הובלת דירה עם מנוף ביהוד

נוחות, קצב ושמירה: העברות החדר המרכזי בביתכם תוך שימוש במנוף עד התקופה האחרונה, בעת שאתם מעוניינים בלהזמין שירותי ההובלה, ידעתם שיגיעו מעבירים אשר ישאו על גבי הגב שלהם את פסגת הציוד אשר שייכים לכם. מצד אחד: התפלצתם למקצוען כי תאכלס, הציוד שלכם כבדים, ומנגד התאבנתם לתכולה שלכם אשר עשויה להיהרס ולהיקרע. ממש כאן ב"הובלת דירה עם מנוף ביהוד" שמח ליידע על תקופה חדשנית של הובלות: מעבר בין דירות יחד עם מנוף במחירים מצוינים.

  • הזמינו מנוף הרמה להובלה של דירה קטנה בתעריפים הכי משתלמים!
  • שינוע של דירה בהזמנת מנוף מחיר התחלתי של 290 שקלים
  • אנחנו מציעים קבלת סבלים בהזמנת מנוף תוך שעת ספורות
  • טיפולי פירוק ואריזה (תוספת מחיר)
  • השכרת מנוף הובלות של בתים פרטיים לקומות גבוהות עד הקומה האחרונה
  • קבלו עכשיו שיחת ייעוץ ולהצעה הוגנת התקשרו:

הובלות של דירות מגורים בעזרת מנוף ביהוד

למה יש להוציא לפועל הובלת דירה יחד עם מנוף?

בואו ניגש לעניין, ההיגיון בגינו כדאי לבצע הובלת דירות יחד עם מנוף הרמה היא עם דגש מהסיבה שהיא בעצם עושה את הובלות הרהיטים לחטופה ובטוחה יותר. כלל החפצים והציוד שברשותכם מושמים על הזרוע של מנוף ההרמה, ובתנועה אל המיקום שסימנתם כיעד. במקביל, קיימים ים פריטים שחוברו ובזמן הזה א"א להעביר אותם במפתן ולחלופין חדר המדרגות, וגם כן בסצנות בסגנון מומלץ להיעזר בשירות של הנפה להעברת דירה גדולה ביהוד. אפשר להתייעץ איתנו על הצטרכות הטיפול והכנתו למין מעברכם. תוכלו להזמין מעבר דירות הודות ל"הובלת דירה עם מנוף ביהוד" בעלות ותעריף נמוך ומשתלם אצלנו באתר.

מהי השיטה בה מתקשרים לשירותי הנפה לשינוע דירות ביהוד והסביבה?

ישנם 2 סוגים של מנוף בבזמנה לשינועים, וברוב הפעמים, המובילים יבררו עבורכם במין המנוף הכי ראוי להובלה של דירה קצת אחרי שתספקו להם עוד מידע ופרטים על הדברים שלכם שהינכם בוחרים לקחת והמיקום שאליו / ממנו יועברו. עם זאת, רצוי שאף הינכם תהיו בהיכרות עם האופציות ותזכרו באיזה סיטואציות משתמשים באילו מינים של מנוף. ההבחנה בין השניים מתבטא באופיים של הפריטים אשר ביכולת שלהם לשנע, משקלם והקומה ממנה ולחלופין לשם צריך להעביר.

אופיו של מנוף ההרמה: עגורן נייד רכב או לחלופין משאית הנפות שירותי הובלה באה עם זרוע ענקית כחלק ממנה, שזה בעצם "יד" מכנית אשר מונעת בכוח המים שאליה מחברים רתוקות ועמם סוחבים רהיטים וחפצים בעלי משקל גדול. נעשה בו שימוש כשצריך להוביל רהיטים מעל למשטח או לחלופין שמעבירים דברים בכל סוג של משקל הגבוה מ-500 קילגרם.

מבנה מנוף ההרמה: מנוף סולםאנו מדברים על מנוף נקודתי אשר מסוגל להיפתח בדומה לסולם ומגיע לגבהים מכובדים. על גביו מצויה תיבה שעל גבי זה אפשרי להתייצב ולהעמיס פריטים, וזה למעשה יורד ועולה למשל שירות מעלית. מבצעים איתו פעולה כאשר יש צורך לעשות הובלה של בית זריז, אחרי הכל, אין צורך באירגון ספיישל לפני נשיאת כלי המלאכה עליו, ואם נעשה מעבר מקומה גבוהה המצב יכול להרקיע שחקים עד לקומה ה-16 בבניין מגורים בסטנדרט.

אירגון כלשהו אשר כדאי לזכור כל הזמן כאשר דורשים לעשות בחירה בשירותי מנוף,

לא מכל דירה ניתן לקחת כל דבר על-ידי ליפט. לא לשכוח לבחון שנמצאת אצלכם פתח ענק דיו שאיתם אפשר להעיף את הפריטים והמכשירים החשמליים לחלק החיצוני אל עבר כביש, ואם אין פתח כדוגמת זה, הובלת בית בהזמנת מנוף תנכח כמחוץ לתחום. לרוב אולם, בדירות ובתים ישראליים ישנן בלקונים בחדר המרכזי או לפחות חלון נרחב, ובמטרה שתתאפשר גישה להרמה על גבי מנוף שינוע הצעתנו היא להוביל כל מוצר אל הסלון ומן הנקודה הזו אל הליפט. כל הפרוצדורה שאנו מדברים עליה מתבצעת כמובן על ידי כוח האדם שלנו.

מה עלות הנפות לכל שעה?

לעומת מקרה שבו משיגים הצעה לעלות על מעבר מבלי שימוש במנוף, כשמצרפים את השירות של המנוף להעברה הדבר המקובל הוא לתת שכר לאיש שמפעיל את המנוף בקורלציה לשעות בהן הוא עבד. מסיבה זו על שימוש בליפט כחלק מהעברה מחיר יחושב אחיד, ויעלה 250 – 430 ₪ עבור כלל סגנונות המעבר. אנו מציעים לשאול את אנשי ההעברה מה מספר השעות שהם סוברים ש המעבר תארך ע"מ לתפוס כמה תבזבזו על השירות של המנוף, ויהיו מהם שאפילו יש להם אפשרות לשדך לכם הצעה הוגנת בלי טעויות במקרה של הובלות מנוף סגוליות.

העברת בית עם מנוף עושה את ההובלה למשתלם פחות?

הינכם מהרהרים אודות מחיר שירותי הנפה לשינוע בתים? במצב שכן, אנו מביאים בשבילכם את כל הדברים שעליכם להבין! השכרה של שירות ההנפה הינה תוספת עבור שעת העברה. מחירנו תנודתי ע"פ שעות בהן יתקיים התעסקות עם המנוף, מאיזה קומה יורדו האיבזור ולאיזה קומה לשאת את התכולה במיקום שבחרתם. כדי לקבל הצעה מפתיעה וסבירה צלצלו אלינו! אנחנו מתחייבים לטיפול מומלץ ולמחירון מצוין.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *