הובלת דירה עם מנוף ביסודות

קלות, זריזות ואבטחה: שינועי סלונכם בעזרת מנוף עד ימינו, כאשר הייתם רוצים לקבל עבודות מעבר, מובן היה לכם שיעשו דרכם מובילים שישאו על הגב שלהם את פסגת הכלים שברשותכם. סיבה ראשונה היא: נבהלתם לסבלים כי תאכלס, הדברים שלכם כבדים וגדולים, ומצד שני נבעתם לתכולה שלכם שעלולה להיהרס ולהישבר. פה באתר "הובלת דירה עם מנוף ביסודות" מבסוטים לספר על תקופה מחודשת של הובלות: העברת בית יחד עם מנוף במחירים מצוינים.

  • הזמינו השכרת מנוף להעברת דירות קטנות בעלויות הכי זולות!
  • העברה של דירות יחד עם מנוף הובלה ב- 300 ש”ח
  • רק אצלנו: הזמנה של סבלים תוך שימוש במנוף תוך שעת ספורות
  • טיפולי אריזה (תוספת מחיר)
  • שירותי מנוף שינוע של דירות מגורים לבניינים רבי קומות וזאת עד בקומה 19
  • בואו להשיג התייעצות והצעת מחיר בטלפון:

העברת דירות יחד עם מנוף ביסודות

מה ההיגיון לפיו מומלץ להוציא לפועל הזזה של בתים בהזמנת מנוף?

ובכן, ההצדק עקב כך אנחנו מציעים לקיים הובלת דירות יחד עם מנוף הרמה היא בעצם בדגש בגלל שהיא למעשה עושה את השינוע לחפוזה וממוגנת. כלל החפצים והציוד שבבעלותכם מצויים על הזרוע של המנוף, ובתנועה אל המקום שבחרתם בתור היעד שלכם. בנוסף לכך, יש ים כל תכולה אשר חוברו ובנקודת זמן זו לא קל להניעם דרך הדלת או לחלופין חדר המדרגות בבניין, וכן בדוגמאות בסגנון אנחנו מציעים להזמין שירות של שירותי הנפה להעברת דירות קטנות ביסודות. ניתן לקחת התייעצות על נחיצות המענה והכנתו למין ההובלה שאתם עושים. פשוט להזמין שינוע דירה בעזרת אתר המובילים בישראל – הובלת דירה עם מנוף ביסודות בעלות ותעריף הוגן באתרנו.

באיזה אופן עושים בחירה של שירותי מנוף להובלה של דירה ביסודות?

יש גם שני סוגי מנוף בבזמנה לשינועים, ובדר"כ, הסבלים יבחרו בשבילכם במנוף הכי ראוי לשינוע מיד אחרי שתביאו להם פרטים על כל הציוד שהינכם רוצים לקחת והמיקום שאליו או לחלופין ממנו מעבירים אותם. ואף על-פי כן, כדאי שאף הינכם תדעו על היכולות ולא תשכחו באילו סיטואציות בוחרים באיזה סוג של מנוף הרמה. ההבחנה בין השניים מאופיין בסוג החפצים אשר יש ביכולתם להרים, המשקל שלהם והקומה ממנה / לשם אתם רוצים לשנע.

אופיו של מנוף ההרמה: עגורן נייד טנדר או משאית מנוף שירותי הובלה באה עם זרוע ענקית כחלק ממנה, שזה זרוע הידראולית אליה מאחדים חרצובות ואיתם מרימים תכולה וחפצים בעלי משקל גדול. נעשה בו שימוש כשנצרכים לשנע טובין על-גבי משטח ולחלופין שמובילים חפצים ופריטים בכל סוג של משקל שהינו מעבר ל-500 קילגרם.

מבנה הליפט: מנוף סולםזה מנוף קטן שמסוגל להיפתח ממש כמו סולם ומסוגל להגיע לגבהים מרשימים. יש גם על גביו במה שעל גבי זה אפשרי להתייצב ולשאת כל תכולה, והיא עולה ויורדת כגון מעלית. משתמשים בו כשצריך לעשות הובלה מיידית, שכן אין חובה בהכנות מיוחדות לפני לקיחת ציוד העבודה עליו, וכשמובילים מקומה גבוהה זה מסוגל להרקיע שחקים עד לקומה ה-16 בבית מגורים מן השורה.

אירגון כלשהו אשר כדאי לא לשכוח כאשר רוצים להשיג שירותי הנפה,

ממש לא מכל מבנה של דירה אפשר לקחת כל רהיט במנוף. אל תוותרו על לבדוק שיש אצלכם צוהר ענקי דיו שאיתם יתאפשר לכם לסלק את הדברים ומוצרי החשמל החוצה לעבר כביש, ובמקרה בו אין פתח בסגנון, הובלת בית בהזמנת מנוף תתגלה כלא ריאלית. לרוב עם זאת, במקומות ישראליים ישנן גזוזטראות בחדר המרכזי ולחלופין לפחות פתח רחב, ועל-מנת שתתאפשר אופציה להטענה על גבי מנוף שינוע יש לקחת כל פריט לחדר המרכזי ומהנקודה הזו המנוף. כל הטיפול וההתעסקות שאנו מדברים עליה תבוצע , ודאי, בידי הצוות שלנו.

כמה נשלם על שירותי מנוף לכל 60 דקות?

שלא בדומה לסיטואציה שמשיגים הצעה לעלות על שינוע ללא מנוף, בעת שמצרפים שירות ההנפה למעבר מצופה לשלוף את הארנק עבור מי שמפעיל את המנוף על-פי שעת עבודה שלו. אז בגלל זה על מעברים בעזרת ליפט תעריף יהיה בצורה הומוגנית, ויעמוד על 260 – 400 שקלים לכלל סגנונות השינוע. קל לשאול את הפועלים מה כמות השעות שהם משערים ש המעבר תארך במטרה להכניס לראש כמה תצטרכו לשלם על שירות המנוף שלנו, וחלק מהם גם יש באפשרותם לשדך לכם הצעה ללא סטיות במצב של שינועים בעזרת מנוף הרמה סגוליות.

האם הובלת דירה יחד עם מנוף עושה את השינוע למשתלם פחות?

הינכם מוצאים את עצמם מהרהרים בדבר תעריף השכרת מנוף למעבר בין דירות? במצב שכן, מולכם מה שאתם צריכים לדעת! השכרה של שירות המנוף שלנו היא לא אחרת מאשר תוספת עבור שעת סבלות. התמחור דינמי לפי דקות בהן יתקיים התעסקות עם המנוף, מאיזה קומה מורידים את הציוד ולאיזה קומה להעלות את הציוד בנקודת הסיום. כדי להשיג הצעה בלתי צפויה וקלילה צרו איתנו קשר! נדאג לטיפול ענייני ולמחירון משתלם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *