הובלת דירה עם מנוף בבית עריף

נוחות, קצב ושמירה: העברה של הבית שלכם בהזמנת מנוף עד ימינו, כאשר הינכם הייתם זקוקים ללתפוס לכם שירות של מעבר, ידעתם שיובאו אליכם משנעים אשר ישאו על גבם את פסגת הדברים אשר שייכים לכם. מחד גיסא: חרדתם לסבל כי רהיטיכם בעלי משקל גדול, ומהצד ההפוך של המשוואה נבעתם לרהיטיכם שעלולה להיקרע ולהישרט. באתרנו "הובלת דירה עם מנוף בבית עריף" מתגאים ליידע על תקופה טרייה של העברות: מעבר דירות עם מנוף בתעריף לכל כיס.

  • הזמנה של שירותי מנוף להעברת דירה גדולה בעלויות הוגנות!
  • שירותי הובלת בתים פרטיים בעזרת מנוף החל ממחיר 290 ₪
  • אופציה: קבלו סבלים תוך שימוש במנוף בתוך פחות מ-24 שעות
  • שירות של אריזה ופירוק (פלוס תעריף)
  • שירותי הנפה שינוע של בית לדירות בקומה גבוהה וכלה בקומה 19
  • כדי לקבל להתייעץ והצעת מחיר צלצלו:

העברה של בתים פרטיים בהזמנת מנוף בעיר בית עריף

מדוע רצוי להוציא לפועל הובלת דירה יחד עם מנוף?

אז הרציונל בזכותו חשוב לעשות העברת דירה בעזרת הנפה היא בעצם במיוחד בגלל שזה בעצם עושה את ההעברה לחטופה ומאובטחת. כל הציוד והפריטים שלכם מונחים על הזרוע של מנוף ההרמה, ונעים אל המיקום שבחרתם בתור היעד שלכם. כמו כן, יש גם הרבה מאוד כל תכולה שנבנו ועכשיו לא ניתן להניעם במפתן / חדר המדרגות שלכם, וכן בסצנות בסגנון אנחנו מציעים להיעזר בשירותי שירותי מנוף להובלה של דירה קטנה בבית עריף והסביבה. תוכלו להתייעץ איתנו בקשר להזדקקות השירות וההתאמה שלו לסגנון המעבר שאתם מבצעים. אפשר להזמין שינוע דירה עם "הובלת דירה עם מנוף בבית עריף" במחיר זול כאן.

כיצד לוקחים את שירותיה של הנפות למעבר דירה בבית עריף?

קיימים שתי סגנונות שרותי מנופים לזמן ההובלה, ולרוב המובילים יבחרו לנוחיותכם בסגנון המנוף הכי מומלץ למעבר מיד אחרי שתתנו להם עוד מידע ופרטים על הדברים שלכם שתכנונכם הינו לקחת והמיקום שאליו או משם יילקחו. ועם זאת, חכם יהיה שאפילו אתם, הגולשים, תהיו בהיכרות עם האופציות ותזכרו באיזה סיטואציות שוכרים באילו סגנונות ליפט. אבחנה בין השניים ניחן בסוג החפצים שהם מסוגלים להעביר, משקלם והגובה שממנו ולחלופין אשר אליה אתם רוצים להוביל.

סוג הליפט: מנוף עגורן נייד משאית שירותי הנפה שינועים באה עם זרוע ענקית מצויה על גבה, שזה זרוע הידראולית אליה מאחדים שלשלות ועמהם מגביהים רהיטים ודברים בעלי משקל רב. נעשה בו שימוש כשרוצים לקחת דברים על-גבי משטח ולחלופין שמזיזים דברים בכל סוג של משקל שהינו מעבר לחצי טון.

אופיו של הליפט: ליפט סולםזה ליפט קטן שמסוגל להיפתח ממש כמו סולם ומתנשא לגובה רב. על גביו תוכלו למצוא במה שעל גבי זה פשוט להתייצב ולשאת דברים, והיא בעצם יורדת ועולה כמו למשל שירות מעלית. מבצעים איתו פעולה כאשר חייבים להתחיל הובלת בית במהירות, כי תאכלס, לא צריך התארגנויות ספיישל לפני נשיאת החפצים עליו, וכאשר נרצה להזמין הובלה מקומה גבוהה זה עלול לטפס עד לקומה ה-16 בבניין מגורים תקני.

אירגון כלשהו אשר אנחנו ממליצים לא לשכוח כאשר צריכים להזמין הנפות,

ממש לא מכל מבנה של דירה אפשר להעביר חפצים במנוף. אתם אמורים לבחון שבאמתחתכם פתח נרחב כראוי שדרכו ניתן להוציא את הפריטים והחשמליים אל החלק החיצוני לעבר כביש, ונניח ואין לכם חלון שכזה, הובלות בית בעזרת מנוף תימצא בלתי אפשרית. בדרך כלל, אבל, בבניינים ישראליים מצויות גזוזטרות בחדר המרכזי ו/או לכל הפחות אשנב גדול, ובמטרה שתתאפשר גישה להטענה על גבי מנוף הרמה הצעתנו היא להזיז כל מוצר לסלון ומשם אל מנוף השינוע. כל הפרוצדורה המדוברת יוצאת לפועל כמובן בעזרת כוח האדם שלנו.

כמה תעלה מנוף פר שעה?

בניגוד למצב אשר בו מוצעים עם הצעת עלות על מעבר בלי שימוש בליפט, בעת שמצרפים המנוף להובלה הנוהג הוא להוציא את ארנקכם בשביל נהג המנוף ע"פ שעת עבודה שלו. אם כן, על שימוש בליפט כחלק מהובלה מחיר יילקח אחיד, וידרוש מכם עלות של 250 – 430 שקלים לכלל סגנונות ההובלה. פשוט לחקור את המובילים מה כמות השעות שהם משערים ש השינוע תיקח כדי לקלוט כמות הכסף שתבזבזו על השירות של המנוף, וחלקם אפילו יש להם אפשרות להפגיש אתכם עם הצעת עלות בצורה מדוקדקת במקרי שינועים בעזרת מנוף הרמה ייחודיות.

העברת בית תוך שימוש במנוף עושה את השינוע לבלתי משתלם?

הינכם חושבים אודות עלות השכרת מנוף לתנועה בין דירות? אם כן, אנו מציגים לכם את כל הדברים שאתם זקוקים לזכור! השכרה של שירות ההנפה הינה הוספה לשעה של סבלות. המחירון משתנה בהתאם לדקות בהן יתבצע עיסוק במנוף, מאיזה קומה מורידים את הדברים ולאיזו קומה בדיוק מעלים את הציוד במיקום שבחרתם. לקבלת הצעת עלות שלא ציפיתם לה וסבירה התקשרו אלינו! אנחנו מתחייבים למענה מומלץ ולעלויות מצוינות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *