הובלת דירה עם מנוף בבית חלקיה

פשטות, יעילות והגנה: העברת סלונכם בעזרת מנוף עד הזמן האחרון, בזמן שאתם רוצים לקבל טיפולי שינוע, היה ברור לכם כי יסעו פועלים שיסחבו על גבם את מיטב האיבזור שבבעלותכם. סיבה ראשונה היא: שקשקתם לסבל שכן התכולה שלכם כבדים וגדולים, ומצד שני התחלחלתם לציוד שלכם שעשויה ליפול ולהיפגע. ממש כאן ב"הובלת דירה עם מנוף בבית חלקיה" שמח לבשר לכם על תקופה חדשנית של מעברים: שינוע בתים יחד עם מנוף במחירים מצוינים.

  • הזמנת מנוף הרמה להעברת דירות קטנות במחיר הכי טוב!
  • הובלת דירות בהזמנת מנוף מחיר התחלתי של 290 ₪
  • אופציה: קבלת מובילי דירות בעזרת מנוף במהירות הבזק ו
  • שירות של אריזה (עוד תמחור)
  • מנוף העברת דירה לדירות בקומה 7 ומעלה עד קומה 19
  • כדי לקבל ייעוץ והצעה לעלות בטלפון:

העברה של דירות עם מנוף בבית חלקיה והסביבה

למה כדאי לעשות מעבר בית בעזרת מנוף?

אז הרציונל על דברו אנו מציעים להתחיל העברת דירה יחד עם מנוף הרמה היא למעשה עם דגש מהסיבה שהיא למעשה עושה את מעברי הדירה לזריזה ומוגנת. הציוד והאיבזור שלכם מונחים על הזרוע של מנוף ההרמה, ונעים אל המקום בו בחרתם להיות היעד. יתר על כן, יש גם כמות נכבדת של תכולה שחוברו וכעת אי אפשר להובילם בדלת הדירה ולחלופין חדר המדרגות שלכם, וכן במצבים כדוגמת זה רצוי להסתייע בטיפולי מנוף להעברת דירה באיזור בית חלקיה. תוכלו להתייעץ איתנו בהקשר להכרח המענה ולהתאים אותו לסגנון המעבר שאתם מבצעים. אנו מציעים לדרוש העברה של דירה בעזרת הובלת דירה עם מנוף בבית חלקיה בעלות ותעריף נוח פה אצלנו.

כיצד מתקשרים לשירותי מנוף להעברה של דירה בבית חלקיה?

קיימים 2 סוגים של שרותי מנופים להובלות, וברוב הפעמים, המעבירים יבחרו במקומכם בסוג המנוף הכי כדאי למעבר לאחר שתתנו להם מספר טלפון על כל החפצים שרצונכם הינו לקחת והאיזור לשם / משם מעבירים אותם. ואף על-פי כן, אנו ממליצים שגם אתם תהיו בהיכרות עם היכולות ולא תשכחו באילו מקרים שוכרים באילו סוגי מנוף. ההבדל ביניהם מתבטא באופי הפריטים אשר בכוחם לסחוב, המשקל שלהם והגובה שממנו / שאליה אתם רוצים לשנע.

אופי הליפט: עגורן נייד טנדר או מסחרית שירותי מנוף העברות באה עם זרוע ענקית מורכבת על גבה, שזה ידית גדולה שמונעת בכוח המים שאליה מלכדים אזיקים ועמהם סוחבים תכולה ודברים כבדי משקל. נעשה בו שימוש כשצריך לקחת מרכולת על-גבי משטח / שמובילים רהיטים וחפצים במשקל של מעל 400 ק”ג.

אופיו של הליפט: מנוף סולםמדובר במנוף בינוני שמסוגל להיפתח בדומה לסולם ומתנשא לגובה רב. על גביו מצויה אלמימר ששם ניתן לעמוד ולשאת רהיטים, והיא עולה ויורדת למשל מעלית. נעזרים בו כשנצרכים לקיים הובלת דירות בלי עיכובים כלל, כי לא חייב אירגון ספיישל בטרם העמסת הציוד כולו על גבו, ובעת שמעבירים מקומה שאינה נמוכה הוא מסוגל לנסוק עד לקומה ה-16 במקום מגורים רגיל.

אירגון כלשהו אשר אנחנו ממליצים לזכור כשמבקשים להסתייע בהנפות,

לא מכל דירה אפשר לנייד פריטים בהבאת מנוף. אתם צריכים לבחון שמצוי אצלכם אשנב רחב כראוי אשר דרכו תהיה לכם את האופציה להעיף את החפצים והמוצרים החשמליים אל החלק החיצוני אל כביש, ואם אין חלון כדוגמת זה, הובלה של בית בעזרת מנוף תהפוך מחוץ לתחום. לרוב אף על-פי כן, בתוך מבנים ישראליים יש בנמצא אכסדראות בחדר המרכזי או לחלופין לפחות צוהר נרחב, ובמטרה שתתאפשר גישה להעמסה על מנוף שינוע אל תשכחו לנייד כל חפץ אל החדר המרכזי ומן הנקודה הזו אל המנוף. כל ההתעסקות המדוברת תצא לפועל כמובן באמצעות הצוות כולו.

מהי עלות הנפות פר שעה?

בהשוואה למצב אשר בו מוצעים עם הצעת עלות על מעבר בלי שימוש בליפט, בעת שמכניסים את השירות של המנוף למעבר נוהגים להיות מחויבים לאיש המנוף לפי שעת עבודה שלו. על-כן על שימוש בליפט כחלק מהעברה מחיר ייגבה אחיד, ויעלה שקל עבור כלל סגנונות ההובלות בית. יתאפשר לכם להפנות שאלה אל אנשי ההובלה מה כמות השעות שהם מעריכים ש השינוע תתמשך ע"מ להבין כמות הכסף שתוציאו על המנוף, וחלק מהם אפילו יהיו מסוגלים להעניק עבורכם הצעה לעלות מדויקת בסיטואציה של שירותים של הובלה בעזרת מנוף הרמה ספיישל.

האם הובלת דירה יחד עם מנוף עושה את המעבר ליקר יותר?

הינכם מהרהרים הבה נדבר על עלות הנפות להעברה? בהנחה שכן, אנו מציגים לכם את כל מה שעליכם להבין! להשכיר שירות השכרת המנוף היא בעצם הוספה עבור שעת שינוע. התעריף דינמי ע"פ זמן בו יופעל שימוש במנוף, מאיזו קומה בדיוק מורידים את האיבזור ומהי הקומה אליה להעלות את האביזרים בנקודת הסיום. כדי לקבל הצעה בלתי צפויה ונוחה צרו איתנו קשר! מתחייבים לשירות מומלץ ולמחיר מצוין.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *