הובלת דירה עם מנוף בחיבת ציון

נוחות, קצב ובטיחות: הובלת החדר המרכזי בדירתכם עם מנוף עד התקופה האחרונה, כאשר הייתם זקוקים ללהזמין שירותי ההובלה, מבחינתכם היה מובן שיגיעו מזיזים שישאו על הגב שלהם את טובי האביזרים אשר שייכים לכם. מצד אחד: חרדתם לסבלים כי הדברים שלכם כבדים וגדולים, והצד ההפוך של המטבע הוא שיראתם לתכולת הדירה שלכם שעשויה להיקרע ולהישרט. ממש כאן ב"הובלת דירה עם מנוף בחיבת ציון" שמח לעדכן על תקופה טרייה של מעברי דירה: שינוע דירות יחד עם מנוף במחירים מצוינים.

  • הזמנת מנוף הרמה לשינוע דירות בתעריף הכי זול!
  • העברות בתים פרטיים יחד עם מנוף רק 270 ₪
  • אפשרות קריאה לשירותי סבלות בהזמנת מנוף מהיום למחר
  • טיפולי אריזה ופירוק (תוספת תשלום)
  • הנפות העברה של דירות לדירות בקומה 7 ומעלה עד הקומה האחרונה
  • כדי לקבל התייעצות והצעה לעלות התקשרו:

שינועי משרדים ודירות תוך שימוש במנוף בעיר חיבת ציון

למה אנחנו ממליצים לעשות העברה של דירות יחד עם מנוף?

בואו ניגש לזה, הסיבה העיקרית על דברו אנו מציעים לבצע הובלת דירות בעזרת הנפה זה למעשה בדגש בגלל שהיא למעשה עושה את הובלת הריהוט והציוד לשאינה מתעכבת וממוגנת. כל החפצים שלכם מונחים על המנוף, ובתנועה למיקום בו בחרתם להיות היעד. בנוסף, ישנם הרבה מאוד חפצים ופריטים שנבנו ונכון לעכשיו לא יוכלו להעבירם בדלת הדירה או לחלופין חדר המדרגות שלכם, וכן בדוגמאות בסגנון קריטי להיעזר בשירות של השכרת מנוף לשינוע דירות בחיבת ציון. קל לעשות שיחת ייעוץ על הכרח השירות והתאמתו לאופי המעבר שלכם. יתאפשר לכם לדרוש שינוע דירה עם אתר המובילים בישראל – הובלת דירה עם מנוף בחיבת ציון בתמחור נמוך ומשתלם באתרנו.

מהי הדרך בה בוחרים שירותי מנוף להובלה של דירות בחיבת ציון והסביבה?

קיימים 2 סוגים של שירותים של מנוף המיועדים להובלה, וברוב המקרים, המעבירים יקחו עבורכם בסוג המנוף הכי טוב לפרוצדורה מיד לאחר שתספקו להם טלפון שלכם על כל האבזור שרצונכם הינו לשנע והלוקיישן לשם או לחלופין ממנו ישונעו. ואע"פ כן, אנו מציעים שאפילו אתם, הגולשים, תדעו על האפשרויות ולא תשכחו באיזה סיטואציות משתמשים באיזה סוג של ליפט. להבחין בין השניים מאופיין באופיים של הפריטים שיש ביכולתם להעביר, כובדם והקומה ממנה או אשר אליה אמורים לשנע.

סוג המנוף: מנוף עגורן נייד רכב או לחלופין משאית הנפות מעבר באה כולל זרוע ענקית מצויה על גבה, ומדובר ב"יד" מכנית אשר מונעת בכוח המים אליה מלכדים חרצובות ובאמצעותם מגביהים פריטים כבדים וגדולים. נעזרים בו כשנצרך להוביל טובין על משטחים ולחלופין שמשנעים פריטים בכל סוג של משקל שהינו מעבר לחצי טון.

סוג המנוף: ליפט סולםאנו מדברים על מנוף הרמה בינוני שמסוגל להיפתח ממש כמו סולם ומסוגל להגיע לגבהים מרשימים. על גביו תוכלו למצוא פלטפורמה שעל גבי זה ניתן להתייצב ולהעמיס כל הובלה, וזה בעצם יורד ועולה כגון שירות מעלית. משתמשים בו כשצריך לעשות הובלת בית באופן מיידי, כי אחרי הכל, אין חובה באירגון ספיישל לפני העמסת החפצים על גבו, וכשמובילים מקומות גבוהות זה מסוגל להרקיע עד לקומה ה-16 בבית מגורים רגיל.

אירגון כלשהו אשר ראוי להטמיע בראש כשרוצים לבחור הנפות,

לא מכל דירה אנו מציעים להזיז רהיטים במנוף. אל תשכחו לוודא שמצוי אצלכם צוהר ענק כראוי אשר דרכו פשוט להעיף את הרהיטים והציוד והמכשירים החשמליים אל החלק החיצוני אל עבר כביש, ובמקרה בו אין חלון שכזה, העברה יחד עם מנוף תימצא בלתי ניתנת לביצוע. ברוב המקרים, עם זאת, בבניינים ישראליים יש בנמצא גזוזטראות בחדר המרכזי ו/או לכל הפחות חלון מכובד, ועל-מנת שתתאפשר נגישות לסחיבה על גבי מנוף שינוע צריך להזיז כל דבר לסלון ומן הנקודה הזו אל הליפט. כל ההתעסקות שאנו מדברים עליה תבוצע כמובן על ידי כוח האדם שלנו.

כמה תשלמו על מנוף פר שעה?

בניגוד למצ בו מוצעים עם הצעת עלות על שינוע בלי שימוש בליפט, בעת שמכניסים את שירות המנוף שלנו לשינוע מה שמקובל הוא להוציא כספים על נהג המנוף בהתאמה לשעות עבודתו. כך שעל העברות בעזרת ליפט מחירון יהיה באופן הומוגני, ויתומחר 300 – 450 שקלים חדשים לכל סוג של מעבר. תוכלו לתשאל את אנשי המקצוע איזה זמן סוברים ש ההובלות תארך ע"מ להכניס לראש כמות הכסף שתאלצו להוציא על שירות ההנפה, ויש מהם שאף יתאפשר להם לתת לכם הצעה מדויקת במצבי העברות בעזרת מנוף הרמה מיוחדות.

העברת בית עם מנוף הופכת את ההעברה לפחות חסכוני?

הינכם מוצאים את עצמכם חושבים בדבר מחיר השכרת מנוף לשינוע בתים? במידה וכן, הבאנו לכם את מה שאתם זקוקים לזכור! השכרת השירות של המנוף היא לא אחרת מאשר הוספה לשעה של שינוע. מחיר זה משתנה ע"פ דקות בהן יתבצע התעסקות עם המנוף, מהי הקומה ממנה יורדו החפצים ומהי הקומה אשר אליה להעלות את הדברים בנקודת הסיום. כדי לשמוע הצעה מפתיעה וחסכונית צרו איתנו קשר! מבטיחים שירות מצוין ולמחיר משתלם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *