הובלת דירה עם מנוף בבת חן

קלות, קצב ושמירה: שירותי הובלת החדר המרכזי בדירתכם תוך שימוש במנוף עד הזמן האחרון, כאשר הינכם הייתם רוצים לתפוס לכם שירות של שינוע, מבחינתכם היה מובן שיובאו אליכם אנשי מקצוע אשר ירימו על גבי הגב שלהם את מיטב הציוד אשר בבעלותכם. ממבט ראשון: יראתם למוביל כי אחרי הכל, תכולת הדירה שלכם בעלי משקל גדול, והצד ההפוך של המטבע הוא שהתפלצתם לרהיטיכם אשר עשויה להיקרע ולהיהרס. באתרנו "הובלת דירה עם מנוף בבת חן" מבסוטים לספר על עידן חדש של מעברי דירה: העברת בית יחד עם מנוף במחירים מצוינים.

  • שריינו הנפות להעברת דירות קטנות בעלויות הכי טובות!
  • העברת דירות מגורים עם מנוף מחיר התחלתי של 310 שקלים
  • אנו מציעים קבלת שירותי סבלות בעזרת מנוף מהרגע להרגע
  • שירותי אריזה ופירוק (פלוס תשלום)
  • שירותי מנוף העברות בתים פרטיים לדירות בקומה 7 ומעלה עד קומה 18
  • לקבלת להתייעץ והצעה בטלפון:

הובלת דירות בעזרת מנוף בבת חן והסביבה

מדוע אנחנו ממליצים להוציא לפועל מעבר בית עם מנוף?

בואו ניגש לעניין, הצורך בעקבותיו מומלץ לבצע העברת דירה יחד עם מנוף הרמה היא יותר מכל בגלל שזה בעצם עושה את ההובלות לשאינה מתעכבת ומוגנת. כלל החפצים והציוד שברשותכם מצויים על הזרוע של מנוף ההרמה, ונוסעים ללוקיישן שסימנתם כיעד. גם כן, ישנם המוני חפצים ופריטים שנבנו ועכשיו לא יוכלו להניעם בפתח הבית ו/או חדר המדרגות בבניין, ובהתאם במקרים כאלו מומלץ להשיג שירות של שירותי מנוף לשינוע דירות בבת חן והסביבה. קל לעשות עמנו שיחת ייעוץ אודות הכרח השירות והכנתו לסגנון ההובלה שאתם עושים. פשוט לרכוש שינוע דירה יחד עם "הובלת דירה עם מנוף בבת חן" בתשלום מוזל אצלנו באתר.

כיצד לוקחים שירותי מנוף להעברה של דירה בבת חן?

קיימים 2 סוגים של שירותי מנוף להובלות, ולרוב הסבלים יקחו לנוחיותכם במין המנוף המתאים ביותר לפרוצדורה קצת אחרי שתביאו להם פרטים ומידע נוסף על כל הפריטים שהינכם מעוניינים להעביר והלוקיישן לשם ו/או ממנו יילקחו. ואף על-פי כן, אנו מציעים שגם אתם תדעו על היכולות ותדעו באיזה מקרים שוכרים באילו סוגים של ליפט. ההבדל ביניהם ניחן באופיים של הפריטים אשר בכוחם להרים, המאסה שלהם וגובה הקומה ממנה ו/או אשר אליה צריך להעביר.

סוג מנוף ההרמה: עגורן נייד טנדר או משאית ליפט שירותים של הובלה באה עם זרוע ענקית בנויה עליה, ומדובר ב"יד" מכנית אשר מונעת בכוח המים אליה מחברים רתוקות ובאמצעותם סוחבים ריהוט וחפצים כבדים. משתמשים בו כשיש צורך לנייד טובין על-גבי משטח / שמובילים רהיטים ודברים בכל סוג של משקל הגבוה מ-500 קילגרם.

אופיו של מנוף ההרמה: ליפט סולםמדובר במנוף מזערי שמסוגל להיפתח בדומה לסולם ומגיע לגבהים מכובדים. על גביו תוכלו לראות תיבה שעל גבי זה קל לעמוד ולקחת ריהוט, וזה למעשה יורד ועולה כלדוגמה: מעלית בבניין. משתמשים בו כשרוצים להוציא לפועל הובלות בית ללא עיכוב, כי אחרי הכל, אין צורך באירגונים ספיישל בטרם לקיחת הדברים על גביו, ואם נעשה מעבר מקומה שאינה נמוכה הוא עלול להרקיע שחקים עד לקומה ה-16 בבית מגורים רגיל.

אירגון כלשהו אשר כדאי לזכור כל הזמן כאשר צריכים לעשות שימוש בהנפה,

ממש לא מכל סוג בית תוכלו לנייד כל חפץ במנוף. מחובתכם לבדוק שנמצאת אצלכם חלון עצום כראוי שדרכו פשוט להוציא את האביזרים והציוד והמכשירים החשמליים לחלק החיצוני לעבר כביש, ובמקרה בו אין בנמצא צוהר שכזה, הובלה בהזמנת מנוף תנכח כבלתי אפשרית. בדרך כלל, אף על-פי כן, בבניינים ישראליים מצויות מרפסות בסלון ולחלופין לפחות צוהר נרחב, ובמטרה שתתאפשר זמינות להעמסה על ליפט שינוע אנו ממליצים לשנע כל פריט לסלון ומנקודה זו אל המנוף. מלאכת ההובלה שאנו מדברים עליה יוצאת לפועל מן הסתם בידי הצוות שלנו.

כמה עולה הנפות לשעה?

בניגוד לסיטואציה שבה מוצעים עם הצעת עלות על הובלה ללא מנוף, בעת שמצרפים שירות השכרת המנוף לפרוצדורה הדבר המקובל הוא להתחייב עבור איש המנוף בקורלציה לזמן בו הוא עבד בשעות. אם כן, על שינועים בעזרת ליפט מחיר ייגבה הומוגני, וידרוש עלות של 290 – 420 שקלים לכל סגנון של הובלות בית. תהיה לכם את האופציה להפנות קושיה אל אנשי ההעברה מה מספר השעות שהם מניחים ש ההובלות תימשך כדי להכניס אל הראש כמה תבזבזו על השירות של המנוף, ויש מהם שגם יוכלו להעניק עבורכם הצעה לעלות בלי טעויות במקרי שינועים בעזרת מנוף הרמה ספיישל.

העברת בית בהזמנת מנוף הופכת את הובלת הדירה ליקר יותר?

הינכם חושבים אודות תעריף הנפות להעברת דירה? אם כן, אנו מציגים לכם את כל אשר שאתם זקוקים להבין! השכרת השירות של המנוף היא בעצם הוספה לשעה של שינוע. התמחור דינמי בהתאמה לדקות בהן ייושם התעסקות עם המנוף, מהי הקומה ממנה להוריד את הציוד ומאילו קומות יועלו האביזרים בנקודת היעד. כדי לשמוע הצעת עלות שלא ציפיתם לה וזמינה צרו איתנו קשר! דואגים לטיפול רציני ולעלויות משתלמות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *