הובלת דירה עם מנוף בבית הלוי

קלות, זריזות ובטיחות: העברות הדירה שלכם יחד עם מנוף עד היום, כשהייתם נצרכים ללקבל שירותי ההובלה, ידעתם היטב שיסעו פועלים שיסחבו על הגב שלהם את פסגת האיבזור אשר שייכים לכם. סיבה ראשונה היא: התייראתם למומחה כי אחרי הכל, תכולת הדירה שלכם כבדים וגדולים, ומצד שני התאבנתם לפריטים שלכם שעלולה להיקרע ולהישרט. כאן ב"הובלת דירה עם מנוף בבית הלוי" מתגאים להודיע על תקופה טרייה של מעברי דירה: העברת בית בהזמנת מנוף בעלות מצוינת.

  • הזמנה של השכרת מנוף להעברת דירות קטנות במחיר הכי טוב!
  • שירותים של הובלת דירות בהזמנת מנוף החל ממחיר 250 ₪
  • אצלנו זה אפשרי: קריאה לשירות מעבר דירה בעזרת מנוף בתוך 24 שעות
  • טיפולי אריזה (תוספת תשלום)
  • שירותי מנוף הובלת בתי מגורים לבניינים רבי קומות עד הקומה האחרונה
  • קבלו ייעוץ עם מומחה והצעת מחיר התקשרו:

העברות דירות עם מנוף באיזור בית הלוי

מדוע חשוב לבצע העברות בתים יחד עם מנוף?

אם כן, ההיגיון בשלו חשוב לבצע העברת דירה בעזרת מנוף הרמה היא למעשה בעיקר מהסיבה שהיא הופכת את ההעברה לזריזה ובטוחה יותר. כל הציוד והפריטים שלכם מצויים על הזרוע של מנוף ההרמה, ובתנועה אל המקום בו בחרתם להיות היעד. במקביל, קיימים כמות נכבדת של חפצים ופריטים שצורפו ובנקודת זמן זו א"א להוביל אותם במפתן הדירה ו/או איזור המדרגות, ובהתאם במצבים בסגנון קריטי להזמין עבודות שירותי מנוף לשינוע דירות בבית הלוי והסביבה. קל לעשות עמנו שיחת ייעוץ אודות כורח המענה ולהתאים אותו לסגנון המעבר שלכם. ניתן לבחור הובלות דירה בעזרת אתר המובילים בישראל – הובלת דירה עם מנוף בבית הלוי בתעריף זול כאן.

באיזה אופן בוחרים שירותי מנוף להובלה של דירות בבית הלוי?

קיימים 2 מינים של שירותים של מנוף לשינועים, ובדר"כ, המובילים יבחרו במקומכם במנוף הכי תואם להובלה מיד אחרי שתביאו להם מידע נוסף על כל האבזור שברצונכם לקחת והלוקיישן לשם או לחלופין משם יילקחו. עם זאת, כדאי שאפילו אתם, הגולשים, תדעו על האפשרויות ותדעו באילו מצבים לוקחים באילו סוגי מנוף הרמה. להבחין בין השניים ניחן באופיים של הפריטים שהם מסוגלים להרים, הכובד שלהם והגובה שממנו ולחלופין לשם אתם רוצים להוביל.

סוג מנוף ההרמה: מנוף עגורן נייד משאית מנוף מעבר מגיעה עם זרוע ענקית כחלק ממנה, שזה בעצם "יד" מכנית אשר מונעת בכוח המים שאליה מאחדים שלשלות ואיתם סוחבים תכולה וחפצים כבדים. משתמשים בו כשנצרכים להזיז טובין מעל למשטחים או לחלופין שמעבירים רהיטים וחפצים בכל סוג של משקל שהינו מעבר ל-500 קילגרם.

אופי מנוף ההרמה: ליפט סולםזה מנוף בינוני שנפתח כמו סולם ומסוגל להגיע לגבהים מרשימים. יש גם על גביו בימה שעל גבי זה ניתן להיעמד ולהרים דברים, וזה בעצם יורד ועולה כגון מעלית. משתמשים בו כאשר יש צורך לעשות הובלת דירות בקצב מרשים, כי אחרי הכל, לא חייב התכוננויות ספיישל לפני לקיחת החפצים על גבו, ובעת שמעבירים מקומה גבוהה זה מסוגל להגיע עד קומה 15 בבית מן השורה.

אירגון כלשהו אשר אנחנו ממליצים לזכור תמיד כאשר נצרכים להזמין הנפה,

ממש לא מכל סוג בית קל להעביר כל הובלה ע"י מנוף. אתם צריכים להיות בטוחים שקיימים אצלכם צוהר עצום כראוי אשר איתו קל להעיף את החפצים והחשמליים כלפי חוץ לעבר כביש, ובמקרה בו אין בנמצא פתח מסוג זה, הובלה של בית עם מנוף תנכח כבלתי אפשרית. ע"פ רוב, אמנם, בבניינים במדינה מצויות מרפסות בסלון או לכל הפחות חלון ענקי, ועל-מנת שתתאפשר אופציה להרמה על גבי ליפט הובלה נכון לשנע כל חפץ אל הסלון ומהנקודה הזו הליפט. כל הפרוצדורה המדוברת תיעשה כצפוי בעזרת המשנעים.

מה יעלה שירותי הנפה לכל שעה?

בניגוד לסיטואציה שבה מקבלים הצעת מחיר על העברה מבלי להגיע למצב של שימוש במנוף, בעת שמכניסים את שירות המנוף שלנו לפרוצדורה הנוהג הוא להוציא את ארנקכם בשביל מי שמפעיל את המנוף בקורלציה לזמן בו הוא עבד בשעות. אז בגלל זה על מעברים בעזרת ליפט תמחור יתבצע בצורה הומוגנית, וידרוש עלות של 260 – 420 שקלים עבור כלל סוגי ההובלות בית. אנו מציעים לתשאל את אנשי ההובלה מה כמות השעות שהם חושבים ש ההובלה תארוך ע"מ לתפוס כמה תשלמו על שירות ההנפה, ויהיו כאלה שאפילו יש להם אפשרות להכיר אתכם להצעה הוגנת בלי סטיות במקרי הובלות מנוף סגוליות.

מעבר בית יחד עם מנוף עושה את מעבר הדירה ליקר יותר?

הינכם מהרהרים לגבי מחירון שירותי מנוף לשינוע בתים? במקרה שכן, הבאנו בפניכם את כל הדברים שעליכם לזכור! להשכיר השירות של המנוף הינה תוספת לשעת עבודה. מחירנו נזיל ע"פ זמן בו ייעשה התעסקות עם המנוף, מאילו קומות להוריד את התכולה ומהי הקומה אליה יועלו האיבזור במקום אליו נוסעים. לקבלת הצעה מדהימה וקלילה צלצלו אלינו! לא ניתן לכם לחכות, ונדאג למענה מומלץ ולעלויות מצוינות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *