עם מנוף עושה את המעבר לזול פחות?

גם אתם תוהים אודות מחירון הנפה לתנועה בין דירות? במצב שכן, אנו מביאים בשבילכם את מה שעליכם לזכור! להשכיר השירות של המנוף היא לא אחרת מאשר הוספה עבור שעת העברה. התמחור משתנה לפי דקות בהן ייצא לפועל שימוש במנוף, מאיזו קומה בדיוק מורידים את החפצים ולאיזה קומה מעלים את הציוד בנקודת הסיום. להצעת מחיר מדהימה וסבירה צלצלו אלינו! אנחנו מתחייבים למענה ענייני ולתעריף משתלם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *