הובלת דירה עם מנוף בחופית

קלות, יעילות והגנה: העברות הדירה שלכם בהזמנת מנוף עד התקופה האחרונה, בזמן שאתם מחפשים להזמין שירות של שינוע, מבחינתכם היה מובן שיסעו מזיזים שיסחבו על הגב שלהם את פסגת האיבזור שבבעלותכם. סיבה #1: נבהלתם למקצוען שכן הרהיטים שלכם בעלי משקל גדול, ומהצד ההפוך של המשוואה נחרדתם לרהיטיכם שעשויה להיקרע ולהישרט. באתר "הובלת דירה עם מנוף בחופית" גאים לבשר לכם על עידן חדש של מעברי דירה: מעבר דירות בהזמנת מנוף בזול.

  • הזמנת מנוף הרמה להובלה של דירה קטנה במחיר הכי זול!
  • העברת דירה בהזמנת מנוף הובלה ב- 280 שקלים
  • אופציה לקבלת מובילי דירות יחד עם מנוף מהיום להיום
  • טיפולי פירוק (עוד מחירון)
  • שירותי מנוף העברה של בתים פרטיים לקומות גבוהות וכלה בקומה 19
  • בואו לקבל ייעוץ עם מומחה ולהצעה הוגנת חייגו:

העברה של דירות מגורים בהזמנת מנוף בחופית והסביבה

למה רצוי לבצע מעבר של בית יחד עם מנוף?

ובכן, ההיגיון בזכותו כדאי להתחיל הובלה של בית עם מנוף  זה במיוחד מפני שהיא בעצם עושה את הובלות הרהיטים לשלא מתעכבת וממוגנת. כלל החפצים שברשותכם נמצאים על הזרוע של מנוף ההרמה, ועושים דרכם אל הלוקיישן שסימנתם כיעד. בנוסף, יש אף כמות נכבדת של פריטים שנבנו וכעת לא תהיה להם את האופציה להוביל אותם בדלת ולחלופין חדר המדרגות בבניין, וגם בסיטואציות כדוגמת זה אנו מציעים להזמין שירותי השכרת מנוף להעברת דירה גדולה באיזור חופית. אפשר לעשות שיחת ייעוץ אודות תלות הטיפול והתאמתו לסגנון הובלתכם. קל לבחור העברה של דירה הודות להובלת דירה עם מנוף בחופית בעלות ותעריף משתלם כאן.

איך עושים בחירה בהנפות לשינוע דירה בחופית והסביבה?

קיימים 2 סוגים של שירותי מנוף להעברות, ובדר"כ, המעבירים יקחו עבורכם במין המנוף הכי טוב להובלה לאחר שתתנו להם עוד מידע ופרטים על התכולה שברצונכם לקחת והלוקיישן לשם או לחלופין ממנה מעבירים אותם. אך ראוי שאפילו אתם, הגולשים, תדעו על היכולות ותזכרו באיזה מצבים שוכרים באילו סוגים של מנוף. ההבדל ביניהם מאופיין באופי הפריטים שביכולתם לשנע, הכובד שלהם והקומה ממנה או לחלופין שאליה צריך להעביר.

סגנון מנוף ההרמה: עגורן נייד משאית שירותי מנוף שירותי הובלה מגיעה עם זרוע מנוף מורכבת על גבה, שזה ידית גדולה שמונעת בכוח המים אשר לשם מאחדים אזיקים ועמם מגביהים פריטים כבדים. נעזרים בו כשיש דרישה לשנע טובין על משטחים או לחלופין שמזיזים ריהוט וחפצים במשקל של מעל 400 ק”ג.

אופיו של מנוף ההרמה: מנוף לדרזה ליפט זעיר שנפתח כמו סולם ומסוגל להגיע לגבהים מכובדים. עליו יש קתדרה שעל זה אפשרי לעמוד ולקחת ריהוט, והיא למעשה יורדת ועולה למשל שירות מעלית. נעזרים בו כאשר צריך לקיים העברת דירה מיידית, כי אחרי הכל, לא צריך אירגון ספיישל בטרם העמסת ציוד העבודה על גבו, ואם נעשה מעבר מקומות גבוהות המצב יכול לנסוק עד לקומה ה-16 בבית מגורים רגיל.

אירגון כלשהו אשר כדאי לזכור כאשר מבקשים לעשות שימוש בהשכרת מנוף,

ממש לא מכל מבנה של דירה תוכלו לקחת כל הובלה במנוף. אתם צריכים לבדוק שבאמתחתכם חלון עצום דיו אשר איתו תהיה לכם את האופציה להעיף את הציוד והחשמליים לחלק החיצוני לכיוון הכביש, ובמקרה בו אין לכם פתח שכזה, מעבר בעזרת מנוף תהפוך בלתי אפשרית. ברוב הפעמים, אבל, במקומות מגורים במדינה יש אכסדראות בחדר המרכזי או לפחות פתח מכובד, ועל-מנת שתתאפשר אופציה להטענה על גבי ליפט שינוע קריטי להזיז כל חפץ אל החדר המרכזי ומנקודה זו אל המנוף. כל הטיפול וההתעסקות המדוברת תבוצע כמובן ע"י הצוות.

כמה עולה הנפות לכל 60 דקות?

בהשוואה לסיטואציה בה משיגים הצעת עלות על מעבר מבלי להגיע למצב של שימוש במנוף, כשמכניסים את המנוף לשינוע נהוג לשלם לאיש המנוף בהתאמה לזמן בו הוא עבד בשעות. מסיבה זו על העברות בעזרת ליפט מחיר יתבצע הומוגני, ויעלה 300 – 400 שקלים לכל סגנון של הובלה. אנו מציעים לשאול את המובילים כמה זמן הם מניחים ש הובלת הריהוט והציוד תתמשך על מנת להבין כמה תצטרכו לשלם על שירות המנוף שלנו, וחלקם אפילו יתאפשר להם להעניק עבורכם הצעת עלות בלי סטיות במצבי העברות בעזרת מנוף הרמה ייחודיות.

העברת בית עם מנוף הופכת את השינוע למשתלם פחות?

הינכם מהרהרים על מחיר שירותי מנוף למעברים? במקרה שכן, הבאנו לכם את כל הדברים שאתם זקוקים להבין! השכרה של שירות השכרת המנוף הינה תוספת לשעה של שינוע. המחיר הפכף על-פי דקות בהן יתקיים שימוש במנוף, מאיזה קומה להוריד את החפצים ולאיזה קומה יועלו הדברים במיקום שבחרתם. כדי לשמוע הצעה מפליאה ואפשרית אנחנו כאן! לא ניתן לכם לחכות, ונדאג למענה מצוין ולמחירים זולים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *