הובלת דירה עם מנוף בבני דרור

פשטות, זריזות ואבטחה: שינועי הדירה שלכם תוך שימוש במנוף עד ימינו, כאשר הינכם הייתם מחפשים ליהנות מ עבודות מעבר, מובן היה לכם שיגיעו משנעים שישאו על גבי הגב שלהם את מיטב האביזרים אשר בבעלותכם. מחד גיסא: התייראתם למוביל אחרי הכל, תכולת הדירה שלכם בעלי משקל רב, ומנגד נחרדתם לדברים שלכם שעלולה להישבר ולהיהרס. ממש כאן ב"הובלת דירה עם מנוף בבני דרור" מתרגשים ליידע על עידן חדש של העברות: מעבר דירות תוך שימוש במנוף בזול.

  • קבלו מנוף הרמה להעברת דירה גדולה במחירון הכי הוגן!
  • העברת משרדים ודירות עם מנוף עלות ראשונית של 330 שקלים
  • אופציה: קריאה לשירותי הובלה בעזרת מנוף בתוך 24 שעות
  • שירות של פירוק ואריזה (עוד תעריף)
  • הנפה שירותים של הובלת משרדים ודירות לדירות בקומה גבוהה עד קומה 19
  • בואו לקבל התייעצות והצעה לעלות אנחנו בטלפון:

העברת בתי מגורים בעזרת מנוף בעיר בני דרור

מדוע מומלץ לבצע מעבר בית יחד עם מנוף?

אז הצורך בשלו אנו ממליצים להתחיל הובלה של בית עם מנוף  היא למעשה יותר מכל מפני שהיא למעשה עושה את השינוע למהירה יותר וממוגנת. הסחורה שלכם מצויים על המנוף, ובתנועה ללוקיישן שסימנתם כיעד. בנוסף, יש אף ים פריטים שהורכבו ועכשיו לא ניתן להניעם בפתח הבית או חדר המדרגות שלכם, וגם במצבים כדוגמת זה רצוי לעשות שימוש בשירותי מנוף לשינוע דירות בבני דרור והסביבה. קל לעשות ייעוץ עם מומחה בדבר הזדקקות הטיפול והאופטימיזציה שלו לאופי הובלתכם. תוכלו לבקש הובלות דירה עם אתר המובילים בישראל – הובלת דירה עם מנוף בבני דרור במחיר זול באתרנו.

באיזה אופן רוצים דווקא שירותי מנוף למעבר דירה בבני דרור?

יש 2 סוגים של שירותי הנפה להובלות, ובאופן טבעי, המובילים יבחרו לנוחיותכם בסגנון המנוף הכי טוב להעברה לאחר שתביאו להם מידע נוסף על התכולה שברצונכם להזיז והמקום לשם או ממנו יילקחו. עם זאת, מומלץ שאף הינכם תכירו את היכולות ועליכם לדעת באילו מצבים שוכרים באילו סגנונות ליפט. ההבחנה בין השניים ניחן באופי הפריטים אשר בכוחם לשנע, הכובד שלהם והגובה שממנו ו/או אליה צריך לבצע את ההעברה.

אופיו של מנוף ההרמה: עגורן נייד משאית השכרת מנוף העברות באה כולל זרוע ענקית מורכבת על גבה, ומדובר בזרוע הידראולית שאליה מחברים רתוקות ובעזרתם מגביהים תכולה וחפצים בעלי משקל רב. משתמשים בו כשיש צורך לנייד מרכולת מעל למשטחים / שמובילים פריטים בכל סוג של משקל שהינו מעבר לחצי טון.

סוג המנוף: מנוף סולמיזה מנוף הרמה נקודתי שמסוגל להיפתח בדומה לסולם ומסוגל להגיע לגבהים מרשימים. על גביו תוכלו למצוא בימה שעל גבי זה אפשר להיעמד ולקחת ריהוט, וזה יורד ועולה כלדוגמה: מעלית בבניין. נעזרים בו כשנצרכים לבצע הובלת בית בלי עיכובים כלל, כי תאכלס, לא נדרשות אירגונים ספיישל לפני נשיאת האיבזור עליו, ואם נעביר מקומה גבוהה הוא מסוגל להגיע עד קומה 15 במקום מגורים רגיל.

אירגון כלשהו אשר אנחנו ממליצים לשים בראש תמיד כאשר נצרכים להסתייע בהנפה,

ממש לא מכל מבנה של דירה תוכלו להוביל תכולה ע"י מנוף. חובתכם היא להיות בטוחים שמצוי אצלכם חלון רחב כראוי שבעזרתו תוכלו להוציא את הציוד ומכשירי החשמל החוצה אל כביש, ובמידה ואין פתח מסוג זה, הובלה בעזרת מנוף תנכח כלא ריאלית. לרוב אמנם, במקומות במדינה קיימות בלקונים בחדר המרכזי ולחלופין מינימום פתח נרחב, וכדי שתהיה זמינות להעמסה על מנוף שינוע אל תשכחו לקחת כל מוצר אל הסלון ומנקודה זו אל מנוף השינוע. כל ההתעסקות המדוברת תבוצע כמובן באמצעות אנשי המעבר.

כמה תעלה הנפה לכל 60 דק'?

שלא בדומה למצב שמוצעים עם הצעה לעלות על שינוע ללא מנוף, כאשר מצרפים את שירות השכרת המנוף לשינוע נוהגים לשלם למנופאי על-פי שעות בהן הוא עבד. כך שעל שימוש בליפט כחלק מהעברה תמחור יחושב אחיד, ויצריך מכם לשלם 300 – 410 שקלים חדשים עבור כלל סוגי ההובלת דירות. תהיה לכם את האופציה לתשאל את המובילים כמה שעות הינם מעריכים ש הובלות הרהיטים תארך על מנת לקלוט כמות הכסף שתבזבזו על שירות המנוף שלנו, וחלק מהם גם יהיה להם את היכולת להפגיש אתכם עם הצעת עלות עם דקדוק רב בסיטואציה של שינועים בעזרת מנוף הרמה ייחודיות.

מעבר דירה יחד עם מנוף הופכת את ההעברה לבלתי משתלם?

הינכם מהרהרים בואו נדבר על מחיר הנפה למעבר בין דירות? אם כן, אנו מביאים בשבילכם את כל הדברים שעליכם לזכור! השכרה של המנוף היא תוספת לשעה של העברה. המחיר תנודתי לפי דקות בהן ייצא לפועל השתמשות במנוף, מהי הקומה אשר ממנה יקחו את התכולה ומאילו קומות מעלים את התכולה בנקודת היעד. להצעת מחיר שלא ציפיתם לה ואפשרית צרו איתנו קשר! מתחייבים למענה טוב ולעלות משתלמת.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *