הובלת דירה עם מנוף בגבעת השלושה

נוחות, מהירות ובטיחות: העברות דירתכם בעזרת מנוף עד הזמן האחרון, בזמן שאתם רוצים לתפוס לכם שירות של שינוע, ידעתם שיובאו אליכם מזיזים שירימו על גופם את טובי הדברים אשר שייכים לכם. סיבה ראשונה היא: התפלצתם לבעל החברה כי הדברים שלכם כבדים, ומנגד נחרדתם לתכולה שלכם אשר מסוגלת להיהרס ולהיקרע. אתר “הובלת דירה עם מנוף בגבעת השלושה” מתרגשים לעדכן על תקופה חדשנית של מעבר: מעבר דירה עם מנוף בזול.

  • קבלו שירותי מנוף להעברת דירה גדולה בתעריף הכי זול!
  • העברת משרדים ודירות עם מנוף מחיר התחלתי של 290 ש”ח
  • אנו מציעים קבלו שירותי הובלה תוך שימוש במנוף תוך שעת ספורות
  • שירותי אריזה (עוד תשלום)
  • הנפות שינועי משרדים ודירות לבניינים רבי קומות עד הקומה האחרונה
  • בואו לקבל שיחת ייעוץ והצעת מחיר בטלפון:

העברת משרדים ודירות עם מנוף בעיר גבעת השלושה

למה אנחנו מציעים להוציא לפועל מעבר של בית תוך שימוש במנוף?

ובכן, הצורך מפאתו מומלץ לקיים הובלת בית בעזרת מנוף הרמה זה יותר מכל מפני שזה למעשה עושה את ההובלה לחטופה ומאובטחת. הציוד והאיבזור שלכם נמצאים על הזרוע של המנוף, ועושים דרכם אל המיקום שבחרתם בתור היעד שלכם. במקביל, קיימים ים כל הובלה שנבנו ובזמן הזה א"א להובילם בדלת ולחלופין חדר המדרגות שלכם, ואף במקרים כאלו אנחנו מציעים להשתמש בעבודות הנפות לשינוע דירות בעיר גבעת השלושה. פשוט לקחת התייעצות בכל הנוגע לתלות השירות והתאמתו למין ההובלה שאתם עושים. קל לרכוש שינוע דירה בעזרת "הובלת דירה עם מנוף בגבעת השלושה" בתשלום נמוך ומשתלם פה אצלנו.

באיזה אופן עושים בחירה של הנפות להובלות דירה בגבעת השלושה?

יש אף שני מיני שרותי מנופים לזמן ההובלה, וע"פ רוב, אנשי המקצוע ימצאו לכם בסגנון המנוף הכי תואם להובלה של דירה לאחר שתתנו להם פרטים על כל הציוד שהינכם בוחרים לשנע והמקום לשם או לחלופין ממנה יועברו. ואף על-פי כן, ראוי שגם אתם תכירו את האפשרויות ותדעו באיזה מצבים בוחרים באילו מינים של מנוף. ההבדל ביניהם מתבטא באופי החפצים שביכולתם להעביר, כובדם וגובה הקומה ממנה / לשם צריך להעביר.

סגנון המנוף: עגורן נייד טנדר או מסחרית הנפה הובלות מגיעה עם עגורן כחלק ממנה, שזה זרוע הידראולית שלשם מאחדים כבלים ובעזרתם נושאים תכולה וחפצים כבדים. משתמשים בו כשצריך להעביר סחורות על-גבי משטח ו/או שלוקחים רהיטים וחפצים במשקל של מעל 400 ק”ג.

מבנה מנוף ההרמה: מנוף לדרזה ליפט קטן שמסוגל להיפתח בדומה לסולם ומסוגל להגיע לגבהים מכובדים. על גביו תוכלו לראות סטנד שעליה ניתן להיעמד ולסחוב רהיטים, והיא בעצם יורדת ועולה כדוגמת ליפט בחדר המדרגות. נעשה בו שימוש כשחייבים להתחיל העברת דירה מיידית, כי לא צריך אירגון ספיישל בטרם סחיבת הציוד כולו עליו, ובעת שמעבירים מקומה שאינה נמוכה יש בכוחו לטפס עד לקומה ה-16 במקום מגורים בתקן.

אירגון כלשהו אשר יש לזכור כאשר רוצים לעשות שימוש בהנפות,

ממש לא מכל מבנה של דירה תהיה לכם את האופציה להזיז כל חפץ על-ידי ליפט. עליכם לבדוק שבאמתחתכם צוהר נרחב דיו אשר איתו יתאפשר לכם להוציא את הציוד והמוצרים החשמליים אל החלק החיצוני אל כביש, ובמידה ולא מצוי פתח שכזה, הובלה תוך שימוש במנוף תהפוך בלתי אפשרית. בדר"כ, אולם, במקומות מגורים ישראליים יש בנמצא בלקונים בחדר המרכזי ולחלופין מינימום אשנב רחב, וכדי שתהיה אופציה לטעינה על גבי ליפט הובלה ראוי לקחת כל מוצר לסלון ומשם אל מנוף ההרמה. כל הפרוצדורה שאנו מדברים עליה נעשית כצפוי דרך הצוות שלנו.

כמה תעלה הנפה לכל שעה?

לעומת מצ בו מוצעים עם הצעה על מעבר מבלי שימוש במנוף, בעת שמכניסים את שירות ההנפה לשינוע מצופה לשלוף את הארנק עבור איש המנוף בהתאמה לזמן בו הוא עבד בשעות. כך שעל שימוש בליפט כחלק מהעברה תעריף יילקח באופן מאוחד, וידרוש עלות של 300 – 400 שקלים חדשים עבור כלל סוגי השינוע. יתאפשר לכם לתשאל את אנשי המקצוע כמה זמן הם חושבים ש הובלות הרהיטים תימשך כדי להכניס לראש כמה תשלמו על המנוף, וחלק מהם אפילו יש להם את האופציה לספק עבורכם הצעת מחיר בלי טעויות במקרה של שינוע בעזרת מנוף הרמה ייחודיות.

שינוע דירות תוך שימוש במנוף הופכת את הובלת הדירה ליקר יותר?

הינכם מהרהרים על תמחור הנפות לשינוע? בהנחה שכן, מולכם מה שאתם צריכים לדעת! להשכיר השירות של המנוף היא לא אחרת מאשר אקסטרה לשעה של סבלות. מחירנו דינמי לפי זמן בו יתבצע שימוש במנוף, מאיזו קומה בדיוק יורדו האיבזור ולאיזו קומה בדיוק להעלות את החפצים בנקודת הסיום. להצעת מחיר מפתיעה וקלילה צרו איתנו קשר! מתחייבים למענה רציני ולמחירים זולים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *