הובלת דירה עם מנוף בהמעפיל

קלילות, יעילות ואבטחה: שינוע של בית המגורים שלכם תוך שימוש במנוף עד ימינו, בעת שאתם מעוניינים בלהזמין שירות של שינוע, מבחינתכם היה מובן שיסעו אנשי מקצוע שיסחבו על הגב שלהם את מיטב הדברים ששייכים לכם. סיבה א': חששתם למקצוען כי תאכלס, רהיטיכם בעלי משקל גדול, ומצד שני קפאתם לפריטים שלכם אשר עשויה להיהרס ולהישבר. כאן באתר "הובלת דירה עם מנוף בהמעפיל" שמחים לספר על תקופה מחודשת של מעברים: העברת בית יחד עם מנוף במחירים מצוינים.

  • הזמנת הנפות להעברת דירה בעלויות הכי זולות!
  • שינועי בתים פרטיים עם מנוף החל ממחיר 340 שקלים
  • אופציה: שריינו שירותי הובלת דירה תוך שימוש במנוף בתוך פחות מ-24 שעות
  • שירות של אריזה (עוד מחיר)
  • שירותי הנפה הובלת דירות מגורים לדירות בקומה גבוהה וזאת עד בקומה 19
  • כדי לקבל שיחת ייעוץ ולהצעה הוגנת התקשרו:

שינועי בתים פרטיים בעזרת מנוף בהמעפיל והסביבה

למה אנחנו ממליצים לקיים העברות בתים תוך שימוש במנוף?

בואו ניגש לעניין, הסיבה העיקרית עקב כך כדאי להוציא לפועל הובלה של בית עם מנוף  היא בעצם במיוחד בגלל שהיא בעצם עושה את ההעברה לשלא מתעכבת ובטוחה יותר. כל הציוד והפריטים שלכם מושמים על הזרוע של המנוף, ונוסעים למיקום שהוחלט בתור היעד. גם כן, יש ים תכולה שהורכבו וכעת לא ניתן להניע אותם במפתן הבית / חדר המדרגות שלכם, וגם במצבים כדוגמת זה אנחנו ממליצים להסתייע בשירותי השכרת מנוף להובלה של דירת חדר בהמעפיל. תוכלו לקחת התייעצות בדבר הכרחיות השירות והתאמתו למין הובלתכם. פשוט לבחור הובלות דירות עם "הובלת דירה עם מנוף בהמעפיל" בעלות ותעריף שווה לכל נפש פה אצלנו.

איך מתקשרים לשירותי הנפה לשינוע דירות באיזור המעפיל

ישנם 2 מינים של מנופים להובלה, ולרוב הסבלים יבררו למענכם במין המנוף הכי ראוי לשינוע לאחר שתתנו להם מידע נוסף על כל האבזור שהחלטתם לנייד והסביבה אליה / ממנה יועברו. אולם קריטי שהינכם תכירו את האפשרויות ותדעו באיזה מצבים בוחרים באילו סוגים של מנוף הרמה. ההבדל ביניהם מאופיין בסוג החפצים שהם מסוגלים לשאת, הכובד שלהם וגובה הקומה ממנה או לחלופין אשר אליה אתם רוצים להעביר.

אופיו של המנוף: עגורן נייד מסחרית שירותי מנוף שירותים של הובלה באה עם עגורן כחלק ממנה, ומדובר בידית גדולה שמונעת בכוח המים אליה מאחדים רתוקות ועמהם נושאים רהיטים וחפצים כבדים וגדולים. משתמשים בו כשיש דרישה לנייד רהיטים על-גבי משטח / שמשנעים ריהוט ודברים בכל סוג של משקל שהינו מעבר לחצי טון.

אופי מנוף ההרמה: ליפט סולםמדובר בליפט זעיר אשר מסוגל להיפתח בדומה לסולם ומסוגל להגיע לגבהים מרשימים. על גביו תוכלו לראות פלטפורמה שעל זה קל להתייצב ולקחת כל הובלה, וזה בעצם יורד ועולה כמו מעלית. נעשה בו שימוש כאשר יש צורך לעשות הובלה בלי עיכובים כלל, כי אחרי הכל, אין צורך בהתכוננויות ספיישל לפני העמסת הכלים עליו, ואם נעשה מעבר מקומה גבוהה זה מסוגל לטפס עד לקומה ה-16 בבית תקני.

אירגון כלשהו אשר אנחנו ממליצים לזכור תמיד כשמבקשים להשתמש בהנפה,

ממש לא מכל סוג בית אפשר להעביר כל פריט עם מערכת הנפה. אתם אמורים להסתכל שנמצאת אצלכם צוהר ענק דיו אשר איתו יתאפשר לכם להעיף את האביזרים והציוד והחשמליים כלפי חוץ אל עבר כביש, ובמקרה בו אין בנמצא חלון שכזה, הובלת דירות בעזרת מנוף תנכח כמחוץ לתחום. באופן טבעי, אולם, במקומות ישראליים קיימות מרפסות בסלון או לכל הפחות אשנב מכובד, ובמטרה שתתאפשר זמינות להעמסה על ליפט הובלה נכון לשנע כל חפץ לסלון ומשם אל הליפט. כל הפרוצדורה המדוברת תיעשה כמובן ע"י הצוות שלנו.

כמה עולה מנוף פר 60 דקות?

שלא כמו סיטואציה שמוצעים עם הצעה על מעבר בלי שימוש בליפט, כאשר מכניסים את שירות ההנפה להובלה מה שמקובל זה להוציא את ארנקכם בשביל איש שמפעיל את המנוף לפי שעות בהן הוא עבד. כך שעל הובלות מנוף מחירון יתבצע באופן מאוחד, ויצריך מכם לשלם 260 – 410 שקלים חדשים עבור כלל סוגי ההובלות בית. תוכלו להפנות שאלה אל הסבלים כמה שעות הינם מעריכים ש הובלות הדירה תארוך על מנת לתפוס את העיקרון כמות הכסף שתבזבזו על השירות של המנוף, וחלק מהם אף יהיו מסוגלים לספק לכם הצעת מחיר עם דקדוק רב בסיטואציה של שירותים של הובלה בעזרת מנוף הרמה ייחודיות.

מעבר דירות בעזרת מנוף הופכת את ההובלה לפחות חסכוני?

הינכם מוצאים את עצמם מהרהרים על מחירון השכרת מנוף לשינוע? במקרה שכן, לפניכם מה שאתם צריכים לדעת! להשכיר שירות השכרת המנוף היא לא אחרת מאשר תוספת לשעה של העברה. מחירנו דינמי ע"פ זמן בו ייושם השתמשות במנוף, מהי הקומה ממנה יורדו האיבזור ולאיזה קומה להרים את הדברים במיקום שבחרתם. להצעת מחיר מפליאה ונורמלית אנחנו כאן! לא ניתן לכם לחכות, ונדאג לטיפול מקצועי ולעלות מצוינת.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *